Gry
  Wycofane aplikacje z Google Play. Uważaj, mogą być...

  Wycofane aplikacje z Google Play. Uważaj, mogą być niebezpieczne! Koniecznie usuń je z telefonu! 24.03.2023

  Zdjęcie autora materiału

  Głos Szczeciński

  Wycofane aplikacje z Google Play. Uważaj, mogą być niebezpieczne! Musisz je samodzielnie usunąć z telefonu
  1/31
  przejdź do galerii

  Wycofane aplikacje z Google Play. Uważaj, mogą być niebezpieczne! Musisz je samodzielnie usunąć z telefonu <<< <<< ©archiwum polska press

  Oto najnowsza lista usuniętych aplikacji z Google Play. Jeśli masz je na swoim telefonie z androidem, natychmiast je usuń! Aplikacje znajdujące się na liście mogą służyć do wyłudzania naszych danych osobistych, również mogą zainfekować telefon. Dla własnego bezpieczeństwa unikaj tych aplikacji. Ich pobranie może skutkować poważnymi konsekwencjami. Sprawdź listę niebezpiecznych programów.
  Istnieje wiele aplikacji, które w opisie zapewniają o pomocy i utrzymaniu prywatności. Okazuje się, że tak naprawdę cały czas gromadzą nasze dane i mogą przesyłać je dalej. W Sklepie Play istnieje masa aplikacji o przeróżnym zastosowaniu, zarówno te pochodzące od dużych i znanych firm jak i te tworzone przez użytkowników, dlatego ważne jest aby uważać i nie pobierać wszystkich bez większego zastanowienia. Sprawdź listę niebezpiecznych aplikacji!

  Zobacz galerię

  Uwaga! Pobrane aplikacje należy samodzielnie odinstalować z telefonu. Należy mieć na uwadze fakt, że nie wystarczy usunięcie ich ze sklepu. Hakerzy codziennie tworzą nowe wirusy, aby wykraść czyjeś dane.

  Jak skutecznie chronić dane w telefonach?

  • Blokada ekranu
  • Szyfrowanie
  • Używanie dłuższych kodów alfanumerycznych


  Opcja odinstalowania niebezpiecznej aplikacji może się różnić w zależności od zainstalowanego systemu operacyjnego android. Najczęściej polega to na przytrzymaniu interesującej nas aplikacji na ekranie telefonu i wybranie z menu opcji "odinstaluj". Opcja ta powinna również znajdować się w ustawieniach telefonu.

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Polub nas na Fejsie!

  Gra.pl poleca

  Wideo