Bez prądu w wielkopolskim. Gdzie 26.09 są awarie, a gdzie planowe wyłączenia prądu?

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Planowane wyłączenie prądu - gdzie? Zobacz jakie miejsca mogą nie mieć prądu
Planowane wyłączenie prądu - gdzie? Zobacz jakie miejsca mogą nie mieć prądu istockphoto.com/WangAnQi
Udostępnij:
Gdzie planowane są wyłączenia prądu w wielkopolskim (26.09)? Warto wiedzieć, kiedy nastąpi brak prądu w twojej okolicy. Przyczyną wyłączenia prądu są najczęściej remonty, budowy lub modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w wielkopolskim. Przedstawiamy spis miejsc, gdzie planowane są wyłączenia prądu w wielkopolskim Brak prądu może być denerwującym zjawiskiem, dlatego warto znaleźć sobie zajęcie na ten czas, które nie wymaga użycia energii elektrycznej. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (26.09 8:06) nie ma prądu w wielkopolskim?

powiat krotoszyński

gm. Kobylin: Smolice nr 73C, działki nr 689/2 do 689/4.
26.09 od godz. 7:30 do 12:00


powiat wągrowiecki

miejscowość Długa Wieś działki 10/4, 10/10.
26.09 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Rgielsko ul. Solarna działki 265/5, 269/1, 272/1.
26.09 od godz. 8:00 do 13:00


powiat poznański

gm. Buk miejscowości Niepruszewo ul. Kasztanowa nr 2a, 2b, 6, 8, działki nr 297/87, 297/108, 297/13. ul. Grabowa nr 4, działki nr 297/105, 297/17.
26.09 od godz. 8:00 do 17:00


Rabowice: ul. Rycerska, ul. Kawalerów Maltańskich, ul. Daglezjowa, Bluszczowa, ul. Głogowa, ul. Skrzypowa, ul. Komandoria, ul. Bliska 42A, dz. 25/11. dz. 25/10, dz. 25/9, dz. 25/8, dz. 25/6, ul. Rawa.
26.09 od godz. 8:00 do 11:00


powiat szamotulski

Gmina Szamotuły, miejscowość Szamotuły, ul. Obornicka od nr 13 do nr 61 nieparzyste, od nr 14 do nr 48 , ul. Słoneczna 1e, 2, 25, 34, 36, ul. Krasickiego 2, 3, 4, 5, 35a, ul. Spółdzielcza 1, ul. 27 Stycznia 12, 14, 16, 20, 22, ul. Ks. Bp. Ignacego Krasickiego od nr 1 do nr 6, 35a, 43, ul. Daleka 2, 3, 4 ul. Pogodna 1, al. Papieża Jana Pawła II 38, 57, 61, 71, ul. Jana Pawła II 30, 43, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 69, 71, os. Ignacego Krasickiego 6, os. Pogodne 1, ul. Błękitna 1, 3, 49, ul. 27 Grudnia 1928R, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, działki nr 130/1, 57/7, 2093/1, 2093/2, 2093/4, 2087, 57/6, 57/7, 2097/11, 2097/12, 2011, 2133/34, Biomech-wyroby hutnicze,
26.09 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Duszniki miejscowości Mieściska nr 54, działki nr 36/7, 36/12, 37.
26.09 od godz. 8:00 do 14:00


powiat kościański

gm. Kościan: Nowe Oborzyska ul. Pszenna działka nr 140/58.
26.09 od godz. 8:00 do 14:30


Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat kaliski

Blizanów 31, B 27, Blizanów Drugi 16, od 18 do 23, 23B, 24, 24A, 24B, 24E, 26, od 28 do 30, 32, od 35 do 39, 41.
26.09 od godz. 9:30 do 13:30


Włodzimierz 1, od 3 do 7, od 9 do 18, 20, 21, 79/2, 98/1.
26.09 od godz. 10:00 do 11:30


powiat koniński

Węglew ulice Bukowa 13, Bursztynowa 26, 38, Dębowa 5, Turkusowa 9, 19, 21, 25, 275/23 (GPO), Złota 4, 5, 15 3, 7, 15, 16, 17 D, 20, 22, 26, 53A, 64C, 79, 97B, 166, 166 G, 166 J, 168, 191, 276/9, 275/17 (GPO), 275/6 276/4 (GPO), 277/12 (GPO), 277/13 (GPO), 284/19 284/21 285/10 (GPO), --284/29, 284/30 (GPO), 289/26, DZ. 276/10, 275/13, Węglew-261/14 (GPO), Węglew-268/14 (GPO), Węglew-361/2 (GPO), Węglew-Kolonia ulice Bukowa 1, 5, Bursztynowa 5A, 14, 16, Dębowa 3, Królewska 1, 1C, 1d, 1E, 1G, 3C, Szafirowa 6, 10, Szmaragdowa 4, 10, 21, 22, 24, Turkusowa 17, Złota 3, 19 14, 17 F, 18, 25, 27, 58A, 64B, 166 B, 166 D, 166 i, 166A, 166J, 167, 169, 172D, 174, 180, 188 A, 192, 195, 201, 355/9, 275/7 276/5 (GPO), 277/8 (GPO).
26.09 od godz. 9:00 do 13:00


powiat ostrowski

Łąkociny ulica Krotoszyńska 42, 44, 46, 48, 52, 54.
26.09 od godz. 10:00 do 11:00


gm. Piaski: Smogorzewo nr 36M, 36O, 35T, 35U, nr 38 do 48A, działki nr 323/1, 323/3, 361/1.
27.09 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Piaski: Godurowo nr 1 do 3A, działki nr 61/3, 61/4, 73/1; Michałowo nr 1 do 11, nr 50 do 58.
29.09 od godz. 8:30 do 15:30


powiat pilski

Piła ul. Wałecka, ul. Podleśna, ul. Brukowa, ul. Sucha, ul. Żeglarska, ul. Zamiejska, ul. Okrężna, ul. Prosta, ul. Skośna, ul. Żytnia, ul. Błotna, Al. Niepodległości 158.
26.09 od godz. 15:00 do 17:00


Piła ul. Sowia 29.
27.09 od godz. 16:00 do 19:00


Piła ul. Zbrojna 1B, 1C, działka 162.
28.09 od godz. 8:00 do 15:00


Piła Al. Poznańska 124, 124A, 126, 191, ul. Leśna 6.
30.09 od godz. 6:30 do 14:00


Miasteczko Krajeńskie ul. Dąbrowskiego 16, 18, 19, 20, 21, 25, 25A, działki 99/1, 99/5, ul. Konopnickiej 1, 2, 3, 4, 7, 8, działki 93, 95/4, 97, ul. Szkolna 7.
3.10 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Wysoka pl. XXX-lecia PRL 2, 4, 7, 10, 11, 11A, 13, 14, ul. Kwiatowa 1, 3, 5, 6, 8, 9, 12, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2.
4.10 od godz. 8:00 do 14:00


powiat krotoszyński

gm. Kobylin: Smolice nr 72 do 72D, nr 74 do 90, nr 93 do 95, działki nr 631, 686/6, 688/2, 689/3, 689/4, 1032/2.
26.09 od godz. 11:30 do 12:00


powiat poznański

Kiekrz: ul. Kręta od 11 do 53 nieparzyste, od 14 do 38 parzyste, od 58 do 78 parzyste, ul. Prosta, ul. Boczna.
26.09 od godz. 8:30 do 11:30


Kiekrz: ul. Okrężna, ul. Ogrodowa, ul. Kierska od 27 do 41B nieparzyste, od 6 do 42E parzyste, ul. Kasztanowa, ul. Akacjowa 5, 6, 7, 8, ul. Spokojna, ul. Polna.
26.09 od godz. 8:30 do 9:30


Biernatki Aleja Flensa 5, 53, ul. Dębiecka, ul. Dylewskiego, ul. Główna, ul. Laskowa 2, ul. Łąkowa,
26.09 od godz. 10:00 do 14:00


Rabowice: ul. Leśnej Polanki, ul. Bliska od 6 do 24 parzyste, od 13 do 31 nieparzyste, dz. 33/5, dz. 340, ul. Kuźnicza od 4 do 10 parzyste, ul. Bukowa od 1 do 9 nieparzyste, od 2 do 22 parzyste, ul. Olszynowa od 1 do 61 nieparzyste, 2, 4, 6, ul. Dębowa 1, 1A-B, 2, 14, ul. Świerkowa 1, 10A-C.
27.09 od godz. 8:00 do 11:00


Luboń: ul. Żabikowska 45, 56.
27.09 od godz. 8:30 do 12:30


Murowana Goślina ul. Czereśniowa 2 - 22, dz. 1475/1, dz. 1475/2
27.09 od godz. 9:00 do 13:00


Gruszczyn: ul. Karmelowa, ul. Łąkowa, ul. Swarzędzka 32, 34, 53, 55, 57, ul. Chopina, ul. Moniuszki, ul. Różyckiego, ul. Wieniawskiego, ul. Noskowskiego, ul. Kurpińskiego ul. Mechowska od 7 do 29 nieparzyste, od 20 do 36 parzyste.

  • od 27.09 godz. 23:00 do 28.09 godz. 2:00

Gruszczyn: ul. Wacława z Szamotuł, ul. Żułakowskiego, ul. Karłowicza, ul. Szymanowskiego, ul. Nowowiejskiego, ul. Zapolskiej, ul. Mróżka, ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, ul. Katarzyńska 86A-L, od 100 do 108 parzyste, od 71 do 97 nieparzyste, od 107 do 141 nieparzyste.

  • od 27.09 godz. 23:00 do 28.09 godz. 2:00

Gruszczyn: ul. Feliksa Nowowiejskiego, ul. Zielińska od 6 do 44, ogródki działkowe, ul. Długosza, ul. Asnyka, ul. Wyspiańskiego, ul. Wieżowa, ul. Spadochronowa, ul. Szałwiowa, ul. Miętowa, ul. Rumiankowa.

  • od 27.09 godz. 23:00 do 28.09 godz. 2:00

Gruszczyn: ul. Mirtowa, ul. Krótka, ul Okrężna od 2 do 22 parzyste, ul. Kolejowa, ul. Żwirki i Wigury, ul. Swarzędzka 22, 22A, 23, 24, 53, 55, 57.

  • od 27.09 godz. 23:00 do 28.09 godz. 2:00

Kobylnica: ul. Żwirki i Wigury, ul. Swarzędzka od 2 do 20 parzyste, ul. Kwiatowa.

  • od 27.09 godz. 23:00 do 28.09 godz. 2:00

Rabowice: ul. Olszynowa 16A-J, 18A-J, 20A-J, 22A-J, 24A-L, 26A-E, dz. 71 (plac budowy).
28.09 od godz. 8:00 do 11:00


Wojnowo 1, 8, 11 - 23, Kaplica
28.09 od godz. 9:00 do 11:30


Puszczykowo ul. Bema 1, ul. Berwińskiego 2, ul. Kosynierów Miłosławskich, ul. Maja 73,
28.09 od godz. 9:00 do 13:00


Puszczykowo ul. Ogrodowa 1, 3, ul. Mostowa dz. 353/3, 12, 12A, 14, 16, 18, dz. 373/2, 39, 41, 43,
28.09 od godz. 9:00 do 12:30


Puszczykowo ul. Kościelna, ul. Mostowa, ul. Ogrodowa, ul. Poznańska, ul. Sikorskiego, ul. Wodna,
28.09 od godz. 9:00 do 9:15


Puszczykowo ul. Kościelna, ul. Mostowa, ul. Ogrodowa, ul. Poznańska, ul. Sikorskiego, ul. Wodna,
28.09 od godz. 12:15 do 12:30


Kruszewnia: ul. Bałkańska, ul. Słowiańska, ul. Złotopolska, ul. Czarnoleska, ul. Białowieska 2, 10, ul. Spółdzielcza od 2 do 44 parzyste, od 33 do 39 nieparzyste, dz. 35/4, dz. 51/1.
29.09 od godz. 8:00 do 11:00


Puszczykowo ul. Kosynierów Miłosławskich 24, 30, 26, 22, 36, 32, 28,
29.09 od godz. 8:00 do 11:00


Czerwonak: ul. Podgórna od 1 do 15, 15A, ul. Kościelna od 1 do 6, ul. Świerkowa 1, ul. Gdyńska 30, od 34 do 56 parzyste, od 35 do 53 nieparzyste, 53A.
29.09 od godz. 8:00 do 17:00


Puszczykowo ul. Sobieskiego 47, 48, 97, 49, 69, 53, ul. Janaszka, ul. Kręta 7, 5, 3, 4, 1, 3a, 2, 2B, 6, PRZEPOMPOWNIA ŚCIEKÓW P-4, ul. Przy Murze 1, 1A, 3, 5,
29.09 od godz. 9:00 do 13:15


Puszczykowo ul. Bema, ul. Berwińskiego, ul. Konopnickiej 6, ul. Kraszewskiego 5, 6,
29.09 od godz. 11:00 do 14:00


Kruszewnia: ul. Hetmańska od 14 do 24 parzyste.
30.09 od godz. 8:00 do 11:00


Puszczykowo ul. Kościelna teren sportowo-rekreacyjny,
30.09 od godz. 9:00 do 13:00


Rakownia 25b, 26, 28, 29, 50, dz. 105/9, dz. 105/10, dz. 105/7, dz. 105/8, dz. 111/1, ul. Gawrona, ul. Pawia, ul. Słowika, ul. Sokoła, ul. Dolna , ul. Szpaka 5, dz. 9/2, dz. 9/1, Bolechowo 10, 11, 13, dz. 490/1, ul. Leśna 10, 11, Murowana Goślina ul. Bracka 7, dz. 919/1, dz. 948, dz. 919/5, dz. 919/4, dz. 921
30.09 od godz. 10:00 do 16:00


Kruszewnia: ul. Husarska 1A-E, 3A-F, 5A-F, 7A-F, 9A-F, ul. Białowieska dz. 49/9.
3.10 od godz. 8:00 do 11:00


Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Tarnowo Podgórne, ul. Nowa od nr 41 do nr 45 nieparzyste, 31, ul. Zachodnia 2, 3, ul. Piaskowa 12, 14, 18 i od nr 23 do 33, działki nr 27/3, 27/5, 60/2, 80/29, 81/13, 80/10, 80/12, 80/14,
3.10 od godz. 8:00 do 17:00


Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Tarnowo Podgórne, ul. Nowa od nr 41 do nr 45 nieparzyste, 31, ul. Zachodnia 2, 3, ul. Piaskowa 12, 14, 18 i od nr 23 do 33, działki nr 27/3, 27/5, 60/2, 80/29, 81/13, 80/10, 80/12, 80/14,
4.10 od godz. 8:00 do 17:00


Rabowice: ul. Swanka.
4.10 od godz. 8:00 do 11:00


Kiekrz: ul. Altanowa od 1 do 11 nieparzyste, ul. Willowa od 2 do 10 parzyste, ul. Jutrzenka 21, 24, ul. Krótka, ul. Wczasowa od 1 do 12, ul. Poznańska 4, 6, 6A, 7.
4.10 od godz. 8:00 do 9:00


Komorniki: ul. Fabianowska 140, 140A-F, 142, 142A-F, 144, 144A-C.
4.10 od godz. 8:30 do 12:30


Janikowo: ul. Balonowa 5, 7, ul. Pilotów 34-40, ul. Ustronna 5, 11, 13, ul. Gnieźnieńska 79, 83.
4.10 od godz. 9:00 do 12:00


Kiekrz: ul. Altanowa od 1 do 11 nieparzyste, ul. Willowa od 2 do 10 parzyste, ul. Jutrzenka 21, 24, ul. Krótka, ul. Wczasowa od 1 do 12, ul. Poznańska 4, 6, 6A, 7.
4.10 od godz. 17:30 do 18:30


Luboń: ul. Chabrowa od 1 do 19, ul. Azaliowa 2, ul. Polna 26, ul. Makowa, ul. Sporna, ul. Warzywna, ul. Wierzbowa od 3 do 9 nieparzyste, od 2 do 10 parzyste.
5.10 od godz. 8:30 do 15:00


Gmina Buk, miejscowość Dobieżyn, ul. Bukowska 48, 33, 11, 29, 9, 26, 24, 24a, 22, 20a , 20, 18, 16B, 16AA, 16A, 16,14, 12, 10, 8a, 3, 3a, 3D, 5, 7, ul. Wichrowa cała,
6.10 od godz. 8:00 do 11:00


Komorniki: ul. Zbożowa o 1 do 11 nieparzyste, ul. Kościelna 52, 54, ul. Topolowa 14, 16, ul. Pańska 1 do 10 parzyste, przepompownia ścieków, ul Chabrowa 1 do 5 nieparzyste.
6.10 od godz. 8:30 do 12:30


Luboń: ul. Wierzbowa 7, 2 do 10 parzyste.
6.10 od godz. 8:30 do 14:30


Chyby: ul. Migdałowa 5, 7, ul. Hebanowa 5, 6.
6.10 od godz. 8:30 do 14:30


Gmina Buk, miejscowość Wysoczka, działki nr 305, 306, 307, 309,
6.10 od godz. 11:30 do 14:30


Luboń: ul. Kołłątaja od 3 do 13 nieparzyste.
7.10 od godz. 8:30 do 13:30


Gmina Dopiewo, miejscowość Dopiewiec, ul. Róży Wiatrów cała, ul. Zielonej Łąki 6, 4, 2, działki nr 911, 912, 917, 918, 919, 920, 929,
9.10 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Tarnowo Podgórne ul. Szumin nr 32, działki nr 792/3, 976, 1251/3, 1251/8. ul. Sowia działka nr 1251/8 Obiekt Handlowo Biurowy.
10.10 od godz. 10:00 do 13:00


Gmina Buk, miejscowość Niepruszewo, ul. Ogrodowa cała, Działkowa cała, Starowiejska od nr 38A do nr 48, działki nr 299/27, 299/28, 162/6, 162/1, 306/3
11.10 od godz. 8:00 do 13:00


Przeźmierowo: ul. Akacjowa od 45 do 51 nieparzyste, ul. Olszynowa od 28 do 34 parzyste, ul. Brzozowa od 9 do 29 nieparzyste, od 26 do 38 parzyste.
14.10 od godz. 8:30 do 9:30


Wysogotowo: ul. Olszynowa 49.
14.10 od godz. 8:30 do 9:30


powiat gnieźnieński

Niechanowo ul. Długa, ul. Krótka, ul. Jasna, ul. Pogodna, ul. Boczna 4, 5, dz. 104/4, dz. 70/144, ul. Łąkowa, ul. Miodowa 1 - 26, ul. Nowa 3 - 25, ul. Parkowa 1, ul. Polna 1A, 1B
26.09 od godz. 8:30 do 10:30


Baranowo: ul. Bursztynowa.
27.09 od godz. 8:30 do 11:30


miejscowość Szydłowo ul. Sportowa 2,2J,2F,2G,2A,2B,2C,2D,2E,2O,dz. nr 37/40,37/38/,37/37,37/29,37/48,37/49,37/47.
28.09 od godz. 7:00 do 14:00


Pyszczynek 20, 20A, 21, 22, 22A, dz. 79/1, Obórka 1, dz. 86/1
28.09 od godz. 8:30 do 14:00


Miejscowość Jaraczewo 23, działka numer 140/4.
29.09 od godz. 8:00 do 14:00


Osiniec dz. 113/16, dz. 113/17, dz. 113/21, dz. 113/22, dz. 190/20, dz. 190/21, Szczytniki Duchowne dz. 190/20, dz. 190/21
5.10 od godz. 9:00 do 13:00


powiat nowotomyski

Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Boruja Kościelna, ul. Wolsztyńska 25, 27, 29, od nr 4 do nr 42 parzyste, Plac Kościelny 11, 11A, 12, ul. Ogrodowa od nr 14 do nr 4, działki nr 425/1, 407/2, od nr 430/3 do nr 430/11, 409/1, 417/2, 409/1, 405, 417, 416/1, 416/2, 393,
26.09 od godz. 8:30 do 11:00


Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Boruja Kościelna, ul. Diamentowa Cała, ul. Szkolna od nr 87 do nr 88i, od nr 59 do nr 59 AC oraz 59 FA, działki 372/1, 301/3, 301/20, 301/28, 303/12, 303/13, 373/11, 373/31, 373/9,
26.09 od godz. 12:00 do 14:00


Gmina Opalenica, miejscowość Opalenica, ul. Parkowa od nr. 47 do nr 1 nieparzyste, od nr 38 do nr 2 parzyste, 75,
27.09 od godz. 7:30 do 9:00


Gmina Opalenica, miejscowość Opalenica, ul. Poznańska od nr 66 do nr 40, ul. Strumykowa 2a- sklep,
27.09 od godz. 8:30 do 10:30


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Glinno nr 78, 78d, od nr 79 do nr 83, 160, 161, 161a, 162, 163a, 163c, 163f, 164, 164d, 172, 173, 173a, 173b, 173c, działki nr 293/2, 300/10, 542/1, 542/6, 542/12, 549/7. ul. Granitowa. ul. Krokusowa. ul. Różana nr 2, 23, 25, 27, 31, działka nr 542/10. ul. Irysowa nr 64. miejscowości Nowy Tomyśl ul. Komunalna nr 7, 9, 11.
27.09 od godz. 10:00 do 12:00


Gmina Opalenica, miejscowość Opalenica, ul. Poznańska od nr 67 do nr 51 nieparzyste, ul Stanisława Moniuszki 1, 1a, 1b, 2a,
27.09 od godz. 10:45 do 12:30


Gmina Opalenica, miejscowość Opalenica, ul Stanisława Przybyszewskiego cała
27.09 od godz. 12:00 do 14:00


Gmina Opalenica, miejscowość Opalenica, ul. Jana Kasprowicza nr od 28 do 19 oraz od nr 1 do nr 8, ul. Stanisława Moniuszki od nr 1 do nr 19A, działki nr 924, 906,
28.09 od godz. 7:30 do 9:00


Gmina Opalenica, miejscowość Opalenica, ul. Henryka Wieniawskiego cała, Jana Kasprowicza od nr 18 do nr 9, działka nr 948/3
28.09 od godz. 8:30 do 10:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Sękowo nr 300, działka nr 386/7. miejscowości Glinno nr 300 działki nr 22/5, 22/6, Biura Warsztat i Hala Magazynowa.
28.09 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Kuślin miejscowości Dąbrowa od nr 4 do nr 7, nr 38, od nr 41 do nr 46a, nr 48b, działki nr 81/1, 145/3, 145/4, 145/5, 155/2, 155/4. Osiedle Wydory.
29.09 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Bukowiec, ul. Kąkolewska od nr. 5 do nr 42, ul. Chabrowa cała, dz. 361/27, 508/2, 374/1, 374/2, 386/1, 387/4, 554/1, 553, 511/2, 373/1, 511/4, 366, 555, 511/6, 509, 364/2, 364/1, 361/1, 361/2,
29.09 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Paproć ul. Osiedle Kolonia od nr 26 do nr 48, działki nr 689/27, 689/46, 689/57.
29.09 od godz. 9:30 do 11:30


Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Sękowo 55, 99, 100, działki nr 445/1, 315/1, 316,
29.09 od godz. 12:00 do 14:30


Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Nowy Tomyśl, ul. Słonecznikowa 19,21,23, ul. Irysowa 1, 2a, działki nr. 530/39, 530/35,
30.09 od godz. 8:00 do 11:00


Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Cicha Góra 12, 90A, działka nr 341/1,
30.09 od godz. 13:00 do 16:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Jastrzębsko Stare nr 28, 28a, 28b, 28c, działka nr 225/6. miejscowości Grubsko nr 36, 37, 37a, działka nr 52/3, 52/4.
3.10 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Nowy Tomyśl, ul 3 Stycznia nr 72
3.10 od godz. 10:00 do 12:00


Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Przyłęk od nr 20 do nr 29, 31, 80A, 94, 94a, 95a, 96, 97, 98A, 99, 100, 113, 122, 123, 126, 126A, 129, 125, 125A, 127, 130, 131, 132, 132A, 133, 133a, 134, działki nr 450/95A, 463/2, 408/11, 408/6, 461/2, 406/2, od nr 579/13 do nr 579/16, 413, 450-przepompownia, stacja paliw BP, stacja paliw Circle K, Smażalnia ryb "Nad Stawem",
3.10 od godz. 14:00 do 15:00


Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Bukowiec, ul. Błonie 2, 4, 6, ul. Kościelna nieparzyste od 39 do 71, parzyste od 26 do 62, ul. świętego Marcina 50, 52 sklep Marland
6.10 od godz. 13:00 do 14:00


powiat wrzesiński

Franulka 1, 2,
26.09 od godz. 8:30 do 12:30


Gozdowo 24, 26, 27, 28,
26.09 od godz. 9:00 do 14:00


Miłosław ul. Mierosławskiego 1, ul. Dąbrowskiego 53, 55, 57, ul. Łąkowa 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62,
27.09 od godz. 8:30 do 12:30


Września ul. Piłsudskiego 1, 2, ul. Daszyńskiego 2, 3, ul. Dmowskiego, ul. Wrzosowa,
30.09 od godz. 8:00 do 8:30


Września ul. Piłsudskiego 1, 2, ul. Daszyńskiego 2, 3, ul. Dmowskiego, ul. Wrzosowa,
30.09 od godz. 15:00 do 16:00


Chlebowo 49, 48, 16,
30.09 od godz. 8:30 do 13:00


Czeszewo ul. Łąkowa, ul. Słoneczna 33c, 35, 35a, 39, 48 - 68 (parzyste), dz. 114/8,
3.10 od godz. 8:30 do 13:30


Września ul. Pilska plac budowy, ul. Objazdowa 3,
3.10 od godz. 9:00 do 13:00


Chlebowo 2, 12, 49, 15, 9, 48, 8, 13, 3, 14, 9, 16, 10, 7, 4, 3, 1,
5.10 od godz. 8:30 do 13:30


Nekla ul. Nowa, ul. Boczna, ul. Krótka, ul. Mała 4,
10.10 od godz. 9:00 do 13:00


Kokoszki 7, 35, 33, 16, 37, 16, 17, 11, 14, 31, 15, 39, Stępocin 9, 10, 10D, 11, STACJA OCHRONY KATODOWEJ,
12.10 od godz. 8:30 do 13:30


powiat jarociński

gm. Góra: Sułków - cała miejscowość.
26.09 od godz. 8:30 do 11:30


powiat gostyński

Borek Wielkopolski ul. Jeżewska nr 2 do 7, AGRO-AUTO, SKR, ATS LOGISTICS, EGMAR, Zakład Produkcyjny JANICKI, działki nr 73/77 ZGO, 107/1 Ogródki Działkowe STOKROTKA.
26.09 od godz. 8:30 do 19:30


gm. Pępowo: Krzyżanki nr 1 do 9, działki nr 61/1, 98/1, OSP, przepompownia.
26.09 od godz. 12:00 do 16:00


Krobia: Niepart nr 26, 27, 28, 60, kościół, działki nr 39 Market DINO, 61.
27.09 od godz. 10:30 do 17:30


Pępowo: ul. Kobylińska nr 7 CHOD-DRÓG, nr 14, 15 AUTOCENTRUM Małecki, 16, 18, działki nr 121/56, 121/57, 121/58, 121/60 SOGEWALOT, 127/15, 127/27 przepompownia; ul. Anielin, Cegielnia - całe ulice.
28.09 od godz. 7:30 do 15:30


gm. Poniec: Dzięczyna nr 24 do 27, działki nr 108/1, 117, 214, ARWAK, Łowisko Wędkarskie MADGASKAR, stacja ochrony katodowej GAZ-SYSTEM. Dzięczynka nr 2 do 9, działki nr 171, 177.
28.09 od godz. 8:30 do 13:30


Poniec ul. Kusza nr 1A (działka nr 932/6).
29.09 od godz. 6:30 do 19:30


powiat szamotulski

gm. Pniewy miejscowości Orliczko nr 20, 21, działka nr 155.
26.09 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Pniewy miejscowości Turowo od nr 1 do nr 2a, działki nr 55/12, 57/7, 57/9.
27.09 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Pniewy miejscowości Turowo od nr 1 do nr 2a, działki nr 55/12, 57/7, 57/9.
28.09 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Pniewy miejscowości Turowo od nr 1 do nr 2a, działki nr 55/12, 57/7, 57/9.
29.09 od godz. 8:00 do 16:00


miejscowość Nowa Wieś ul. Słonecznikowa 26, działki 76/8, 76/9, 76/15.
27.09 od godz. 9:30 do 13:30


Gmina Szamotuły, miejscowość Szamotuły, ul. Szczuczyńska od nr 4 do nr 58 parzyste, od nr 7 do 77 nieparzyste, ul. Długa od nr 59 do nr 101 nieparzyste, od nr 92 do nr 128 parzyste, ul. Fryderyka Chopina cała, ul. Rzemieślnicza cała, ul. Miła cała, ul. Dobra cała, działki nr 320, 321/2, 321/4, 321/5, 321/8, 321/9, 321/10, 725/1, 614, 613/1, 4085/2, 321/11, 297/10, 30, 725,
28.09 od godz. 8:00 do 16:00


Chojno - Wieś działka 930/10
28.09 od godz. 8:00 do 12:00


miejscowość Chojno-Błota Małe działki 594/5, 594/10, 594/20, 594/22, 594/27, 594/29, 594/30, Radziszewo 64, 65, 168, Chojno-Młyn działki 591/4, 591/5, 591/6, 591/8, 591/10, 591/11, 591/12, 591/14, 591/15, 591/16, 591/17, 592/4, 592/8, 593/4, 593/5, 593/9, 594/17.
28.09 od godz. 9:00 do 13:00


Wronki ul. Nowa 4, 4A, 6, 8.
29.09 od godz. 9:30 do 13:00


Gmina Szamotuły, miejscowość Szamotuły, ul. Zielona od nr 62 do nr 39 działki nr 381/5, 381/8, 381/6, 381/9, 381/11 ul. Wiśniowa cała z wyjątkiem numerów 2, 2a, 2b,
30.09 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Szamotuły miejscowości Kępa ul. Jagodowa od nr 32 do nr 34d parzyste, nr 49, 51, działki nr 57/2, od 57/7 do 57/12, 142/15, 142/17. ul. Borówkowa.
30.09 od godz. 8:30 do 12:30


gm. Kaźmierz miejscowości Radzyny działki nr 151/8, 151/11, 151/15, 151/93, 151/171 w obrębie ul. Winogronowej.
30.09 od godz. 9:00 do 14:00


miejscowość Lubowo 8A, 8B, 8C, 8D, 9, 10, 10A, 10B, 10C, działki 159/7, 160/1.
30.09 od godz. 9:00 do 12:30


Wronki ul. Łąkowa 32, 30, 28, 26, 26, 24, ul. Topolowa 11, 13, 17.
30.09 od godz. 13:00 do 16:00


Gmina Obrzycko, miejscowość Gaj Mały od nr 1 do nr 16, działki nr 158, 331/2
3.10 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Obrzycko miejscowości Gaj Mały nr 20, 27, 28, 28a, od nr 30 do nr 47, działki nr 112/7, 122/2, 123/2, 290, 295/3, 296/4, 297, 319/3, 320/3, 320/4, 320/7, 323, 371/1, 437/4, 437/5, Szkoła Podstawowa i Zespół Szkół.
3.10 od godz. 9:00 do 15:00


Gmina Szamotuły, miejscowość Szamotuły, ul. Sukiennicza 14, Rynek 32
6.10 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Szamotuły, miejscowość Szamotuły, ul. Sukiennicza 1, 6, od nr6/1 do nr 6/6, 6A, 6/10, 6/11, 6/12, 6/15, od nr 6/21 do nr 6/26, 8, 8/1, 9, 10, 10A, 10/1, 10/2, 10/3, 12, 12A, 27, Rynek 23, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 25, 25/1, 26, od nr 26/1 do nr 26/8, 27, 27/4, 27/5, 27/6 27/2 28, 28/2, 28/3, 28/4, 28/5, 29, 29/2, 29/3, 30, od nr 30/1 do nr 30/6, 31, 31/1, 31/2, ul. Poznańska 4, 4/1, 6, 8, 8/1, 8/2,
6.10 od godz. 8:00 do 9:00


Gmina Szamotuły, miejscowość Szamotuły, ul. Sukiennicza 1, 6, od nr6/1 do nr 6/6, 6A, 6/10, 6/11, 6/12, 6/15, od nr 6/21 do nr 6/26, 8, 8/1, 9, 10, 10A, 10/1, 10/2, 10/3, 12, 12A, 27, Rynek 23, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 25, 25/1, 26, od nr 26/1 do nr 26/8, 27, 27/4, 27/5, 27/6 27/2 28, 28/2, 28/3, 28/4, 28/5, 29, 29/2, 29/3, 30, od nr 30/1 do nr 30/6, 31, 31/1, 31/2, ul. Poznańska 4, 4/1, 6, 8, 8/1, 8/2,
6.10 od godz. 13:00 do 14:00


gm. Szamotuły miejscowości Szamotuły ul. Bolesława Chrobrego nr 31, 31b, 33, 33a, 35, 37, 37a, 39, 56, 58, 58a, 60, 60a, działka nr 3836/2, 3844/1, Piekarnia, Piekarnictwo Cukiernictwo Roman Pabich, Chłodnia. ul. Mieszka Pierwszego. ul. Jana Trzeciego Sobieskiego nr 1, działki nr 3755/4, 3755/20. ul. Władysława Warneńczyka nr 7, działka nr 3755/4. ul. Zygmunta Starego nr 6, 8. ul. Lipowa nr 72, działki nr 3865, 3866/1, Myjnia Samochodowa. miejscowości Piaskowo od nr 10 do nr 14, od nr 39 do nr 42, działka nr 226/1, Auto Komis Pionier 2. miejscowości Kępa od nr 6 do nr 7f, Stacja Kontroli Pojazdów. ul. Lipowa nr 63, 67, 73, 77, 77/2, działki nr 40/23, 40/27, 40/29.
8.10 od godz. 9:00 do 10:30


gm. Szamotuły miejscowości Szamotuły ul. Bolesława Chrobrego nr 31, 31b, 33, 33a, 35, 37, 37a, 39, 56, 58, 58a, 60, 60a, działka nr 3836/2, 3844/1, Piekarnia, Piekarnictwo Cukiernictwo Roman Pabich, Chłodnia. ul. Mieszka Pierwszego. ul. Jana Trzeciego Sobieskiego nr 1, działki nr 3755/4, 3755/20. ul. Władysława Warneńczyka nr 7, działka nr 3755/4. ul. Zygmunta Starego nr 6, 8. ul. Lipowa nr 72, działki nr 3865, 3866/1, Myjnia Samochodowa. miejscowości Piaskowo od nr 10 do nr 14, od nr 39 do nr 42, działka nr 226/1, Auto Komis Pionier 2. miejscowości Kępa od nr 6 do nr 7f, Stacja Kontroli Pojazdów. ul. Lipowa nr 63, 67, 73, 77, 77/2, działki nr 40/23, 40/27, 40/29.
8.10 od godz. 17:00 do 19:00


powiat średzki

Brzezie 8, 1, 7A, 10, 5, 3, 11, 2, 4, 12, 7, 2A, 12, Chudzice 1,
26.09 od godz. 9:00 do 14:00


Jeziory Małe ul. Okrężna 3-8, ul. Piaskowa 8,
4.10 od godz. 10:30 do 12:30


Jeziory Małe ul. Kórnicka,
4.10 od godz. 12:30 do 14:30


powiat obornicki

gm. Oborniki miejscowości Słonawy nr 1c, 8b, 14a, 14b, 14c, od nr 16 do nr 46, działki nr 1/8, 1/10, 3/1, 7/5, 11/8, 27/1, 32/3, 39/5, 39/6, 39/8, 39/10, 39/12, 39/14, 39/18, 39/19, 39/23, 39/26, 39/28, 39/30, 39/32, 39/34, 39/42, 45/3, 59/8, 59/9, 59/14, 59/15, 59/17, od 68/9 do 68/24, 69/15, 77/7, 77/8, 79/17, 90/3, 94/3, 351, Szkoła, Świetlica, Sklep, EKO MAK, Piekarnia, Przepompownia Ścieków. Osiedle Maślerki. miejscowości Oborniki działka nr 11/2. ul. Wybudowanie nr 129, 129a, 130, działka nr 6/3, 11/2. miejscowości Nowołoskoniec działka nr 351.
26.09 od godz. 9:00 do 12:00


miejscowość Parkowo 8B, 9B, 16, 17, 18, 23, 24, 25, działki 556/1, 561/28, 612/4.
27.09 od godz. 7:00 do 13:00


Gmina Oborniki, miejscowość Gołębowo 17, 25, działka nr 39/2
27.09 od godz. 8:30 do 12:00


gm. Oborniki miejscowości Żerniki od nr 1 do nr 16a, działki nr 150/1, 216/1, 218/1, 225/1, 227/1, 227/5, 227/10, 230. gm. Murowana Goślina miejscowości Szymankowo nr 1, 1a, 10, Wieża GSM, Hydrofornia, Ferma Norek Nortex.
27.09 od godz. 10:00 do 16:00


Gmina Oborniki, miejscowość Maniewo od nr 22 do nr 35G, działi nr 64/1, 42/3, 321/5, 44/2, 26/4, 26/2,
28.09 od godz. 8:00 do 15:00


miejscowość Pruśce numery 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 55, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 90, działka 423/5.
28.09 od godz. 8:00 do 14:00


Ryczywół ul. Chodzieska market DINO.
3.10 od godz. 8:00 do 14:00


powiat kolski

Gmina Suchy Las, miejscowość Suchy las, ul. Powstańców Wielkopolskich od nr.1 do nr. 24, ul. Żurawinowa cała, działki nr. 565/6, 565/4, 570/14, 552/5, 552/6,
26.09 od godz. 9:00 do 13:00


powiat chodzieski

Margonin ul. Strzelecka 1, 3, 5, 9, działki 26, 26/1, Strzelnica, ul. Szamocińska działka 41/6.
26.09 od godz. 9:00 do 13:00


miejscowość Szamocin ul. Leśna 62, działki 334, 335/1, miejscowość Szamoty Osada Leśna działka 332.
28.09 od godz. 8:00 do 14:00


Chodzież Osiedle Łazienki numery od 1 do 10, 15, 15A.
29.09 od godz. 7:00 do 14:00


miejscowość Rataje ul. Złota działka 513/11.
30.09 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Rataje ul. Leśna Polana działki 708, 710, 713/1, 714/1, 792.
30.09 od godz. 8:00 do 14:00


powiat leszczyński

gm. Lipno: Mórkowo nr 36 do 43A, nr 63 do 67, działki nr 151/5.
26.09 od godz. 9:30 do 14:30


gm. Osieczna: Kąkolewo ul. Czereśniowa nr 2, 11, 12, działki nr 334/17, 334/18, nr 334/39 do 334/50.
27.09 od godz. 9:30 do 16:30


gm. Krzemieniewo: Lubonia nr 27 do 49, działki nr 139, GR Konieczny.
27.09 od godz. 9:30 do 12:30


Krzemieniewo: ul. Zielona nr 15 do 39 nieparzyste, działki nr 579/1, 596/2 do 596/12, nr 597/2 do 597/15.
27.09 od godz. 10:00 do 13:30


gm. Wijewo Brenno: ul. Plażowa nr 21, 23, 44, 45, 49, działki nr 24/268 do 24/270, CAMPUS-KAROLINA, DELFINEK; ul. Storczykowa nr 10, nr 20 do 40 parzyste, 33, działki nr 24/202, 24/298, 24/267, 24/273, 24/301, 24/302, 24/304.
28.09 od godz. 6:30 do 19:30


Krzemieniewo: ul. Dworcowa nr 102 do 132 parzyste, działka nr 742/21; ul. Przylesie nr 4, działka nr 1134; ul. Różana nr 13, 15, 17, 19, 20, 22, 24, 26, 46, 51; ul. Rzemieślnicza nr 20 do 26 parzyste, nr 27 do 57, nr 60, 96, działki nr 45/1; ul. Brzozowa, Jaworowa, Jodłowa, Modrzewiowa, Ogrodowa, Świerkowa, Sosnowa, Usługowa - całe ulice.
28.09 od godz. 8:30 do 15:30


Święciechowa: ul. Leszczyńska nr 36 stacja paliw; ul. Składowa nr 6 (dz. 1217/16); ul. Transportowa nr 10 ASIMA; ul. Magazynowa (Transportowa) działki nr 1216/1, 1217/11 do 15, 1217/26, 1217/37, 1226/2, AGAD IZOLACJE, KASERT, PROFIT.
29.09 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Włoszakowice: Jezierzyce Kościelne ul. Boczna działki nr 120/12 i 13, 120/15 i 16, 120/24.
1.10 od godz. 8:30 do 14:30


gm. Lipno: Gronówko Os. Leśna Podkowa nr 7, 9, 10, 12, 14, 18, działki nr 117/49 do 60.
1.10 od godz. 8:30 do 12:30


Gowarzewo ul. Malinowa,
4.10 od godz. 10:00 do 13:00


powiat wągrowiecki

Sława Wielkopolska ul. Zielona dz. 64/169, dz. 64/155, dz. 64/131, dz. 64/130, dz. 64/138, dz. 64/140, dz. 64/151, dz. 64/152, dz. 64/149, dz. 64/150, Szczodrochowo dz. 64/131, dz. 64/130, dz. 64/138, dz. 64/140, dz. 64/151, dz. 64/152, dz. 64/149, dz. 64/150, dz. 64/159
26.09 od godz. 10:00 do 14:00


miejscowość Wągrowiec ul. Taszarowo 46, 48, 54, 58.
27.09 od godz. 8:00 do 12:00


Wągrowiec ul. Bydgoska 13, 30, 30A, 32, 34, ul. Kolejowa 1, ul. Krótka 1 do 5, ul. Piastkowa 1 do 26.
27.09 od godz. 12:30 do 13:30


miejscowość Dąbrowa 38, 40, 46, 47, 48, 49, 49A, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, działki 358/4, 380/3.
29.09 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Dąbrowa 6, 21, 31, 62, 63, 64, 65, 66, działka 87/2.
29.09 od godz. 8:00 do 14:00


Wągrowiec ul. Skocka 45, 49, 51, 53, gazownia, sklep ogrodniczy, bar, stacja paliw.
30.09 od godz. 8:30 do 10:30


powiat czarnkowsko-trzcianecki

Krzyż Wielkopolski ul. Portowa działki 891/13, 891/19, 909, 1105, 1106, ul. Tartak 1, 2, 3, 4, 5, 6, działki 1081/15, 1101/1, 1117/3, 1344, 1360.
27.09 od godz. 6:00 do 14:00


Miejscowość Krucz 13.
27.09 od godz. 7:00 do 14:00


Miejscowość Nowa Wieś - Teresin Karczma - osada leśna, działka 368.
27.09 od godz. 8:00 do 14:00


Trzcianka ul. Gorzowska 62, działka 49/1, przepompownia ścieków.
27.09 od godz. 8:30 do 15:30


miejscowość Romanowo Dolne ul. Zielona, działki 1180, 1181, 1185, 1187, 1190.
27.09 od godz. 9:00 do 13:00


miejscowość Równopole numery od 18 do 44, działki 29/4, 31/2, 36/4, 141/4.
27.09 od godz. 10:00 do 11:00


miejscowość Równopole numery od 18 do 44, działki 29/4, 31/2, 36/4, 141/4.
27.09 od godz. 12:00 do 13:00


miejscowość Rzadkowo ul. Powstańców Wielkopolskich numery od 16 do 65, działki 10/1, 45/2, 338/2, 363/3, 368/3, 370/1, 373/2, 402/5, 458, 466/20, ul. Dworska 46, ul. Parkowa, ul. Łanowa, ul. Wspólna, ul. Radosna, ul. Zaciszna.
28.09 od godz. 6:00 do 14:00


Krzyż Wielkopolski ul. Boczna numery od 1 do 16, ul. Daszyńskiego numery od 4 do 46, działki 763/2, 855, ul. Sienkiewicza numery od 4 do 15, ul. Sobieskiego numery od 1 do 17, ul. Kochanowskiego 1, 2, 3, 6, 7, 10, 11, 15, działki 503/3, 783, ul. Osiedle Miejskie 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, ul. Moniuszki numery od 1 do 16, działka 711/11, ul. Kościuszki 1A, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 40, 41, 42, 43, 43A, 45, 46, 47, ul. Zielona 5, działka 711/7.
28.09 od godz. 6:00 do 14:00


miejscowość Straduń 1, 12, 25, 26, 27, 28, 29, działki 110/1, 110/2, 118/9, 125/27, 126/2, 153/6, 282/2, ul. Lawendowa, Gintorowo.
28.09 od godz. 8:30 do 10:30


ul. Łomnicka działki 3431, 3433, 3445.
28.09 od godz. 8:30 do 15:30


miejscowość Krzyż Wielkopolski ul. Adama Mickiewicza 37, 37E, 38, miejscowość Łokacz Mały ul. Adama Mickiewicza 29, 36, 37, działki 6/3, 8/2, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 5, ul. Marii Konopnickiej 1, 5, 6, 7, 8.
29.09 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Zelgniewo ul. Lipowa numery 64, 64A, 65, 66, 67, 68, 69, działki 264/2, 275/10, 462.
29.09 od godz. 16:00 do 20:00


powiat kościański

gm. Krzywiń: Mościszki działki nr 112/3 do 112/23.
27.09 od godz. 7:30 do 13:30


gm. Kościan: Kurza Góra ul. Długa nr 2 do 42 parzyste, działka nr 162/2, stacja gazowa; Kościan: ul. Długa nr 1 do 21 nieparzyste (oprócz nr 17), działki nr 3461/6, 3462/1, 3462/4; ul. Gostyńska nr 56, 56A.
27.09 od godz. 12:30 do 15:30


gm. Kościan: Sierakowo ul. Jesienna nr 1 (działka nr 181/6).
28.09 od godz. 7:00 do 16:00


gm. Śmigiel: Nowe Szczepankowo nr 17, 17A, działki nr 1/3, nr 46, 47, GR Józefczak.
28.09 od godz. 7:30 do 16:30


gm. Kościan: Nowe Oborzyska ul. Słoneczna/Żytnia działka nr 140/19.
28.09 od godz. 8:00 do 14:30


gm. Kościan: Ponin ul. Kobylnicka - cała ulica.
29.09 od godz. 9:30 do 13:30


Pecna ul. Powstańców Wlkp., ul. Ogrodowa, ul. Główna 49-66,
5.10 od godz. 8:00 do 11:30


powiat rawicki

Miejska Górka: ul. Kalinowa nr 2, 4, działka nr 1015/2; ul. Spacerowa nr 1 do 13 nieparzyste.
27.09 od godz. 7:30 do 10:30


gm. Pakosław: Chojno nr 106 do 108F, 115.
28.09 od godz. 7:30 do 15:30


Bojanowo ul. Leśna działki nr 150/7, 224/8, 224/9.
28.09 od godz. 9:30 do 17:30


powiat wolsztyński

gm. Przemęt: Kaszczor ul. Zachodnia nr 53 do 83 nieparzyste, nr 102.
27.09 od godz. 8:30 do 13:30


gm. Przemęt: Kaszczor ul. Brzoskwiniowa nr 1 do 7 nieparzyste (oprócz firmy AMJADI - działek nr 834/9 do 834/12, 878/6, 878/2, 878/7, 878/8); ul. Cysterska nr 1, 3; ul. Powstańców Wlkp. nr 1, nr 3 do 12, nr 14 tylko zasilanie 0,4kV, 16, 18, działka nr 946 kapliczka; ul. Winna Góra - cała oprócz nr 1 i 3.
28.09 od godz. 8:30 do 13:30


gm. Przemęt: Mochy ul. Końcowa, Ogrodowa, Słoneczna - całe ulice; ul. Powstańców Wlkp. nr 30 do 47 (oprócz T-Mobile działka nr 341/3), działki nr 457/5, 462/1, 462/6; ul. Wolności nr 1; ul. Wolsztyńska nr 3, 8, nr 20 do 54, nr 55 do 69 nieparzyste, działki nr 499, 1198/10, 1198/18, 1199/3, 1209 przepompownia, 1374/6 DINO, GR Langner. gm. Przemęt: Solec ul. Polna, Rzeczna, Zakątek - całe ulice; ul. Szkolna nr 2, 4, działki nr 419/2 przepompownia, 419/3, ORANGE; ul. Wolsztyńska nr 1 do 25, nr 27, działki nr 482/5, 509, 546/1.
30.09 od godz. 8:00 do 11:00


powiat złotowski

Miejscowość: Krajenka ul. Brzozowa 2, 2A, 4, 6, 8
30.09 od godz. 7:30 do 12:30


powiat międzychodzki

gm. Sieraków miejscowości Góra nr 1, 1a, 1b, 42, 43, od nr 45 do nr 48, nr 52, działki nr 9, 18, 147/4, 151/6, OSP, Sklep, Świetlica.
30.09 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Sieraków, miejscowość Sieraków, ul. Dębowa cała, ul. Leśna od nr. 74, 73, od 63 do 55 nieparzyste, 56A, 56, od nr 32 do nr 20 parzyste, ul. Lichwińska 14, działki od nr 64/1do nr 64/11, 58/1, 86/1, 86/2, 84/3, 31/2, 32/5, 66/43, 66/42, 91/2, 64/5, 66/31,
30.09 od godz. 12:00 do 15:00


gm. Kwilcz miejscowości Miłostowo od nr 60 do nr 63, działki nr 22, 184.
3.10 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Kwilcz, miejscowość Kwilcz, działki 96/6, 96/7, 96/8,
7.10 od godz. 9:00 do 15:00


powiat grodziski

gm. Rakoniewice miejscowości Rakoniewice Wieś działki nr 321/23, 321/25.
7.10 od godz. 10:00 do 15:00


gm. Granowo miejscowości Granowo ul. Poznańska nr 23b, 37, 68, 70, 78, 82, działki nr 564/1, Waga przy drodze krajowej DK32, Wysypisko śmieci, Market Rolniczy, Stacja Paliw Avia, Dino.
11.10 od godz. 8:00 do 13:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

miejsce #13

DUKA

ARTDECO KIELISZEK 7,6 x7,0x22,0CM

29,99 zł19,90 zł-34%
Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Irański reżim zaczyna się chwiać

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Głos Wielkopolski
Dodaj ogłoszenie