Wisła Kraków - Lech Poznań 0:1. Oceniamy grę piłkarzy Kolejorza

Karol MaćkowiakZaktualizowano
Wisła Kraków - Lech Poznań 0:1
Tak oceniliśmy grę piłkarzy Lecha Poznań w wyjazdowym meczu z Wisłą Kraków. Skala ocen od 1 do 10.

MATUS PUTNOCKY 6
W pierwszej połowie dobrze zachował się przy stałym fragmencie gry. Po przerwie również kilka razy pewnie bronił.

MARCIN WASIELEWSKI 6
Mógł zdobyć bramkę, nieco przypadkowo trafił w poprzeczkę. Zapisze ten występ po stronie udanych, miał co robić w defensywie.

NIKOLA VUJADINOVIĆ 5
Kiedy jest na boisku, zazwyczaj przydarzy mu się moment niepewności. Tym razem nie popełnił większych błędów.

THOMAS ROGNE 5
Czasem jest nieporadny, brakuje mu koordynacji, ale akurat w spotkaniu z Wisłą nie zawiódł.

Łukasz Trałka po meczu Wisła Kraków - Lech Poznań:

WOŁODYMYR KOSTEWYCZ 6
Musiał skupić się na obronie, stąd też rzadziej widzieliśmy go w ofensywie, choć w pierwszej połowie był bliski asysty.
MACIEJ MAKUSZEWSKI 4
Nie był to jego dzień, nie mógł sobie znaleźć miejsca na boisku. Czeka go dużo pracy w przerwie zimowej.

ŁUKASZ TRAŁKA 4
Mecz bez historii dla tego pomocnika. Szczególnie w pierwszej połowie dał rywalom zbyt wiele miejsca na rozwinięcie skrzydeł.

PEDRO TIBA 7
W porównaniu do partnera ze środka pola, wyglądał bardzo dobrze - starał się rozgrywać, ale też walczył w obronie. Brawa za skuteczny strzał.

TYMOTEUSZ KLUPŚ 5
W pierwszej połowie prezentował się nieźle, lecz po zmianie stron miewał już tylko przebłyski. Brał udział w bramkowej akcji.

JOAO AMARAL 6
Dobry mecz Portugalczyka. Aktywny, sporo widział, sam mógł trafić do siatki w pierwszej połowie, lecz uderzył prosto w bramkarza.
CHRISTIAN GYTKJAER 5
Brakowało mu okazji do zdobycia bramki. Strzelał kilka razy głową, za każdym razem nieskutecznie. Nie był to wielki mecz Duńczyka.

Grali także:
PAWEŁ TOMCZYK (5)
- już w jednej z pierwszych akcji mógł trafić do siatki, tyle że źle przyjmował piłkę. Później nieco niewidoczny.

PIOTR TOMASIK - grał zbyt krótko, bez oceny.

HUBERT SOBOL - grał zbyt krótko, bez oceny.

Zobacz zdjęcia z meczu:

Wisła Kraków - Lech Poznań 0:1. Pedro Tiba dał Kolejorzowi t...

Materiał oryginalny: Wisła Kraków - Lech Poznań 0:1. Oceniamy grę piłkarzy Kolejorza - Głos Wielkopolski