Budżet Alert: Teraz możesz przeglądać wszystkie pomysły z...

  Budżet Alert: Teraz możesz przeglądać wszystkie pomysły z Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego! Wejdź na budzetalert.pl

  RED

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Polska Press Grupa stworzyła Budżet Alert, czyli platformę, w której znajdują się wszystkie informacje dotyczące budżetu obywatelskiego w twojej gminie.
  1/12
  przejdź do galerii

  Polska Press Grupa stworzyła Budżet Alert, czyli platformę, w której znajdują się wszystkie informacje dotyczące budżetu obywatelskiego w twojej gminie. Od teraz w jednym miejscu znajdziesz aktualny harmonogram, poznasz zasady zgłaszania projektów, dowiesz się kiedy i gdzie oficjalnie zgłosić projekt.

  Polska Press Grupa stworzyła Budżet Alert, czyli platformę, w której znajdują się wszystkie informacje dotyczące budżetu obywatelskiego w Twojej gminie. Od teraz w jednym miejscu znajdziesz aktualny harmonogram, poznasz zasady zgłaszania projektów, dowiesz się kiedy i gdzie oficjalnie zgłosić projekt.
  Realizacja projektu jest możliwa, ponieważ Polska Press Grupa dysponuje najszerszą w Polsce siatką dziennikarzy, mających bezpośredni dostęp do wszystkich informacji dotyczących tej formy wydawania gminnych pieniędzy i tej formy współuczestnictwa obywateli w sprawowaniu władzy.

  Zobacz też: Interesuje Cię budżet obywatelski w Twojej gminie. Wejdź na budzetalert.pl i działaj z nami

  W serwisie Budżet Alert dowiesz się, czy w Twojej gminie jest budżet obywatelski. Możesz też przejrzeć projekty realizowane w Wielkopolsce w ramach budżetów obywatelskich z poprzednich lat.

  Sprawdź również: Budżet Alert: Jakie pomysły mają mieszkańcy w twojej gminie? Wejdź na budzetalert.pl i sprawdź co się zmieni!

  Dla przykładu, Poznański Budżet Obywatelski trwa już od 2013 roku. Przez ten czas wiele interesujących projektów doczekało się swoich realizacji. Jakich? Zobacz w galerii:

  Budżet alert - zobacz wszystkie informacje o budżecie obywatelskim:

  źródło: dziennikzachodni.pl/x-news.pl.

  POLECAMY:
  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo