Zaginął Artur Hojan! Jeśli go widzieliście, pomóżcie...

  Zaginął Artur Hojan! Jeśli go widzieliście, pomóżcie rodzinie!

  KS

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  1 grudnia, około godziny 20, Artur Hojan wyszedł z domu w Kościanie i do tej pory nie dał znaku życia. Rodzina i przyjaciele apelują o pomoc w poszukiwaniach 40-letniego niezależnego historyka i publicysty.
  Zaginął Artur Hojan! Jeśli go widzieliście, pomóżcie rodzinie!

  ©archiwum rodzinne Artura Hojana

  Artur Hojan wychodząc z domu ubrany był w puchową kurtkę koloru grafitowego z pomarańczowymi wypustkami, granatowe dżinsy, czarne buty sportowo – zimowe, czarną bluzę zapinana na zamek oraz biały T-shirt z krótkim rękawem. Ostatni raz widziany był w Kościanie około godziny 20.

  Rysopis zaginionego: wzrost około 177 cm, szczupłej budowy ciała, waga około 75 kg, włosy półdługie w kolorze ciemnego blondu, proste, zaczesane do tyłu.

  Policja prosi o kontakt osoby, które w ostatnich dnia widziały Artura bądź mogą wiedzieć, gdzie przebywa. Informacje można zgłaszać osobiście w komendzie policji bądź telefonicznie przez całą dobę pod numerem 65 511 62 00, 65 511 62 11 bądź 997.


  Artur Hojan badał nazistowskie akcje eutanazyjne na terenie okupowanej Polski. Jest autorem kilku publikacji na ten temat, między innymi: "Terra incognita", "Komora gazowa w Forcie VII w Poznaniu (początek nazistowskiego ludobójstwa)" w: Studia nad dziejami obozów koncentracyjnych w okupowanej Polsce, "Nazistowska pseudoeutanazja w Krajowym Zakładzie Psychiatrycznym w Kościanie (1939-1940)" a także jest współautorem pracy zbiorowej "Człowiek wobec totalitaryzmu. Od prostych recept do ostatecznego rozwiązania".

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (4)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ZNALEZIONY

  oona (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Wczraj go znalezli w kanale

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  AKCJA POSZUKIWAWCZA

  RODZINA (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5 / 1

  W DNIU JUTRZEJSZYM RODZINA Z PRZYJACIÓŁMI ORGANIZUJE SPOŁECZNĄ AKCJĘ POSZUKIWAWCZĄ NA TERENIE KOŚCIANA I OKOLIC. JEŻELI KTOŚ Z MIESZKAŃCÓW CHCIAŁBY POMÓC W POSZUKIWANIACH ZBIÓRKA ODBĘDZIE SIĘ JUTRO...rozwiń całość

  W DNIU JUTRZEJSZYM RODZINA Z PRZYJACIÓŁMI ORGANIZUJE SPOŁECZNĄ AKCJĘ POSZUKIWAWCZĄ NA TERENIE KOŚCIANA I OKOLIC. JEŻELI KTOŚ Z MIESZKAŃCÓW CHCIAŁBY POMÓC W POSZUKIWANIACH ZBIÓRKA ODBĘDZIE SIĘ JUTRO 08.12.2013 r. O GODZINIE 9:00 NA PARKINGU PRZY ULICY MŁYŃSKIEJ NA PRZECIW BLOKU W KTÓRYM MIESZKA ARTUR. PROSIMY O POMOC zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Do (RODZINA)

  gostek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

  Mam pytanie , czy ktoś pomyślał o tym (policja np.) by sprawdzić jego mieszkanie ? może tam , znalazły by się jakieś wskazówki...


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Do gostek

  rodzina (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

  Wszystko zostalo sprawdzone. Zadnych wskazowek. :(

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo