Wyłączenia prądu w wielkopolskim. Gdzie 23.06 są planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie?

Newsroom 360
Newsroom 360
Planowane wyłączenia prądu. Sprawdź miejsca, gdzie nie będzie prądu
Planowane wyłączenia prądu. Sprawdź miejsca, gdzie nie będzie prądu istockphoto.com/TebNad
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w wielkopolskim 23.06? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu w ciągu najbliższych dni. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w wielkopolskim. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (23.06 10:09) nie ma prądu w wielkopolskim?

powiat czarnkowsko-trzcianecki

miejscowość Drawski Młyn działka 1299/11, ul. Szosa Dworcowa 1, 1A, 1E, działki 1298, 1299/3, ul. Osiedle Robotnicze 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, działka 808, ul. Dworcowa działka 80/2.
23.06 od godz. 7:00 do 16:00


Romanowo Dolne 105B, działka 339/3.
23.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat wągrowiecki

Runowo 27, 28, 29.
23.06 od godz. 7:00 do 15:30


DZWONOWO 1, 2, 3, 4, DZWONÓWKO 5, NIEDŹWIEDZINY 17A, 17B,
23.06 od godz. 8:30 do 13:00


powiat wolsztyński

gm. Przemęt: Mochy ul. Akacjowa, Grzybowa, Jeziorna, Kręta, Krótka, Mleczarska, Podgórna, Spokojna, Wąska - całe ulice; ul. 3 Maja nr 1 do 38, nr 40 do 44 parzyste, działka nr 1346/3, GR Malcherek, GR Skorupka, AB-MEDICA; ul. Dębowa - cała oprócz nr 15; ul. Konwaliowa nr 1 do 2, 5, działka nr 1243/5; ul. Kościelna nr 1 do 8, nr 14; ul. Lipowa nr 3, 4; ul. Powstańców Wielkopolskich nr 1, nr 3 do 15, nr 17, działka nr 403/1; ul. Przemęcka nr 1 do 2, nr 3A do 8, nr 10; ul. Wolności - cała oprócz nr 1; ul. Wolsztyńska nr 1 do 19, DELIKATESY, BANK SPÓŁDZIELCZY, GCKiB, przedszkole, MAT-BUD, szkoła, sklep Tomaczak.
23.06 od godz. 7:00 do 16:00


powiat rawicki

gm. Rawicz: Masłowo działka nr 281/10 (w okolicy ul. Żniwnej).
23.06 od godz. 7:30 do 13:30


powiat nowotomyski

gm. Lwówek miejscowości Bródki nr 1, 1b, od nr 2 do nr 5, od nr 24 do nr 32, od nr 34 do nr 40, od nr 51 do nr 51, działki nr 164/3, 222, 341/1, Sklep. gm. Duszniki miejscowości Niewierz ul. Kasztanowa 57.
23.06 od godz. 8:00 do 12:00


powiat wrzesiński

CHOCICZA MAŁA 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19A, 20,
23.06 od godz. 8:00 do 14:30


WĘGIERKI ul. KASZTANOWA 4, 5, 6, ul. LIPOWA 1, ul. TOPOLOWA 1, 2, 2B, 3, 4, 5, DZ. 275/6,
23.06 od godz. 10:00 do 14:00


Goniczki
23.06 od godz. 8:25 do 11:30


Chocicza Mała
23.06 od godz. 8:28 do 11:30


powiat poznański

gm. Komorniki miejscowości Chomęcice ul. Stęszewska od nr 2 do nr 8 parzyste, działka nr 432. ul. Poznańska nr 90, 92, 92a, od nr 94 do nr 101, nr 103, 105, 107. ul. Pułkownika Andrzeja Kopy.
23.06 od godz. 8:00 do 14:00


Baranowo: ul. Turkusowa 7, od 9 do 12, ul. Biała 8, 10, 10A.
23.06 od godz. 8:00 do 13:00


BIERNATKI ul. DĘBIECKA 1, 2, DĘBIEC 21,
23.06 od godz. 8:30 do 13:30


Gmina Stęszew miejscowość Słupia ul. Azaliowa 1, 2, 10
23.06 od godz. 9:30 do 14:30


powiat średzki

Garby: ul. Kruszewnicka, ul. Tulecka od 8 do 22 bez 14, ul. Akacjowa 1, ul. Spółdzielcza 5.
23.06 od godz. 8:00 do 15:30


powiat kościański

gm. Kościan: Stary Lubosz ul. Bojanowskiego nr 8, 9, 10, 12, działka nr 45/1; ul. Pogodna, Słoneczna, Wichrowa - całe.
23.06 od godz. 8:00 do 13:00


powiat szamotulski

gm. Szamotuły miejscowości Pamiątkowo ul. Sowia od nr 19 do nr 27 nieparzyste, działki nr 785, 807. ul. Bociania. ul. Orla nr 4b, 8. ul. Krucza nr 2.
23.06 od godz. 8:30 do 12:30


gm. Szamotuły miejscowości Witoldzin od nr 36 do nr 42.
23.06 od godz. 9:00 do 17:00


powiat leszczyński

Włoszakowice: ul. Na Skarpie - cała ulica; ul. Spokojna działka nr 580/10.
23.06 od godz. 8:30 do 13:30


Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat wągrowiecki

miejscowość Runowo 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 6B, 6C, 7, 8, 8A, 8B, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19A, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, PKP, OSP, sklep, sala wiejska, działka 25, 70/5, miejscowość Runowskie od 1 do 13.
23.06 od godz. 14:30 do 15:30


Kamienica działka numer 63 na 21.
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


Wągrowiec ul. Poziomkowa 3.
28.06 od godz. 8:00 do 13:00


Kaliska działka 23 na 14.
29.06 od godz. 8:00 do 13:00


Bartodzieje 12, 15.
30.06 od godz. 8:00 do 13:00


Długa Wieś 10, 60, 60a, działka 21/3.
2.07 od godz. 8:00 do 14:00


Konary 27, 28, 28a, 29, 30, 31.
6.07 od godz. 8:00 do 14:00


Wągrowiec ul. Jeziorna 9, 11, hydrofor.
7.07 od godz. 8:00 do 14:00


powiat szamotulski

gm. Szamotuły miejscowości Witoldzin od nr 36 do nr 42.
24.06 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Szamotuły miejscowości Witoldzin od nr 36 do nr 42.
25.06 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Szamotuły miejscowości Witoldzin od nr 36 do nr 42.
28.06 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Szamotuły miejscowości Witoldzin od nr 19 do nr 24, nr 25, 26, 26a, od nr 29 do nr 35, działki nr 45/1, 47.
23.06 od godz. 15:00 do 17:00


gm. Szamotuły miejscowości Witoldzin od nr 19 do nr 24, nr 25, 26, 26a, od nr 29 do nr 35, działki nr 45/1, 47.
24.06 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Szamotuły miejscowości Szamotuły ul. Daleka nr 30, 32, 34.
24.06 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Szamotuły miejscowości Szamotuły ul. Ignacego Krasickiego od nr 7 do nr 30, nr 38, 42, działki nr 2165/7, 2170/13. ul. Juliusza Słowackiego nr 1, 3, od nr 5 do nr 10. ul. Jana Kasprowicza nr 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21. ul. Promienista nr 9, 10, działka nr 2269/2. ul. Daleka nr 6 od nr 10 do nr 18 parzyste. ul. Jana Pawła 2 nr 20. ul. Franciszka Zabłockiego nr 3.
24.06 od godz. 8:00 do 9:00


gm. Szamotuły miejscowości Szamotuły ul. Ignacego Krasickiego od nr 7 do nr 30, nr 38, 42, działki nr 2165/7, 2170/13. ul. Juliusza Słowackiego nr 1, 3, od nr 5 do nr 10. ul. Jana Kasprowicza nr 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21. ul. Promienista nr 9, 10, działka nr 2269/2. ul. Daleka nr 6 od nr 10 do nr 18 parzyste. ul. Jana Pawła 2 nr 20. ul. Franciszka Zabłockiego nr 3.
24.06 od godz. 12:00 do 13:00


gm. Szamotuły miejscowości Witoldzin od nr 1 do nr 4. miejscowości Pamiątkowo ul. Witoldzińska nr 1, 4, 4a, działki nr 241/5, 252, 252/10, 256/2, 265/1, Sygnalizacja Świetlna drogi nr 184, Wieża GSM . ul. Borówkowa. ul. Malinowa. ul. Szamotulska od nr 1 do nr 16a, nr 22, działki nr 299/2, 349/5, 522/3. ul. Sportowa od nr 1 do nr 23 nieparzyste, nr 33, działka nr 484/2, Oczyszczalnia, Kaplica. ul. Szkolna od nr 1 do nr 11 nieparzyste. ul. Baborowska od nr 14 do nr 16 parzyste, od nr 18 do nr 43, od nr 45 do nr 57 nieparzyste, działki nr 335/1, 386/2, 416/1, 416/3, 417/3. ul. Polna od nr 1 do nr 5. ul. Nowa. ul. Spokojna nr 49.
24.06 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Duszniki miejscowości Wierzeja ul. Sarbska. ul. Bukowska nr 7, 9, 10, od nr 12 do nr 22, od nr 24 do nr 30b parzyste, działki nr 64, 64/7, 116/3. ul. Stawna nr 5. miejscowości Grzebienisko ul. Bukowska nr 13.
25.06 od godz. 8:00 do 16:00


Chojno-Wieś 591, 591/6, 591/14, 591/15, 591/16, 591/17, 591/18.
28.06 od godz. 9:00 do 16:00


gm. Szamotuły miejscowości Szamotuły ul. Obornicka nr 13, 14, od nr 15 do nr 61 nieparzyste, działka nr 2011. ul. 27 Stycznia od nr 12 do nr 28 parzyste. ul. Spółdzielcza nr 1 gospodarstwo domowe.
28.06 od godz. 9:00 do 12:00


Wróblewo 60a, działki numer 22/18, 22/19.
29.06 od godz. 8:30 do 12:00


Wronki os. Borek garaże działki od 873 do 1024.
1.07 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Kaźmierz miejscowości Kopanina ul. Krzemowa. ul. Granitowa. ul. Kwarcowa. ul. Kamienna.
1.07 od godz. 9:00 do 11:00


gm. Szamotuły miejscowości Piotrówko od nr 17 do nr 20, nr 21a, Świetlica, były PGR.
2.07 od godz. 8:00 do 14:00


powiat kościański

PIOTROWO PIERWSZE 10, 11, 12, 13, 14, 6, ZAKŁAD ROL, dz. 31/29, dz. 61/1, ZADORY 10D, 10, 11, 11A, 3, 3A, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 8B, 9, DZ. 93/2, dz. 42/6,
24.06 od godz. 7:30 do 8:30


PIOTROWO PIERWSZE 10, 11, 12, 13, 14, 6, ZAKŁAD ROL, dz. 31/29, dz. 61/1, ZADORY 10D, 10, 11, 11A, 3, 3A, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 8B, 9, DZ. 93/2, dz. 42/6,
24.06 od godz. 14:30 do 15:30


gm. Krzywiń: Mościszki działki nr 116/6 do 116/14, nr 117/20, 117/25.
24.06 od godz. 8:00 do 15:00


Głuchowo,
24.06 od godz. 8:30 do 9:00


Głuchowo,
24.06 od godz. 14:00 do 14:30


gm. Śmigiel: Glińsko nr 11 do 23B, działki nr 31/2, 187, GR Marach, GR Wawrzyniak, GRT.
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Kościan: Kurza Góra ul. Żwirowa - cała ulica.
25.06 od godz. 8:00 do 13:30


Kościan: ul. Boczna nr 4 do 38A parzyste, nr 7 do 13 nieparzyste, Pracownia Artystyczna ABI; ul. Bukowa - cała; ul. Działkowa nr 1; ul. Łąkowa nr 14 do 34 parzyste, nr 27, 29, 31, LOLO S.C.; ul. Graniczna nr 1 do 4, nr 5 do 13A nieparzyste, nr 15A, 17, 19, działka nr 3188/1; ul. Towarowa nr 2 do 7.
28.06 od godz. 7:00 do 11:00


gm. Krzywiń: Zbęchy-Pole nr 6 do 14, działka nr 238/4.
28.06 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Krzywiń: Zbęchy-Pole - cała miejscowość (oprócz nr 6 do 14 oraz działek nr 238/4, 385/1 - przepompownia).
28.06 od godz. 12:00 do 16:00


powiat poznański

ŁUGOWINY 1-10,
24.06 od godz. 7:30 do 8:00


ŁUGOWINY 1-10,
24.06 od godz. 20:00 do 20:30


WĘGIERSKIE 27, 53, 53A, 56, 57, dz. 204/3,
24.06 od godz. 8:00 do 20:00


MARUSZKOWO 1, GŁUCHOWO ul. KOŚCIAŃSKA HYDROFORNIA, PIOTROWO PIERWSZE PRZEPOMPOWNIA ŚCIEKÓW, MODRZE leśniczówka,
24.06 od godz. 8:30 do 14:30


Gmina Dopiewo miejscowość Zakrzewo ul. Radosna 28, nieparzyste od 3 do 17; ul. Długa sklep Żabka działki 214/4, 214/31, 214/33, 214/34
24.06 od godz. 8:30 do 11:30


Plewiska: ul. Spokojna od 3 do 29 nieparzyste.
24.06 od godz. 8:30 do 13:30


Wierzenica: ul. Dębowa 1, 2, 3, ul. Podjazd, ul. Wierzenicka 15.
24.06 od godz. 8:30 do 11:00


DACHOWA ul. OKRĘŻNA,
24.06 od godz. 9:00 do 15:00


ROGALINEK ul. Kostrzewskiego 16, ul. Kręta,
24.06 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Tarnowo Podgórne ul. Pocztowa nr 19, 22, 23, 23a. ul. Szumin nr 6, działka nr 889/5. ul. Sowia nr 15 i 18.
25.06 od godz. 8:00 do 16:00


Baranowo: ul. Biała 1, 1A, 2, 2A, 4, 23, dz. 354/19, ul. Turkusowa 8, 10, ul. Szamotulska 44, od 69 do 73 nieparzyste, 73A, 81, 81A.
25.06 od godz. 8:30 do 14:30


KAPALICA ul. JASKÓŁCZA 3, 4, 6, 7, ul. KOCIAŁKOWA 4, ul. SKOWRONKOWA 18, 24, dz.13/20, 21,
25.06 od godz. 9:00 do 11:00


DACHOWA ul. Radosna, ul. Kręta,
25.06 od godz. 9:00 do 15:30


Siekierki Wielkie ul. Sadownicza działki nr 207/71 , 207/72
25.06 od godz. 9:00 do 14:00


DACHOWA DZ.107/9, dz. 12/7, ul. OKRĘŻNA 36, ul. POZNAŃSKA, ul. POŁUDNIOWA, ul. ZŁOTA 3, ul. CHABROWA, ul. NOWINA,
25.06 od godz. 9:30 do 15:30


BOLECHÓWKO dz. 351/173,
25.06 od godz. 10:00 do 13:00


Boduszewo ul. Maków Polnych 1,ul. Zielonczana , Rakownia ul. Gila, Klinowa, Żurawia, Zielonczana
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


DACHOWA OSIEDLE SOWIE, ul. POZNAŃSKA Z1-C, Z1/D, Z10-A, Z10-B, Z10-D, Z10/C, Z2 -C, Z2/A, Z2/B, Z3 -C, Z3/A, Z3/B, Z8 -C, Z8-A, Z8-B, Z9-B, Z9-C, Z9-D, ul. SREBRNA 1/1, 2, 4/2, 6/lok.1, LOK.1, dz. 30/7/lok.2, dz. 30/8/lok.1, dz. 30/8/lok.2,
28.06 od godz. 9:00 do 11:00


DACHOWA DZ.107/9, ul. POZNAŃSKA 1, 13, 15, 17, 2, 21, 22, 27, 2A, 39, 4, 5, 7, 7A, 9, ul. POŁUDNIOWA 12, 13, 14, 16, 17, 18, 3, 4, 8, dz. 107/19, ul. ZŁOTA 3,
28.06 od godz. 9:30 do 11:30


gm. Rokietnica miejscowości Pawłowice ul. Szkolna. ul. Pawłowicka od nr 1 do nr 23a, działki nr 79/2, 80/3, 80/15, 80/26, 84/3, 84/4, 84/5, 96/9.
29.06 od godz. 8:00 do 12:00


Gmina Buk miejscowość Wielka Wieś ul. Otuska 47, parzyste od 32 do 48, od 52 do 58; ul. Władysława Szuberta 2, 4, działka 403/14 cała ul. siostry Marii Dworniczak, Księdza Stanisława Nizińskiego, ojca Ignacego Cieślaka, Księdza Teofila Ratajczaka, Fiołkowa ; ; ul. Kwiatowa 40, 42, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55; ul. Storczykowa 41, 45, 47, 49; miejscowość Buk ul. Różana 34; ul. Otuska 27, 29, 31
29.06 od godz. 8:00 do 16:00


Gmina Komorniki miejscowość Głuchowo ul. Komornicka nieparzyste od 7 do 41, parzyste od 12 do 16, TP SA; ul. Rosnowska 1, 2, 2a, 4, 6, 6a; ul. Tęczowa działka 445
29.06 od godz. 8:30 do 13:30


Swarzędz: ul. Modrzejewskiej 40, 44, 46, od 49 do 67 nieparzyste.
29.06 od godz. 8:30 do 12:00


ROBAKOWO ul. POZNAŃSKA 10, 12,
29.06 od godz. 9:00 do 12:00


SKRZYNKI ul. KWIATOWA, ul. LEŚNA, ul. PALMOWA, ul. POZNAŃSKA, ul. WIŚNIOWA, KÓRNIK ul. LEŚNA 21A, BORÓWIEC ul. CZEREŚNIOWA, ul. GRUNTOWA, ul. GRUSZKOWA, ul. KEMPINGOWA, ul. KLONOWA, ul. LETNIA, ul. NA GÓRCE, ul. NA UBOCZU, ul. NAD JEZIOREM, ul. OGRODOWA, ul. OKRĘŻNA, ul. SKRYTA, ul. SZKOLNA, ul. UROCZA, ul. WIOSENNA, ul. ZAKOLE, ul. ZAKĄTEK, ul. ZIELONA, ul. ZIMOWA, ul. ŁADNA,
29.06 od godz. 10:00 do 11:00


Budzyń ul. Świerkowa działka 557/10.
30.06 od godz. 7:00 do 14:00


Bukowiec 42, 43, 44, działka 222/9, 274, ferma.
30.06 od godz. 8:00 do 14:00


Baranowo: ul. Turkusowa od 1 do 6, ul. Platynowa 30.
30.06 od godz. 8:00 do 13:00


Janikowo: ul. Ustronna 13, dz. 269.
30.06 od godz. 8:30 do 12:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Lusówko ul. Iskierki działki nr 179/34, 179/35, 179/96.
30.06 od godz. 9:00 do 12:00


TUCZNO ul. DOJAZD, ul. WRONCZYŃSKA, STĘSZEWKO ul. MALWOWA, ul. NAGIETKOWA, ul. KWIATOWE, ul. GOŹDZIKOWA, ul. IRYSOWA dz. 759,760, ul. KONWALIOWA, ul. DALIOWA 2,
30.06 od godz. 9:00 do 14:00


Budzyń ul. Jodłowa 559/10, 588/12, ul. Modrzewiowa 559/13, ul. Przylesie 557/13.
1.07 od godz. 7:00 do 14:00


Gruszczyn: ul. Wieniawskiego 2, 3, 8, 10, 13, 23, 25, dz. 21/67, ul. Mechowska 15, 21, 27, 29, ul. Nowowiejskiego 2, 3, 4, ul. Szymanowskiego 1, 3, 4, dz. 27/13, ul. Karłowicza 1, dz. 27/7.
1.07 od godz. 8:30 do 12:00


Baranowo: ul. Turkusowa 7, od 9 do 12, ul. Biała 8, 10, 10A.
2.07 od godz. 8:00 do 13:00


Łęczyca: ul. Poznańska od 1 do 75 nieparzyste, od 14 do 30 parzyste, ul. Cmentarna, ul. Łąkowa, ul. Dworcowa, ul. Krzywa, ul. Poprzeczna.
2.07 od godz. 8:30 do 9:30


Łęczyca: ul. Północna, ul. Leśna od 1 do 31 nieparzyste, od 2 do 42 parzyste, ul Pogodna, ul. Zgodna, ul. Spokojna.
2.07 od godz. 8:30 do 9:30


Gmina Dopiewo miejscowość Palędzie ul. Leśna 63, 65, 67, działka 72/2
2.07 od godz. 10:00 do 12:00


DACHOWA OSIEDLE SOWIE, ul. POZNAŃSKA Z1-C, Z1/D, Z10-A, Z10-B, Z10-D, Z10/C, Z2 -C, Z2/A, Z2/B, Z3 -C, Z3/A, Z3/B, Z8 -C, Z8-A, Z8-B, Z9-B, Z9-C, Z9-D, ul. SREBRNA 1/1, 2, 4/2, 6/lok.1, LOK.1, dz. 30/7/lok.2, dz. 30/8/lok.1, dz. 30/8/lok.2,
6.07 od godz. 9:00 do 13:00


TUCZNO ul. CISOWA,
6.07 od godz. 12:00 do 17:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Tarnowo Podgórne ul. Licealna. ul. Szkolna nr 43, 44d, 44g, 44h, działki nr 291/3, 298/2.
7.07 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Stęszew miejscowość Strykowo ul. Pogodna. ul. Bukowska działki nr 509/5, 509/8, 507/4, 507/5.
9.07 od godz. 10:30 do 13:00


powiat rawicki

gm. Rawicz: Folwark ul. Fiołkowa nr 64 (dz. 131/4).
24.06 od godz. 7:30 do 13:30


gm. Rawicz: Sierakowo ul. Leśna działka nr 44/42.
24.06 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Rawicz: Dębno Polskie ul. Rawicka nr 101, 101AB, 101E, 103A, 103CDE, działki nr 1087/5, 1087/12, 1087/16.
24.06 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Rawicz: Sierakowo ul. Warzywnicza nr 37, 43, działka 133/17, 133/18, 133/21.
25.06 od godz. 7:30 do 13:30


gm. Rawicz: Masłowo ul. Bociania nr 32 do 60 parzyste, działka nr 1251/6 oświetlenie Gmina Rawicz; ul. Żurawia nr 36.
30.06 od godz. 7:30 do 14:30


gm. Rawicz: Szymanowo ul. Szczęśliwa nr 1, nr 2 do 26 parzyste, działki nr 1114/1, 1115.
30.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat chodzieski

Chodzież ul. Składowa 5 (Sanepid), sklep.
24.06 od godz. 8:00 do 13:00


Rataje cała ulica Szeroka.
5.07 od godz. 7:00 do 14:00


powiat obornicki

Budziszewko działki nr 171/32, 171/34, 171/45.
24.06 od godz. 8:00 do 14:00


Gościejewo 70, 70A, 71, 72, 73, 74, 75.
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Chmielewo 3, 3a, 3b, 5, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 59, miejscowość Krężoły od nr 1 do nr 12, od nr 20 do nr 36, 49, działka 46, 76/3, miejscowość Łopiszewo od nr 20 do nr 36, 49, działka 46, 76/3.
29.06 od godz. 7:00 do 8:00


miejscowość Chmielewo 3, 3a, 3b, 5, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 59, miejscowość Krężoły od nr 1 do nr 12, od nr 20 do nr 36, 49, działka 46, 76/3, miejscowość Łopiszewo od nr 20 do nr 36, 49, działka 46, 76/3.
29.06 od godz. 14:30 do 15:30


Chmielewo 3, 3a, 3b, 5, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 59, Łopiszewo 36.
29.06 od godz. 8:00 do 14:30


gm. Oborniki miejscowości Oborniki ul. 1 Maja od 1 do 9. ul. 15 Sierpnia. ul. 25 Stycznia od 1 do 7, 9, 11, 13, 15. ul. Czarnkowska od 61 do 79 nieparzyste, działka nr 1715. ul. Kalinowa.
30.06 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Oborniki miejscowości Oborniki ul. 1 Maja od 1 do 9. ul. 15 Sierpnia. ul. 25 Stycznia od 1 do 7, 9, 11, 13, 15. ul. Czarnkowska od 61 do 79 nieparzyste, działka nr 1715. ul. Kalinowa.
1.07 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Oborniki miejscowości Oborniki ul. Stanisława Staszica nr 16, 16A, 18, 20, działka nr 682/16.
2.07 od godz. 8:00 do 17:00


powiat śremski

MECHLIN NOWE OSIEDLE 4, ul. PARKOWA, ul. POLNA 1, 3, 5, ul. WODNA 11, 2, 4, 5, 9, ul. ŚREMSKA 10, 14, 18, 26, 34, 8, dz. 361, ul. ŚWIERKOWA 1, 2, 3, 4, 5, 7, dz. 494/9,
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


PSARSKIE ul. Jabłoniowa, ul. Zachodnia 61-73 nieparzyste,
2.07 od godz. 10:00 do 14:00


powiat wrzesiński

Piaski: ul. Św. Filipa Neri - cała ulica.
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


GIERŁATOWO 1, 21, NEKLA ul. MAŁA 11, 13, 13A, 13B, 7, 9, dz. 546/2, ul. WRZESIŃSKA 33, 60,
24.06 od godz. 9:30 do 14:00


Starczanowo dz. 206/36,
25.06 od godz. 9:00 do 14:00


MIŁOSŁAW ul. Łąkowa 28, 30, 32-34, 36, 38, 40, 42, 44, 46,
28.06 od godz. 8:15 do 13:30


MIŁOSŁAW ul. DĄBROWSKIEGO 25, 5, ul. HARCERSKA 1, 2, ul. ŁĄKOWA 1, 10, 12, 12A, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1C, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29A, 31A, 4, 6, 8, DZ. 198,
28.06 od godz. 8:15 do 9:00


MIŁOSŁAW ul. DĄBROWSKIEGO 25, 5, ul. HARCERSKA 1, 2, ul. ŁĄKOWA 1, 10, 12, 12A, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1C, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29A, 31A, 4, 6, 8, DZ. 198,
28.06 od godz. 12:30 do 13:30


MARZENIN ul. LEŚNA 3A,
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat leszczyński

gm. Święciechowa: Ogrody k/Leszna nr 5, 6, 11, 13, działka nr 27/1.
25.06 od godz. 7:30 do 15:30


gm. Włoszakowice: Boszkowo-Letnisko ul. Dominicka nr 29, 31, ORANGE Polska, INSEMICA.
25.06 od godz. 9:00 do 12:00


Osieczna: ul. Bukowa nr 1; ul. Łoniewska nr 11; ul. Klonowa nr 1, działki nr 1441/144 do 1441/147, nr 1441/153 do 1441/157.
28.06 od godz. 8:00 do 13:00


Włoszakowice ul. Leszczyńska działki nr 466/4 i 5.
28.06 od godz. 12:00 do 17:00


gm. Święciechowa: Długie Stare ul. Jesienna działka nr 242/1.
29.06 od godz. 12:00 do 17:00


MARKOWICE 27, 53, 61,
29.06 od godz. 13:30 do 16:00


Rydzyna ul. Witkiewicza - cała ulica.
30.06 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Święciechowa: Henrykowo ul. Perłowa działki nr 573/1 do 573/9.
30.06 od godz. 10:30 do 15:30


powiat pilski

miejscowość Ługi Ujskie 100, 102, 152/7, dz. 521/2, dz. 522/1.
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Osiek nad Notecią ul. Jasna 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19a.
30.06 od godz. 8:00 do 13:00


miejscowość Dolaszewo ul. Poziomkowa 5
30.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat wolsztyński

gm. Przemęt: Olejnica ul. Górska nr 10, 11, działka nr 607.
25.06 od godz. 8:00 do 13:00


powiat grodziski

Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Słocin od 9 do 19, od 21 do 33, 35, 35a, 36, 42, działki 34, 73/1, 132/6, 132/11, 150/2, 150/7, 150/10, 150/13, 150/16, 170/7, 170/9, 170/16, 170/18, 226/1
25.06 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Rakoniewice miejscowości Rakoniewice ul. Księdza Dadaczyńskiego działki nr 19/10, 20/2. ul. Generała Sikorskiego nr 2a, działka nr 1013. ul. Bolesława Prusa nr 2, działki nr 942/1, 972/8, 972/9. ul. Rzemieślnicza działka nr 941/11.
26.06 od godz. 8:00 do 10:00


Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Kobylniki działka 81/6
30.06 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Kobylniki od nr 15g do nr 16h, nr 18a, 18b, działki nr 279/42, 279/44, od 279/52 do 279/56, 279/65, 283/4, 283/5, 292/9, 292/11, 292/15, 292/19, 292/21.
30.06 od godz. 11:30 do 14:30


gm. Wielichowo miejscowości Wielichowo ul. Grodziska od nr 39 do nr 71 nieparzyste.
5.07 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Granowo miejscowości Granowo ul. Michała Drzymały nr 1. ul. Powstańców Wielkopolskich nr 9. ul. Ogrodowa od 1 do 17, 19, działka nr 690/3, Chata Polska, Szkoła. ul. Konstytucji 3 Maja 1a, 1b, 1d, Butik. ul. Poznańska 1b, 1c, 1d, 1f, 1g, 1h, 2c, działka nr 552/4, Butiki.
9.07 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Wielichowo miejscowości Dębsko ul. Krótka nr 4, działka nr 247 Pieczarkarnia.
13.07 od godz. 8:00 do 10:00


powiat gnieźnieński

Nowa Wieś Niechanowska 17, działka 46/2
28.06 od godz. 7:00 do 11:00


WIERZYCE OSIEDLE DZIEWANNY
28.06 od godz. 8:00 do 15:00


ZDZIECHOWA 3, 3A, 76, 77,
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


miejscowość Dolaszewo ul. Poziomkowa 5.
30.06 od godz. 8:00 do 14:00


OSINIEC OWSIANE, SZCZYTNIKI DUCHOWNE 40, 50, 51, dz. 108/39, dz. 24, dz. 53/1,
30.06 od godz. 9:30 do 13:30


miejscowość Krępsko 72
1.07 od godz. 8:00 do 13:00


Gniezno ul. Orzeszkowej 27,
1.07 od godz. 9:30 do 12:30


GRABY 35A, 36, 37, DZ. 7/7, dz. 41/1,
2.07 od godz. 9:00 do 13:00


powiat międzychodzki

gm. Góra: Jastrzębia nr 23 do 41, działka nr 152/5 ochrona katodowa - PGNIG.
28.06 od godz. 7:30 do 10:30


powiat średzki

ORZESZKOWO 1, 2, 3, 33, 34, 35, 36, 4, DOMINOWO ul. CENTRALNA 24, 25, 28, ul. CZEREŚNIOWA 10, 12, 14, 2, 3, 3A, 4, 6, 8,
28.06 od godz. 8:30 do 12:30


ŚRODA WIELKOPOLSKA ul. KSIĘŻYCOWA, ul. SZLAFROKA, ul. SZYBOWCOWA 14, 16, 18, ul. ZIELONA 9,
28.06 od godz. 13:30 do 16:00


JEZIORY MAŁE ul. DĘBOWA, ul. RADOSNA,
29.06 od godz. 9:30 do 12:00


ŚRODA WIELKOPOLSKA ul. DZIAŁYŃSKICH, ul. LESZCZYŃSKICH 4A, ul. LOTNICZA 3c/C, ul. RACZYŃSKICH, ul. ZAMOJSKICH,
1.07 od godz. 8:00 do 10:00


Mączniki dz. 55/83, dz. 55/85, dz. 55/87, dz. 55/90,
2.07 od godz. 10:00 do 14:00


ŚRODA WIELKOPOLSKA ul. BRODOWSKA, ul. 27 GRUDNIA 1-5,
4.07 od godz. 9:00 do 9:30


powiat złotowski

gm. Wąsosz: Wiklina nr 29 do 33, 39.
28.06 od godz. 8:30 do 14:30


Łońsko 25, 25C, 25G, 25I, 25J, 29, 29C, działka numer 308na2-3, 308na8, 308na11, 325na6
29.06 od godz. 8:30 do 13:30


Łońsko 25, 25C, 25G, 25I, 25J, 29, 29C, działka numer 308na2-3, 308na8, 308na11, 325na6.
29.06 od godz. 8:30 do 13:30


miejscowość Krajenka ul. Jagiełły 15B(Sala gimnastyczna), Zakład IKANO.
30.06 od godz. 8:00 do 12:00


Jastrowie ogródki działkowe ROD Mickiewicza
6.07 od godz. 8:00 do 12:00


powiat nowotomyski

gm. Nowy Tomyśl miejscowości Jastrzębsko Stare ul. Nowotomyska nr 30f, 34a, działki nr 31/9, 35, 36, 39/7. ul. Nowa nr 2.
28.06 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Boruja Kościelna nr 58, 60, 60b, 60f, działki nr 334/2, 334/5, 343/31, 365/4, 365/6, 367/1.
29.06 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Opalenica miejscowość Porażyn ul. Porażyńska działki 378/9, 378/12
30.06 od godz. 8:00 do 11:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Bukowiec działka nr 237/9.
14.07 od godz. 8:00 do 10:00


powiat kolski

PRZYMIARKI 6, DZ. 73/12, DZ. 76/2, ul. LEŚNA, SOLEC ul. LEŚNA, SULĘCIN ul. WIATRACZNA,
28.06 od godz. 10:00 do 12:00


Murzynowo Leśne ul. Łąkowa, ul. Brodowska,
1.07 od godz. 9:30 do 14:00


powiat czarnkowsko-trzcianecki

Stobno ul. Akacjowa 14, 16, ul. Ujska 27, 32, ul. Zielona 3, 4, 7.
30.06 od godz. 8:00 do 14:00


Śmieszkowo ul. Kasztanowa działki od nr 600 do 610.
30.06 od godz. 9:00 do 12:00


Trzcianka ul. Bolesława Chrobrego 1, 1a, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 14.
2.07 od godz. 15:00 do 18:00


Jesionowo 4, 7, 9, 31, działka 39/3.
7.07 od godz. 9:00 do 13:00


Smolarnia 30, Rychlik 27, 28.
8.07 od godz. 7:30 do 8:30


Leszno

Leszno ul. Dekana nr 5 - PBO DEWELOPER LTD PRZYLESIE.
30.06 od godz. 8:30 do 13:30


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Dzień Ojca

Polska stała się bezpieczna

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie