Wróciło najgorsze! Tak Polska straciła bramkę na 0:1 z Mołdawią [WIDEO]

Jacek Czaplewski
od 16 lat
To nie miało prawa się wydarzyć, a jednak się wydarzyło! Reprezentacja Polski prędko straciła bramkę z Mołdawią na PGE Narodowym w Warszawie. Tak jak w czerwcu naszym katem okazał się Ion Nicolaescu.

Mecz Polska - Mołdawia. Bramka Iona Nicolaescu na 0:1

Polacy wyszli na mecz jakby przestraszeni. Nie wiedzieli jak grać. Mołdawianie poczuli krew i od razu przeszli do ofensywy. Gol wcale nie był ich pierwszą dogodną sytuacją. Można wręcz rzec, że na niego zasłużyli!

Feralna dla nas akcja nastąpiła w 26 minucie. Po odchodzącym dośrodkowaniu Ion Nicolaescu uciekł Tomaszowi Kędziorze i wpakował piłkę do siatki z prawej nogi.

Dziesięć minut później goście wykonywali już piąty rzut rożny przy ledwie jednym naszej drużyny. W pierwszej połowie zawiedli wszyscy nasi gracze. Zanotowali mnóstwo prostych strat. Niektóre niechlujne przyjęcia mogły skończyć się odgwizdaniem jedenastek po zagraniach ręką...

- Problemy, problemy, problemy! - powtarzał słowo po pół godzinie gry komentujący dla TVP Sport Mateusz Borek. Mecz przypominał wówczas drugą połowę z Kiszyniowa w czerwcu, kiedy wypuściliśmy prowadzenie 2:0 i przegraliśmy z Mołdawią 2:3.

Dziś Polacy znowu wyglądali na pasywnych i bezradnych. Zupełnie szwankowało rozegranie, ale też sama komunikacja. Fatalnie pudłowali Arkadiusz Milik, Paweł Wszołek i tuż przed końcem pierwszej połowy Karol Świderski.

REPREZENTACJA w GOL24

Internauci nie mieli litości dla reprezentantów Polski za fatalną pierwszą połowę z Mołdawią, po której przegrywaliśmy 0:1, a finalnie zremisowaliśmy mecz "o wszystko" 1:1. Zobaczcie najlepsze memy o niedzielnym blamażu na PGE Narodowym w Warszawie.

MEMY o meczu Polska - Mołdawia. Santos się śmiał, Glik nie d...