Asy Bezpieczeństwa: Atrakcyjne nagrody czekają na strażaków

Marta Danielewicz
Marta Danielewicz
Udostępnij:
Trwa plebiscyt Asy Bezpieczeństwa. Do 4 maja wybieramy w nim najlepszych strażaków i jednostki. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. By oddać głos wystarczy tylko wysłać SMS na numer 72355.

[cs]Strażacki mundur, kask, rękawice, odpowiednie przygotowanie - bez tego nie ma nawet mowy, by wziąć udział w akcji. Wiedzą o tym strażacy nominowani w plebiscycie Asy Bezpieczeństwa. Jednak do pełni pracy potrzebują odpowiedniego sprzętu. Ten mogą zdobyć w naszym głosowaniu. Wystarczy, że zostaną jego laureatami. Razem z Komendą Wojewódzką PSP w Poznaniu oraz Oddziałem Wojewódzkim Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP wyróżnimy nie tylko zawodowców, ale także strażaków ochotników i to z każdego powiatu, a następnie województwa, Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z całej Wielkopolski a także jednostki OSP zarówno z powiatu, jak i województwa.

Nasi strażacy zawodowcy dzięki udziałowi w plebiscycie mają szansę zdobyć cenne nagrody. Dla pierwszych trzech miejsc przygotowano statuetki, pamiątkowy dyplom, pochwałę Komendanta Wojewódzkiego PSP z wpisem do akt, voucher na pobyt w Hotelu Dolina Charlotty Resort & Spa o wartości 2250 zł i vouchery o różnej wartości na zakup sprzętu AGD. Nagrody czekają też na zdobywców 4-6 miejsca.

Nagrodzone zostaną także Młodzieżowe Drużyny. Najlepsza otrzyma puchar, pamiątkowy dyplom i możliwość jednodniowego integracyjnego dla 15 osób na Zielonym Poligonie pod Poznaniem o wartości 6 tys. zł brutto. Laureaci II i III miejsca także będą mieli możliwość wzięcia udziału w spotkaniu integracyjnym o tej samej wartości.

Nagrodami dla Strażaków Ochotników, którzy zajmą pierwsze miejsce w rankingu powiatowym będą: pamiątkowy dyplom i medal Asy Bezpieczeństwa. Jednak zwycięzcy w głosowaniu wojewódzkim otrzymają dodatkowo: voucher na pobyt w Hotelu Dolina Charlotty Resort & SPA o wartości 2260 zł brutto, voucher na sprzęt AGD. A także nagrody rzeczowe: hełm z latarką, kominiarka, buty strażackie, ubranie ochronne (mundur bojowy) i rękawice przekazaną przez ZW OSP RP w Poznaniu.

Z kolei jednostki OSP w finale wojewódzkim walczą o 6 hełmów Vulcan ufundowanych przez KZPT Sp. z o.o. w Kaliszu za pierwsze miejsce. Za drugie - o 2 komplety ubrań dla kadry dowódczo-sztabowej ufundowane przez Wytwórnię Umundurowania Strażackiego z Brzezin. A za trzecie o jeden komplet ubrań.[/cs

]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Głos Wielkopolski
Dodaj ogłoszenie