Wiara Lecha znów zwycięska i wciąż liderem

TR
Po zwycięstwie nad Łopuchowem Wiara Lecha umocniła się na fotelu lidera
Po zwycięstwie nad Łopuchowem Wiara Lecha umocniła się na fotelu lidera Fot. Grzegorz Dembiński
Lider potwierdził dominację: w sobotę Wiara Lecha pokonała u siebie KS Łopuchowo 3:1.

Pierwsza połowa w wykonaniu kiboli była jednak słaba, a w 45. minucie stracili bramkę do szatni z karnego. W drugiej części wrócili już do gry, a na bramki nie trzeba było długo czekać.

Wyrównującego gola dla Wiary strzelił jednak... zawodnik gości, który w zamieszaniu w polu karnym pechowo umieścił piłkę we własnej bramce. Kolejne bramki były już zasługą gospodarzy, a konkretnie Krzysztofa Szerszenia, który w 61. minucie nie pomylił się w sytuacji sam na sam, a w 88. minucie po raz drugi pokonał bramkarza gości.

Następny mecz Wiara Lecha rozegra w niedzielę, 19 października, na wyjeździe z Maratończykiem Brzeźno. Początek spotkania o godzinie 14.