Brak prądu w wielkopolskim. Sprawdź gdzie 28.11 będą planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie

Newsroom 360
Newsroom 360
Gdzie będzie odłączany prąd? Sprawdź te informacje w naszym astykule
Gdzie będzie odłączany prąd? Sprawdź te informacje w naszym astykule istockphoto.com/tifonimages
Dodaj komentarz:
Udostępnij:
Gdzie planowane są wyłączenia prądu w wielkopolskim (28.11)? Warto wiedzieć, kiedy nastąpi brak prądu w twojej okolicy. Przyczyną wyłączenia prądu są najczęściej remonty, budowy lub modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w wielkopolskim. Przedstawiamy spis miejsc, gdzie planowane są wyłączenia prądu w wielkopolskim Brak prądu może być denerwującym zjawiskiem, dlatego warto znaleźć sobie zajęcie na ten czas, które nie wymaga użycia energii elektrycznej. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat poznański

Trzykolne Młyny, Czmoniec,
3.12 od godz. 9:00 do 10:00


Nowe Brzeźno 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, działka nr 330/4, PS.
29.11 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Dopiewo miejscowości Dopiewiec ul. Elfów. ul. Leśnych Skrzatów nr 5, 8, działki nr 55/16, 55/22.
29.11 od godz. 8:00 do 11:00


gm. Stęszew miejscowości Piekary ul. Kanałowa. ul. Zemska. ul. Wjazdowa nr 1, 2. ul. Dobieżyńska nr 1.
29.11 od godz. 8:00 do 11:00


Przeźmierowo: ul. Słowicza 6, od 12 do 28 parzyste.
29.11 od godz. 8:30 do 13:30


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Sady ul. Szkolna nr 2, 4, 4a, od nr 6 do nr 15, od nr 17 do nr 25/5 nieparzyste. ul. Poznańska od nr 1 do nr 7a nieparzyste.
30.11 od godz. 8:00 do 14:00


Swarzędz: ul. Promykowa dz. 2857/36, ul. Gwieździsta 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
30.11 od godz. 8:00 do 13:00


Biskupice ul. Baśniowa 9-33.
30.11 od godz. 8:30 do 14:30


gm. Dopiewo miejscowości Zakrzewo ul. Leśna od nr 1 do nr 13 nieparzyste, od nr 14 do nr 28, od nr 30 do nr 48 parzyste, od nr 58 do nr 70a parzyste, działki nr 22/10, 82/29. ul. Poziomkowa. ul. Malinowa. ul. Gwiaździsta. ul. Słoneczna numery nieparzyste, działki nr 13/7, 13/20, 25/25, 26/20, 26/26. ul. Sportowa nr 1, 3, 5, działki nr 81.
30.11 od godz. 8:30 do 16:00


Wiry: ul. Wirowska 30, 30A, 35, 35A.
30.11 od godz. 8:30 do 12:30


Chyby: ul. Pagórkowa od 18 do 48 bez 22, 24, 33, ul. Parkowa 7, ul. Zielona, ul. Pastelowa, ul. Lipowa 3, 5, od 14 do 26 parzyste.
30.11 od godz. 8:30 do 13:30


Puszczykowo ul. Mazurska 13, przepompownia,
1.12 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Rokietnica miejscowości Rokietnica ul. Golęcińska od nr 42 do nr 66a parzyste, nr 72, 74, 74a, działki nr 263, 268/1. miejscowości Kiekrz ul. Kierska nr 82.
2.12 od godz. 8:00 do 14:00


DASZEWICE ul. POZNAŃSKA 1-6, DZ. 464/3, dz. 522,
2.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Dopiewo miejscowości Więckowice ul. Słoneczna nr 3, 5, 8, 9, 11, 13, 14, 16, działki nr 171/2, 172/15.
2.12 od godz. 8:30 do 11:30


Gmina Stęszew miejscowość Stęszew ul. Szpitalna 1; cała ul. Kanałowa, Laskowa oprócz 2, 4, 6
2.12 od godz. 14:00 do 15:00


gm. Stęszew miejscowości Stęszew ul. Bukowska nr 10, 12, 12a, 14, 16, 17, 21, 30, 32, 34, 40, 42, od nr 50 do nr 60 parzyste, działki nr 1288/4, 1292/8, 1309, 1311, Znaki Aktywne WD-9 i Oświetlenie drogi DW nr 306.
3.12 od godz. 8:00 do 10:00


DASZEWICE ul. GÓRNA 2, 2A, 2B, 2C, DZ. 425/17, 6, ul. POZNAŃSKA 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 16A, 18, 20, 22, 22A, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 36A, 38, 3E, 40, 40B, 42, 44, 5, 5A, 6A, 7, 8, 8A, ul. SOSNOWA 3A, ul. LEŚNA 1, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 4, 5, 6, 7, 9,
3.12 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Stęszew miejscowości Sapowice ul. Trzcinowa działki nr 199/50, 199/54, od 199/57 do 199/61.
3.12 od godz. 8:30 do 11:30


gm. Stęszew miejscowości Stęszew ul. Kwiatowa nr 21 Rodzinny Ogród Działkowy, nr 22a, od nr 24 do nr 46, od nr 48 do nr 66 parzyste, działki nr 285/5, 1345/10. ul. Wenecka nr 1. ul. Józefa Łukaszewicza działka nr 200.
6.12 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Buk miejscowości Niepruszewo ul. Malinowa nr 25, działki nr 94/31, 94/32.
6.12 od godz. 9:00 do 13:00


Łoskoń Stary 11-16, 46, dz. 65, dz. 58/8
6.12 od godz. 9:00 do 14:00


Siekierki Wielkie ul.Wspólna 1-13
6.12 od godz. 9:30 do 13:30


Gmina Buk miejscowość Kalwy u. Wierzbowa 12, 14, 16; cała ul. Sosnowa
6.12 od godz. 12:00 do 15:30


Rodzinne Ogródki Działkowe Bratek
7.12 od godz. 8:00 do 20:00


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Tarnowo Podgórne ul. Owocowa 16, 18, oświetlenie drogowe
7.12 od godz. 8:30 do 9:30


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Tarnowo Podgórne ul. Owocowa 16, 18, oświetlenie drogowe
7.12 od godz. 19:00 do 20:00


gm. Rokietnica miejscowości Rokietnica ul. Kręta od nr 1 do nr 17, nr 25, 37, 37a, 58, działki nr 109/2, 121/4, 126/3, 126/4, 135. ul. Szamotulska nr 1n 1a, 1b od nr 3 do nr 11c, nr 13, 15, 15a, 17a, 17b, działki nr 13/2, 115/7, 130/4.
7.12 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Dopiewo miejscowość Więckowice ul. Jeziorna nieparzyste od 27 do 53
7.12 od godz. 9:00 do 12:00


ul. Bukowa, Klonowa
7.12 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Dopiewo miejscowości Dopiewo ul. Wiśniowa. ul. Bukowska nr 68, 82, 84, 86, działka nr 27/12.
7.12 od godz. 10:00 do 14:00


gm. Dopiewo miejscowości Dąbrowa ul. Szkolna nr 4, od nr 5 do nr 13, nr 15, 17, działki nr 80/1, od 108/2 do 108/5, 110. ul. Zachodnia nr 5, 7, działki nr 436, 745/5. ul. Wiejska nr 73.
7.12 od godz. 12:30 do 15:00


Tuczno ul. Pocztowa bud. nr 1, 3, 5, 6, 8, 11, ul. Wolności bud. nr 1, 2, 3, 4a, 12, ul. 1 Maja 11.
8.12 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Lusówko ul. Róży nr 84, od nr 96 do nr 104 parzyste, nr 127, 129, działki nr 552/118, od 552/124 do 552/128, 552/214, 552/215.
8.12 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Lusówko ul. Przy Jeziorze. ul. Wodna ul. Otowska nr 13, 46, 60, działki nr 60/1, 68/1, 79/8, 97/5, 558.
9.12 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Tarnowo Podgórne ul. Żurawia nr 12, 14, działki nr 63/30, 63/42.
9.12 od godz. 12:00 do 14:00


gm. Dopiewo miejscowości Trzcielin działki od nr 10/97 do nr 10/105. ul. Wilgi. ul. Pułkownika Andrzeja Kopy nr 1, 3, 5, od nr 12 do nr 24 parzyste, działki nr 10/81, 12/17.
10.12 od godz. 8:00 do 12:00


Buszkówiec 1-7
10.12 od godz. 8:30 do 14:30


gm. Stęszew miejscowości Wronczyn ul. Główna od nr 27 do nr 57 nieparzyste, od nr 59 do nr 92, od nr 94 do nr 100 parzyste. ul. Łąkowa. ul. Rolna. ul. Polna. ul. Parkowa.
10.12 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Rumianek ul. Nowa nr 2a, 3, 5, 5a, od nr 11 do nr 25 nieparzyste, nr 34, 40, 42, działki nr 24/4, 24/15, 25/3, 26/1, 27/4, 125/3, 127/2.
14.12 od godz. 9:00 do 13:00


Puszczykowo Zaborze ul. Zaborska 24-28, DZ. 26
17.12 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Buk miejscowości Wiktorowo od nr 2 do nr 10, działka nr 7/1.
17.12 od godz. 10:00 do 14:00


powiat czarnkowsko-trzcianecki

Krucz 21, 22A, 22B, 23/1, 23/2, 25, 26A, 26B, 28C, działki nr 230/4,5,6, 7050/5, kaplica, oczyszczalnia ścieków, stolarnia.
29.11 od godz. 7:30 do 14:30


Krzyż Wielkopolski ul. Storczykowa działka nr 1373/25, 1373/39, 1373/41, 1373/47, 1373/65, 1373/66, 1373/69, ul. Frezjowa działka nr 1373/44, 1373/45, ul. Słonecznikowa działka nr 1373/135, 1373/136.
29.11 od godz. 9:30 do 13:30


miejscowość Kaźmierówka 1, 2, 3, 4, 6, 7A, działka 207/18, miejscowość Jędrzejewo 110.
30.11 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Nowina 19 do 26, działka 118/3.
30.11 od godz. 8:30 do 14:00


miejscowość Nowina 19 do 26, działka 118/3.
1.12 od godz. 8:30 do 14:00


miejscowość Nowina 19 do 26, działka 118/3.
2.12 od godz. 8:30 do 14:00


miejscowość Nowina 19 do 26, działka 118/3.
3.12 od godz. 8:30 do 14:00


Krucz 8, 9, 9A, działka nr 357/3, 547/1, Kruteczek 33, 39, 40, 42, działka nr 11/4, 11/10.
30.11 od godz. 10:00 do 11:00


Hamrzysko 44, 45,
30.11 od godz. 10:00 do 11:00


Drawsko ul. Gajówka 3, 4.
30.11 od godz. 10:00 do 13:00


Chełst działka nr 150/2, Kawczyn 106, 107, 108;
1.12 od godz. 8:00 do 10:00


Kawczyn 64, 65, 65b, 109, 114.
1.12 od godz. 10:30 do 14:30


Krzyż Wielkopolski ul. Wojska Polskiego 17, 18, 18A, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 34, 34A, 35, 36, 37, 37A, 38, 39, 74, 75, 84, 85, 86, 87, 88, 88A, 89, 91, 92, 93, 97, 100, działki 70/1, 108/10, 361/2.
2.12 od godz. 8:00 do 12:00


Łokacz Mały ul. Marii Konopnickiej 12, 13, 17, 18, 29, ul. Adama Mickiewicza 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20., 21, 22, 23, 25, 26, 36, działka nr 61/3, 61/4, 62/1, 62/3, 1529, ul. Żeromskiego 1.
2.12 od godz. 12:00 do 15:00


Krzyż Wielkopolski ul. Baśniowa, ul. Polna 10, ul. Wojska Polskiego 43, 47, 50, 52, 54, 55, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, działka nr 33, 74, 76/3, 93, 95/8, 95/20, 95/5, 172, kaplica.
3.12 od godz. 8:00 do 11:00


miejscowość Nowina 26 do 29C, działki 71, 204/10.
3.12 od godz. 10:00 do 13:00


Krzyż Wielkopolski ul. Adama Mickiewicza 37, 37e, 38, Łokacz Mały ul. Adama Mickiewicza 29, 32, 36, 37, działka nr 6/2, 8/2, ul. Marii Konopnickiej 1, 5, 6, 7, 8, ul. Baczyńskiego 5.
3.12 od godz. 11:00 do 14:00


Lubcz Mały 32, 34, 35, 36, 37.
4.12 od godz. 8:30 do 10:30


Biała 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 91, działka nr 23/7, 24/4, 25/3, 25/4, 109, 127/1, 23/4, 23/5, 23/6, 23/8, 115/4, 170;
6.12 od godz. 8:00 do 10:00


Biała 38, 42, 44, 77, działka nr 187/6, 189/8, 189/10, 189/11, 189/13, 189/14, 189/15, 189/17, 189/20, 189/21, 189/22, 157/2, 159, 187/2, 187/3, 189/6;
6.12 od godz. 10:00 do 12:00


Biała 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, działka nr 139/3, 144/4, 150, 184/8, 190/7, 190/8, 190/11, 190/12, 190/14, 190/16, 190/21, 190/27, 190/28, 133/1, 189/7, 189/26, 196/1, 199/1, 199/6, 246/2.
6.12 od godz. 12:00 do 14:00


Żelichowo 56, działka nr 7077/2.
7.12 od godz. 8:00 do 10:00


Żelichowo 57, 58, 59.
7.12 od godz. 10:00 do 12:00


miejscowość Moczydła 21 do 28, miejscowość Chełst 54, 55.
14.12 od godz. 8:00 do 8:30


miejscowość Chełst 11, 50, 52, 53, 57 do 86, działki 69, 202/4, 203/2, miejscowość Moczydła 87A, działka 203/4.
14.12 od godz. 8:30 do 12:30


miejscowość Chełst 12, 15, 17 do 29, 48, 48A, 49, 51, działki 193/4, 193/6, 193/9, 194, 195/1.
14.12 od godz. 12:30 do 14:30


powiat międzychodzki

gm. Góra: Kłoda Górowska nr 1 do 21A.
29.11 od godz. 7:30 do 15:30


gm. Góra: Kłoda Górowska nr 10 do 16A, działka nr 123/4.
30.11 od godz. 7:30 do 13:30


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Gnuszyn od nr 6 do nr 12, od nr 19 do nr 29, nr 31, 34, działki nr 41/2, 65/1, Kaplica.
30.11 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Gnuszyn od nr 6 do nr 12, od nr 19 do nr 29, nr 31, 34, działki nr 41/2, 65/1, Kaplica.
1.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Góra: Nowa Wioska nr 7, 9 do 16, Koło Łowieckie "BÓR".
30.11 od godz. 8:30 do 14:00


gm. Sieraków miejscowości Sieraków ul. Słoneczna. ul. Ułanów Wielkopolskich. ul. Międzychodzka od nr 2 do nr 20. ul. Wojska Polskiego od nr 1 do nr 7. ul. Leśna nr 11g.
1.12 od godz. 8:00 do 9:00


gm. Sieraków miejscowości Sieraków ul. Słoneczna. ul. Ułanów Wielkopolskich. ul. Międzychodzka od nr 2 do nr 20. ul. Wojska Polskiego od nr 1 do nr 7. ul. Leśna nr 11g.
1.12 od godz. 15:00 do 16:30


Góra ul. Lipowa nr 6 huta, OSK; ul. Polna nr 3; ul. Wrocławska nr 109, działki nr 1279, 1362/2.
3.12 od godz. 7:30 do 8:30


Góra ul. Lipowa nr 6 huta, OSK; ul. Polna nr 3; ul. Wrocławska nr 109, działki nr 1279, 1362/2.
3.12 od godz. 17:30 do 18:30


Góra ul. Wrocławska nr 87 do 107A nieparzyste, nr 99A PH Bezwerchny, działka nr 1363/1 Zakład Ślusarski Stankiewicz.
3.12 od godz. 7:30 do 18:30


gm. Góra: Włodków Górny działka nr 98/8.
3.12 od godz. 9:00 do 12:30


gm. Sieraków miejscowości Sieraków ul. Winnica. ul. Wilcza. Wierzbowa. ul. Gajowa. ul. Wieleńska. ul. Polna nr 10a, 20, 21, 22, 22a,. ul. Parkowa nr 1, działki nr 634, 635.
3.12 od godz. 10:00 do 11:00


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Łężeczki działki nr 67/3, 67/5, 67/8, 125/2, 202/11.
10.12 od godz. 12:00 do 16:00


powiat wągrowiecki

Gorzewo 16-19, Tumidaj.
29.11 od godz. 8:00 do 10:00


Stawiany.
1.12 od godz. 9:00 do 14:00


miejscowość Potulice 23.
2.12 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Bukowiec 7, 8, 9, działka 63/1, miejscowość Krosno 12, 13, 13A, 14, miejscowość Tarnowo Pałuckie 22, 23, 24, działki 39, 101/6, 103, 104, miejscowość Łekno 2, ul. Plebanki 1.
2.12 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Bartodzieje 55H, 55I, działki 63/6, 179.
2.12 od godz. 8:00 do 14:00


Potulice 22, 24, hydrofornia, Żelice 49, 50.
2.12 od godz. 8:00 do 14:00


Kamienica os. Zielony Zakątek 98, 99, działka nr 86/21.
3.12 od godz. 8:00 do 14:00


Sławica ul. Brzezińska, Wiejska1, 5, 7, Dzwońska 18, Gacka 45
3.12 od godz. 8:30 do 13:30


Wągrowiec ul. Grunwaldzka 2, meble, MPGK, działka nr 3493/14, ul. Skocka 13, 22, 24, działka nr 3016/1, 3016/4, firma transportowa.
3.12 od godz. 9:00 do 13:00


powiat nowotomyski

gm. Nowy Tomyśl miejscowości Boruja Kościelna nr 23/1, 46, 47, działki nr 508, 509, 544/1. ul. Wolsztyńska od nr 1 do nr 25 nieparzyste, działki nr 457/2, 473, 510/2, OSP. ul. Chmielna nr 1, 1a, 2, 11, Stacja Bazowa Telefonii Komórkowej NWY3012. ul. Plac Kościelny nr 9a
29.11 od godz. 8:00 do 11:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Boruja Kościelna działki nr 430/9, 430/10, 430/11. ul. Wolsztyńska od nr 4 do nr 46 parzyste, nr 27 i 29, działki nr 393, 405. ul. Ogrodowa. ul. Plac Kościelny od nr 10 do nr 12, działka nr 386/2.
29.11 od godz. 11:30 do 14:30


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Paproć od nr 131 do nr 134, nr 143a, działka nr 764.
30.11 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Boruja Nowa od nr 51 do nr 53a, nr 58, od nr 81 do nr 91, działki nr 129/3, 129/8, 350/2.
30.11 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Pakosław: Dębionka nr 1 do 7, 13, 15, działka nr 155; Niedźwiadki nr 19, 20.
30.11 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Kuślin miejscowość Dąbrowa 9, 9A, od 33 do 37, działki 43/2, 43/3, 44/2, 108/3
2.12 od godz. 8:00 do 14:30


Gmina Lwówek miejscowość Lipka Wielka od 19 do 25 działka 90/1
3.12 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Pakosław: Podborowo nr 19 (działka nr 668/4).
4.12 od godz. 8:30 do 15:30


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Sękowo 15, 16, od 18 do 22A, działki 96, 137/12, 139/4, 400/1; gmina Nowy Tomyśl miejscowość Glinno 200, 201, działki 9/1, 871/1, 871/5,
6.12 od godz. 9:30 do 11:30


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Sękowo działka 17/19
6.12 od godz. 12:30 do 14:30


gm. Kuślin miejscowości Krystianowo od nr 51 do nr 63, nr 78, działka nr 78/2. miejscowości Michorzewo nr 48, 49, od nr 51 do nr 59, nr 61, 62, 63, 78, działka nr 78/2. Łaz nr 50, 50a, 51. miejscowości Trzcianka ul. Huby nr 51.
7.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Kuślin miejscowości Krystianowo od nr 51 do nr 63, nr 78, działka nr 78/2. miejscowości Michorzewo nr 48, 49, od nr 51 do nr 59, nr 61, 62, 63, 78, działka nr 78/2. Łaz nr 50, 50a, 51. miejscowości Trzcianka ul. Huby nr 51.
8.12 od godz. 8:00 do 16:00


Gmina Kuślin miejscowość Dąbrowa działki 66/16, 66/17, 66/18
8.12 od godz. 12:00 do 15:00


gm. Lwówek miejscowości Zębowo ul. Polna nr 1, 6, 8. miejscowości Komorowice od nr 24 do nr 31, działka nr 146/2.
9.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Boruja Kościelna działka nr 83/18. ul. Łąkowa działka nr 83/9. ul. Rubinowa.
9.12 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Glinno od nr 27e do nr 30b, nr 35, 35a, 36, 39, 30, 40a, 41, działki nr 793/1, 804/15, 804/17, 805/10, 807/3. ul. Sątopska działka nr 805/9. miejscowości Paproć nr 49. miejscowości Stary Tomyśl działka nr 793/1.
9.12 od godz. 10:00 do 12:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowość Przyłęk nr 41, 62, 62b, 63, 74, 75, od nr 77 do nr 81a, nr 81c, działki nr 323/21, 347/9, 349/4, 377/1, 383/4, 401/7, 401/13, 403/6.
9.12 od godz. 12:00 do 14:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Nowy Tomyśl ul. Zachodnia 8, działki 1428/5, 1533/1, 1529/29
10.12 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Kuślin miejscowość Wąsowo ul. Wschodnia działki 745/3, 745/4
10.12 od godz. 12:00 do 16:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Glinno nr 183j, 183k, 183l, działki nr 238/9, 247/6, 889/8.
13.12 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Grubsko nr 38, 39, 39a, działki nr 65/2, 65/5, 65/16, 65/23.
20.12 od godz. 9:00 do 12:00


powiat kaliski

miejscowość Gogolin nr 1, dz. 611/26, dz.611/31, dz. 611/38, dz. 611/36, dz. 611/37.
29.11 od godz. 8:00 do 14:00


Czyżkowo 37, 38, 40, 41, 42, 43, działka nr 43.
7.12 od godz. 8:00 do 14:00


powiat kościański

gm. Krzywiń: Jurkowo - cała miejscowość oprócz nr 63; Jurkowo-Huby - cała miejscowość.
29.11 od godz. 8:00 do 16:00


Kościan: Wyszyńskiego nr 18 (Dom Św. Zofii).
29.11 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Kościan: Nowy Dębiec ul. Dębowa nr 31, 34, 47, działki nr 60/248, 60/258 do 60/264, 60/275.
30.11 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Kościan: Turew ul. Szkolna nr 20 do 32 parzyste, nr 34 do 59, nr 61 do 69 nieparzyste, działka nr 436 oświetlenie, 456/1 DINO, nr 46 FUH Cugier.
1.12 od godz. 9:00 do 13:30


gm. Krzywiń: Mościszki nr 1 do 8, nr 41, 41A, 41B, nr 43 do 46.
1.12 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Krzywiń: Jerka ul. Kościańska nr 2 do 34A, 36, 38, działka nr 399/2, 494, 495, 502, 514/1, 514/2, DINO, PHUP JANAS; ul. Kościuszki nr 2A działka nr 861/68; ul. Krótka - cała ulica; ul. Przemysłowa - cała ulica; ul. Szkolna działki nr 872/1, 873/1, 873/3 rozdzielnia główna oczyszczalni, oczyszczalnia; Osiedle Wincentego Witosa nr 1, 2, 3, nr 33 do 44, 64, działki nr 388/16, 498/3, 498/4.
2.12 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Kościan: Czarkowo nr 23 do 28, działki nr 48/1, 51/1, 58/9, 58/11, 58/14, 58/17, 59/11, 89/1, 107/3, ul. Polna - cała ulica; Nacław nr 1, 1C do 8, nr 51, nr 53 do 57, działki nr 63/5, 64/1, 67/2, 70/12, 194/1, 194/6.
2.12 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Kościan: Widziszewo ul. Kościańska - cała ulica.
3.12 od godz. 8:30 do 15:00


gm. Kościan: Pelikan ul. Poprzeczna nr 20, 22, nr 24 do 29, działki nr 325/5, 331/9, 332/5, 333/5 do 333/10, 336/44, 336/45.
3.12 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Kościan: Nowy Dębiec ul. Deptak nr 3 do 15 nieparzyste, działki nr 177/3 do 177/13, nr 177/15; ul. Leśna nr 4.
3.12 od godz. 10:00 do 14:00


gm. Kościan: Szczodrowo nr 1D do 3, nr 14 do 17B, działki 119/21, 125/18, 126/7, 156/9, przepompownia ścieków, WIATTRANS.
4.12 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Kościan: Szczodrowo nr 4 do 11, działka nr 76.
4.12 od godz. 9:30 do 12:00


powiat rawicki

gm. Rawicz: Łaszczyn nr 38.
29.11 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Rawicz: Łaszczyn nr 32 do 37, 56, 56ABC, 57, 57ABC, działka nr 277/6; ul. Osiedlowa nr 4 do 14 parzyste.
29.11 od godz. 8:00 do 8:30


gm. Rawicz: Łaszczyn nr 32 do 37, 56, 56ABC, 57, 57ABC, działka nr 277/6; ul. Osiedlowa nr 4 do 14 parzyste.
29.11 od godz. 12:00 do 13:00


gm. Bojanowo: Tarchalin działki nr 7/3, 7/5.
29.11 od godz. 8:30 do 16:30


gm. Jutrosin: Szkaradowo nr 140 do 162, nr 210 do 223, działki nr 565/4, 1011, 1014/2, 1048/1, 1048/2, 1083/1, 1088/2, 1112/1, 1166/2, GR Misiek, GR Szymkowiak, przepompownie.
29.11 od godz. 9:30 do 11:30


gm. Rawicz: Dębno Polskie ul. Jastrzębia działka nr 1090/2
29.11 od godz. 10:30 do 15:30


gm. Rawicz: Dębno Polskie ul. Rawicka nr 101, 101AB, 101E, 103ABCDEF, działki nr 1087/9, 1087/16, 1087/18.
1.12 od godz. 7:30 do 11:30


gm. Rawicz: Szymanowo nr 46A, 46B, 46C; Rawicz ul. Stanisława Kamińskiego nr 19 do 23 nieparzyste, AMIT II, BELLA, DOMATOR, ELTEL, LEMACAR stacja kontroli pojazdów, GRENE, OSADOWSKI, RAWAG, ROMOS, PUP, nr 24, nr 32 do 44 parzyste, PH Puślecki, działka nr 190/7, 190/20, 190/26, 190/30, 190/31, 2944, 2976.
3.12 od godz. 7:30 do 18:30


Miejska Górka ul. Dubińska działki nr 1588/1, 1589/4; ul. Stawowa - cała ulica.
3.12 od godz. 8:30 do 14:30


powiat pilski

Luchowo 40, Łobżenica ul. Złotowska dz. nr 14.
29.11 od godz. 8:00 do 12:00


Piła al. Poznańska 32 Stacja Paliw Orlen.
29.11 od godz. 8:30 do 12:00


miejscowość Mościska 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36.
30.11 od godz. 9:00 do 11:00


gm. Szydłowo, miejscowość Dolaszewo działki 130/38, 130/39.
1.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Szydłowo, miejscowość Dolaszewo działki 130/134, 130/135, ul. Krucza działki 130/128, 130/129.
2.12 od godz. 8:00 do 15:00


Byszki 202, 203, 204, 206, 208.
4.12 od godz. 9:30 do 16:00


powiat grodziski

Gmina Granowo miejscowość Dalekie od 1 do 11, od 13 do 15
29.11 od godz. 8:30 do 14:30


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Hokejowa. ul. Łyżwiarska nr 3, 5, działki nr 3374/105, 3374/111. ul. Kajakowa nr 16a, 16b, działka nr 3374/11.
29.11 od godz. 12:00 do 15:00


Gmina Granowo miejscowość Dalekie 1, 3, 4, 5, 6, 15
30.11 od godz. 8:30 do 14:30


Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Grodzisk Wielopolski ul. Krańcowa 2, 3, 4, 6; ul. Prosta 21, 23, 37, 41, 43, parzyste od 20 do 50; ul. Kobylnicka 30, 118, działka 3547/6, 4131/5; ul. Górna 23, od 26 do 30, 34, 40, ; Cała ul. Gnińska Piaskowa oprócz nr. 9, ul. Środkowa oprócz nr, od 1 do 30, 32, 38, 40, 42, 44, Behapowiec, Przepompownia; miejscowość Kobylniki od 21 do 27, 30, 34, wszystkie 66, 101, 103, 105
1.12 od godz. 8:00 do 10:30


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Nowotomyska nr 85, Plac budowy na przeciw składu opału, Stacja Bazowa Telefonii Komórkowej GRD3004. ul. Zdrojowa nr 7, działki nr 2914/2, 2914/3.
1.12 od godz. 11:00 do 15:00


Gmina Wielichowo miejscowość Wielichowo ul. Polna 1, 2, 3, 7, 9, 11; ul. Pocztowa 15, od 17 do 28, 27, 29, 31, OSP; ul. Lipowa 4, 6, 8, 10, 10A, 12, 13, 15, 17, 19, nieparzyste od 25 do 41;ul. Kościelna 1, 2, 4, 7; cała ul. Leśna, Powstańców Wielkopolskich
2.12 od godz. 9:00 do 11:30


gm. Granowo miejscowości Granowo ul. Poznańska nr 1a, 2a, Promat, Duet, Stacja Paliw Orlen.
3.12 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Słocin działki 23/27, 23/42, 23/60, 23/79
8.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Rakoniewice miejscowości Rakoniewice ul. Pod Lipami nr 7, 8, 9, działki nr od 412/50 do 412/57.
9.12 od godz. 9:00 do 16:00


Gmina Rakoniewice miejscowość Goździn 19, 20 od 22 do 30, działki 12/12, 117
10.12 od godz. 9:00 do 13:00


powiat leszczyński

Święciechowa ul. Warzywna nr 48, 50A, 50B, 52A, 52B, 54A, 54B, 56A, 56B, (działki nr 333/23, nr 333/35 do 333/42).
29.11 od godz. 8:30 do 15:30


Włoszakowice ul. Dłużyńska nr 12, 13, 16; ul. Grotnicka nr 4B, OGROFOL; ul. Rzemieślnicza nr 1B, 8, działki nr 850/8 i 10.
29.11 od godz. 8:30 do 15:30


gm. Rydzyna: Dąbcze Nad Zalewem nr 17, 18, działki nr 406, 408/4, 408/14, 410/3.
30.11 od godz. 7:30 do 12:00


Święciechowa: Rynek nr 1 do 8, 11, 12, 14A, 15, 16, 17, działka nr 91; ul. Kościelna nr 1, 2, 4; ul. Szkolna - cała ulica; ul. Ułańska - cała ulica; ul. Wąska nr 1; ul. Wolności - cała ulica (oprócz nr 15, 15A, 25); ul. Zakątek nr 2; ul. Zielona - cała ulica.
1.12 od godz. 7:30 do 8:30


gm. Święciechowa: Długie Nowe ul. Piaskowa działki nr 202/1, 202/6.
1.12 od godz. 10:00 do 16:00


gm. Włoszakowice: Tłucznia nr 1, 2, działki nr 719, 5047/1, 5048/1, harcerska baza obozowa.
2.12 od godz. 7:30 do 14:30


Święciechowa ul. Majora Hubala - cała ulica (oprócz nr 22, 25, 27); ul. Plater nr 6 do 34 parzyste, sklep Apolinarska, działka nr 1417.
2.12 od godz. 8:30 do 9:00


Święciechowa ul. Majora Hubala - cała ulica (oprócz nr 22, 25, 27); ul. Plater nr 6 do 34 parzyste, sklep Apolinarska, działka nr 1417.
2.12 od godz. 12:30 do 13:00


Święciechowa ul. Majora Hubala nr 22, 25, 27.
2.12 od godz. 8:30 do 13:00


Święciechowa: Rynek nr 1 do 8, 11, 12, 14A, 15, 16, 17, działka nr 91; ul. Kościelna nr 1, 2, 4; ul. Szkolna - cała ulica; ul. Ułańska - cała ulica; ul. Wąska nr 1; ul. Wolności - cała ulica (oprócz nr 15, 15A, 25); ul. Zakątek nr 2; ul. Zielona - cała ulica.
2.12 od godz. 17:00 do 18:30


Wijewo ul. Nowa cała; ul. Powstańców Wlkp. nr 21 do 29 nieparzyste, nr 30 do 43, działki nr 849 orlik, nr 850.
3.12 od godz. 10:00 do 13:00


Włoszakowice ul. Kurpińskiego nr 33 do 41 nieparzyste, nr 40, 48, działki nr 169/3, 171/51, 171/52, 171/54, 171/55, 171/64, 171/66, 171/68, 171/70, 171/72, 171/74, 171/76, 171/96, 171/98, 171/102, 902/2, 902/6, ogrodnictwo BAJON; Os. Zatorze - całe osiedle; ul. Działkowa, Machnikowskiego, Na Wzgórzu, Podgórna, Zielona - cała ulice.
4.12 od godz. 8:30 do 9:30


Włoszakowice ul. Kurpińskiego nr 33 do 41 nieparzyste, nr 40, 48, działki nr 169/3, 171/51, 171/52, 171/54, 171/55, 171/64, 171/66, 171/68, 171/70, 171/72, 171/74, 171/76, 171/96, 171/98, 171/102, 902/2, 902/6, ogrodnictwo BAJON; Os. Zatorze - całe osiedle; ul. Działkowa, Machnikowskiego, Na Wzgórzu, Podgórna, Zielona - cała ulice.
4.12 od godz. 12:00 do 13:00


gm. Lipno: Gronówko nr 26 budynek mieszkalny przy GPZ, nr 30 Enea Serwis, nr 30A (działka nr 165/3).
5.12 od godz. 6:00 do 12:00


powiat gnieźnieński

Kowalewko dz. 119
29.11 od godz. 8:30 do 13:30


gm. Kamieniec miejscowości Kamieniec ul. Kwiatowa. ul. Szkolna nr 15, 17, 30, 32, działki nr 19/2, 403/14. ul. Rolna nr 12, 14, 16, 19b, 53, działki nr 228, 229/2, 240/5, 403/29, 533/1.
30.11 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Kamieniec miejscowości Kamieniec ul. Grodziska oprócz nr 2a i działek nr 116/3, 166/3. Ferma Krów i Stacja Redukcyjna Gazu przy ulicy Grodziskiej. ul. Łąkowa. ul. Główna od nr 1 do nr 23, nr 25, 26b, 27, 29. ul. Sportowa nr 1. ul. Stawowa nr 35, 37, działka nr 525. ul. Słoneczna. ul. Kręta. ul. Podgórna. ul. Ogrodowa. ul. Stawowa od nr 1 do nr 31, działki nr 421/7, 422/15, 530/2. ul. Handlowa nr od nr 2a do nr 12 parzyste, nr 11, 20, 22, 24. ul. Kasztanowa. ul. Lipowa. ul. Klonowa. ul. Topolowa.
30.11 od godz. 8:00 do 9:00


gm. Kamieniec miejscowości Kamieniec ul. Grodziska oprócz nr 2a i działek nr 116/3, 166/3. Ferma Krów i Stacja Redukcyjna Gazu przy ulicy Grodziskiej. ul. Łąkowa. ul. Główna od nr 1 do nr 23, nr 25, 26b, 27, 29. ul. Sportowa nr 1. ul. Stawowa nr 35, 37, działka nr 525. ul. Słoneczna. ul. Kręta. ul. Podgórna. ul. Ogrodowa. ul. Stawowa od nr 1 do nr 31, działki nr 421/7, 422/15, 530/2. ul. Handlowa nr od nr 2a do nr 12 parzyste, nr 11, 20, 22, 24. ul. Kasztanowa. ul. Lipowa. ul. Klonowa. ul. Topolowa.
30.11 od godz. 14:00 do 16:00


miejscowość Dolaszewo działki 130/38, 130/39.
1.12 od godz. 8:00 do 15:00


miejscowość Dolaszewo działki 130/134, 130/135, ul. Krucza działki 130/128, 130/129.
2.12 od godz. 8:00 do 15:00


Czechowo 15-20, dz. 65/1
2.12 od godz. 8:30 do 14:00


Zawada ul. Okrężna 3, 13, 15, działka nr 444.
4.12 od godz. 8:00 do 14:00


Leżenica-Pogórze bud. 36, 35, 34, 33.
8.12 od godz. 7:30 do 13:00


Goślinowo 138/1, 23, 24, 24/a, 25, 26, 29, 30. 30, 30/a, 30B, 31, 31/a, 31B, 32, 33, 33, 33, 33b, 33c, 33K, 33L, 34, 35, 35, 36, dz.139/1, dz.18/3, dz.20/3, dz.20/4 Goślinowo osiedle Piotrowskie 1, 13, 14, 15, 2, 3, 32, 3A, 4, 6, 7, 8, dz 374, dz.376
10.12 od godz. 8:30 do 14:00


Dąbrówka Kościelna 17-21
13.12 od godz. 9:00 do 14:00


Dąbrówka Kościelna 17-21
14.12 od godz. 9:00 do 14:00


powiat średzki

ŻABIKOWO 9/4, 10, 10a, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 8, 9, 9/6, DZ. 18/2, DZ. 34/2, dz. 22/1, zakład usługowy (zaplecze techniczne), KOSZUTY DZ. 16, DZ. 50/1,
29.11 od godz. 9:00 do 13:00


powiat szamotulski

gm. Kaźmierz miejscowości Kopanina ul. Gajowa działki nr 153/2, 153/41, 203/2. ul. Zacisze nr 2, działki nr 153/42. ul. Radzyńska nr 3, 5, działki nr 153/38, 203/1, 203/2.
30.11 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Szamotuły miejscowości Pamiątkowo ul. Szkolna 1, od 6 do 14a parzyste, 17 i 19. ul. Słoneczna. ul. Łąkowa.
1.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Szamotuły miejscowości Szamotuły ul. Rynek od nr 38 do nr 52/4.
2.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Kaźmierz miejscowości Komorowo ul. Jeziorna od nr 1 do nr 4, nr 6, 8, 8a, 10, 12, działki nr 29/5, 40/3, 40/4, Świetlica. ul. Wypoczynkowa nr 17, 20, 22, 23. ul. Słoneczna działka nr 29/8.
8.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Szamotuły miejscowości Ostrolesie ul. Świętego Walentego nr 23. ul. Wernisażowa działka nr 204/4. miejscowości Jastrowo nr 2a, 25, 26.
9.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Szamotuły miejscowości Ostrolesie ul. Świętego Walentego nr 23. ul. Wernisażowa działka nr 204/4. miejscowości Jastrowo nr 2a, 25, 26.
10.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Obrzycko miejscowości Słopanowo. miejscowości Słopanowo Huby. miejscowości Obrowo. miejscowości Kobylniki od nr 1 do nr 24, nr 62, działki nr 27/7, 27/22, 31/1, 37/38, 215/12. miejscowości Obrzycko ul. Ostrorogska. ul. Wesoła. ul. kolejowa od nr 1 do nr 4. ul. Dworcowa nr 1. ul. Szamotulska od nr 5a do nr 10, działka nr 765/7. ul. Sportowa nr 1, 2, 3/1, 4, 6, 7, 8, 8/1. ul. Rzemieślnicza od nr 1 do nr 14, działka nr 987/2. miejscowości Karczemka nr 1.
9.12 od godz. 8:30 do 9:30


gm. Obrzycko miejscowości Słopanowo. miejscowości Słopanowo Huby. miejscowości Obrowo. miejscowości Kobylniki od nr 1 do nr 24, nr 62, działki nr 27/7, 27/22, 31/1, 37/38, 215/12. miejscowości Obrzycko ul. Ostrorogska. ul. Wesoła. ul. kolejowa od nr 1 do nr 4. ul. Dworcowa nr 1. ul. Szamotulska od nr 5a do nr 10, działka nr 765/7. ul. Sportowa nr 1, 2, 3/1, 4, 6, 7, 8, 8/1. ul. Rzemieślnicza od nr 1 do nr 14, działka nr 987/2. miejscowości Karczemka nr 1.
9.12 od godz. 14:30 do 16:30


powiat obornicki

gm. Oborniki miejscowości Wypalanki od nr 1 do nr 3b.
30.11 od godz. 9:00 do 16:00


gm. Oborniki miejscowości Wypalanki od nr 1 do nr 3b.
1.12 od godz. 9:00 do 16:00


gm. Oborniki miejscowości Wypalanki nr 4, Leśniczówka. miejscowości Kiszewo nr 70, od nr 72 do nr 77, działki nr 251, 252, 272/15, 290/1.
30.11 od godz. 9:00 do 10:00


gm. Oborniki miejscowości Wypalanki nr 4, Leśniczówka. miejscowości Kiszewo nr 70, od nr 72 do nr 77, działki nr 251, 252, 272/15, 290/1.
30.11 od godz. 15:00 do 16:00


miejscowość Gorzewo 52, 56, 56A, 58.
6.12 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Oborniki miejscowości Wargowo od nr 80 do nr 83, działki nr 1/12, 22/1. miejscowości Świerkówki działki nr 1/12, 20/1, 20/2.
6.12 od godz. 8:30 do 15:00


Cieśle 8A, 11, 14, 14A, 16, ul. Cmentarna 12, 13, ul. Wągrowiecka 17, Rogoźno ul. Cmentarna działka nr 36/1, 36/2, ul. Wągrowiecka 2, 2A, 4, ul. Za Jeziorem 1, 2A, 2B, 3, 5, ul. Żurawia 3, 5, 7, 9.
7.12 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Oborniki miejscowości Objezierze nr 9, 9a, 9b, 11, działki nr 28, 180, 181, 184, 186/2, 188, Hydrofornia, PHU Zarzycka, Były PGR, Gorzelnia, Internat ZSR, Pronat, Kowr.
9.12 od godz. 9:00 do 14:00


powiat chodzieski

miejscowość Próchnowo 26B OHP, 26A, 29, 29A, Gorzelnia, Hydrofornia, Przepompownia, sala, miejscowość Witkowice 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, dom pogrzebowy, działka nr 130/1, 130/6, miejscowość Zbyszewice działka nr 129/12, 129/15, 197/1.
1.12 od godz. 8:00 do 14:00


Leszno

Leszno: ul. Krzyckiego nr 3 do 13A i 17 do 29 nieparzyste, nr 8D do 12B parzyste, nr 14 do 14F, działki nr 4/55, 4/57, 16/25, KAR-TEX, Auto-Kosmetyka TYLIŃSKI; ul. Moniuszki 1, 1B, 2ABC; ul. Mehoffera nr 1 do 9 nieparzyste, nr 4, 6; ul. Kudeli nr 3 do 11 nieparzyste, nr 8.
1.12 od godz. 9:00 do 13:15


powiat gostyński

gm. Krobia: Kuczynka nr 1 do 8, nr 10 do 16 (oprócz nr 12), działki nr 91/1, 163, 159, 170, 179/3, PKP, GR Pazoła, GR Piotrowiak; Pudliszki: ul. Wjazdowa nr 40.
2.12 od godz. 8:00 do 8:30


gm. Krobia: Kuczynka nr 1 do 8, nr 10 do 16 (oprócz nr 12), działki nr 91/1, 163, 159, 170, 179/3, PKP, GR Pazoła, GR Piotrowiak; Pudliszki: ul. Wjazdowa nr 40.
2.12 od godz. 12:30 do 13:30


gm. Krobia: Pudliszki: ul. Wjazdowa nr 42, 43, 46, działki nr 234, 235, 238/2, 243.
2.12 od godz. 8:00 do 13:30


powiat złotowski

gm. Wąsosz: Dochowa, Rudna Mała - całe miejscowości.
2.12 od godz. 8:00 do 14:00


Jastrowie ul. Kilińszczaków 16F.
3.12 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Wąsosz: Gola Wąsoska nr 1D, 5A, 5C, 5D, nr 8 do 25, działki nr 83/2, 120, 129, 125/1, 125/5, 128/1, 135/3, 259/1, PLUS, POLKOMTEL, T-MOBILE.
4.12 od godz. 8:30 do 11:30


Blękwit 35C, 35J, działka numer 56na5.
6.12 od godz. 8:00 do 14:00


powiat wrzesiński

Września ul. Słowian, ul. Pułaskiego,
2.12 od godz. 8:30 do 13:00


WRZEŚNIA ul. KORALOWA 30, ul. LAZUROWA 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 5, 8, 9, ul. TĘCZOWA 1, 2B, 2A, 3, 5, 7, 9, DZ. 341/13, ul. ŚWIĘTOKRZYSKA 341/14, 75, 77, 79, 81, 89, 91,
3.12 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Piaski Godurowo - cała miejscowość (oprócz nr 1 do 3A); Zabornia - cała miejscowość; Smogorzewo działka nr 206/4 Zakład Usług Komunalnych; Strzelce Wielkie nr 100, 107, działki nr 15/2, 17, 18, 19, 39/1, T&T, ZUH Dominiak.
3.12 od godz. 9:00 do 14:00


TARGOWA GÓRKA ul. MADERA 10, 4, 5, 6, 6A, 7, 7A, 8, 9,
6.12 od godz. 9:30 do 14:00


OPATÓWKO 1, 11, 12, 13, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, dz. 49/18, PODSTOLICE ul. DWORCOWA 1/1, 2/1, 2/2, 6, 8, DZ. 157/21, DZ. 157/4, DZ. 158,
17.12 od godz. 8:30 do 14:30


powiat wolsztyński

gm. Przemęt: ul. Powstańców Wielkopolskich nr 2 (zasilanie od strony ul. Powstańców Wlkp. nr 4), nr 4, nr 6 do 15, nr 17, FHU Mikołajczyk, sklep Kapska, przepompownia, Usługi Rolnicze Szczepański; ul. Stawna - cała ulica oprócz nr 1.
2.12 od godz. 9:00 do 14:30


powiat śremski

DOLSK ul. BRZOZOWA DZ. 673/4, ul. OGRODOWA,
3.12 od godz. 9:00 do 11:00


powiat kolski

Murzynówko 6-9
7.12 od godz. 8:00 do 12:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Okazje

Mięsożerni mężczyźni bardziej szkodliwi

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie