Weź udział w 7. rajdzie obronnym

  Weź udział w 7. rajdzie obronnym

  AJ

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Weź udział w 7. rajdzie obronnym
  45 Poznańska Drużyna Harcerska „Bór” zaprasza na siódmą edycję Rajdu Obronnego „Puszcza”.
  Weź udział w 7. rajdzie obronnym
  Akcja odbędzie się w weekend 22-24 kwietnia. Rozpocznie się w piątek, o godz. 16, a zakończy w niedzielę - o godz. 11. Udział w rajdzie mogą wziąć członkowie wszystkich organizacji harcerskich. Zostaną oni podzieleni na grupy wiekowej: Harcerze Starsi (13-16 lat) i Wędrownicy (16-25 lat).

  Jak zapewniają organizatorzy, na uczestników czeka dzika podróż do samego serca puszczy.

  - Zaintryguje was, zmęczy, by po trzech dniach zwrócić was do świata żywych jako zwycięzców - obiecują harcerze z 45 PDH „Bór”. W ramach zabawy będzie można przetestować umiejętności, sprawność fizyczną, kooperację i odporność psychiczną.

  Uczestnicy zostaną zakwaterowani w Gimnazjum w Robakowie. Formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony internetowej: www.rajdobronny.fla.pl. Koszt wpisowego to 60 zł (wpłaty do 15 kwietnia) lub 70 zł (później). W cenę wliczony jest nocleg, ciepły posiłek, materiały programowego, wylwalifikowana kadra oraz dyplomy i plakietki. Zapisy potrwają do 15 kwietnia.

  Rajd Obronny„Puszcza” powstał, aby promować ideę obronności w środowiskach harcerskich, podkreślając takie umiejętności jak: współpraca z zespołem, rozwiązywane problemów, działanie pod presją, koordynacja działań oraz logiczne myślenie.
  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo