3 z 6
Niilo Maenpaa 5 (grał do 71. minuty) Fin był bardzo aktywny...

Warta Poznań wygrywa ze Śląskiem Wrocław na drugim biegu. Tak oceniliśmy Zielonych za spotkanie z Wojskowymi

POMOCNICY

Niilo Maenpaa 5 (grał do 71. minuty) Fin był bardzo aktywny w tym spotkaniu. Pracował w ofensywie, przykładając się do zdobycia bramki. Pomagał również kolegom w defensywie, skutecznie odbierając piłki tuż przed polem karnym Warty.

Kajetan Szmyt 7
Dobry mecz przy Bułgarskiej, bardzo dobry występ w piątek w Grodzisku Wielkopolskim. Po raz kolejny udowodnił, że jest jednym z najbardziej pożądanych kąsków na rynku.

Maciej Żurawski 5
To nie był zły jego występ. Nie napiszemy jednak, że to było to też dobre spotkanie. Chyba przeszedł nieco obojętnie obok tego meczu, choć gdyby nie jego stanowcze wejście przed polem karnym Śląska, być może tego pierwszego trafienia by nie było.

Miłosz Szczepański 7 (grał do 71. minuty)
Aktywny, wybiegany, wszędzie go było pełno. Przez większość czasu w pierwszej połowie mało efektowny, jednak jego przytomność umysłu została wykorzystana w 29. minucie. To on przejął piłkę fatalnie wybitą przez Rafała Leszczyńskiego i zaliczył asystę przy bramce na 2:1. W drugiej połowie dołożył swoje czwarte trafienie w tym sezonie.

Zobacz kolejne oceny zawodników Warty --->

Nie mamy dobrych wiadomości. Napoli wydało komunikat w sprawie Zielińskiego!

Wielka Majówka. Wygrana w Pucharze Polski może być szansą na wycieczki po Europie