MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Eskulap 2013: Są już pierwsze listy nominowanych!

KD
Już po raz trzeci na łamach Głosu Wielkopolskiego czytelnicy mogą wybierać najlepszych - swoim zdaniem - lekarzy, dentystów i pielęgniarki oraz wskazać w których przychodniach i szpitalach zawsze otrzymują profesjonalną pomoc. Ruszył plebiscyt Eskulap 2013, a wraz z nim debata na temat służby zdrowia z zupełnie nowej perspektywy.

Nowością tegorocznego rankingu jest kategoria: przyjazna apteka. Gdzie można liczyć na tańsze zamienniki lekarstw, badanie ciśnienia, kącik dla dziecka lub zwyczajny, ciepły uśmiech?

Pierwsze listy nominowanych osób i instytucji we wszystkich sześciu kategoriach publikujemy już dzisiaj w „Głosie Wielkopolskim” i na stronie internetowej plebiscytu. Jest to efekt współpracy z czytelnikami, którzy od 20 września nieprzerwanie przesyłają nam nominacje. Każde zgłoszenie to z kolei dowód, że życzliwość lekarzy i pielęgniarek ma dla pacjentów ogromne znaczenie i na długo pozostaje w ich pamięci

Jeżeli jednak na podanych listach nie znalazłeś swojego ulubionego lekarza, dentysty, pielęgniarki, apteki lub przychodni , to do 11 października wciąż możesz przesłać zgłoszenie na adres [email protected].

Równolegle, od piątku 4 października do wtorku 29 października, plebiscyt Eskulap 2013 odbędzie się w tygodnikach lokalnych odpowiadających poszczególnym powiatom: „Ziemia Kaliska” (powiat kaliski i ostrowski), „Tygodnik Śremski” (powiat śremski), „Gnieźnieński Tydzień” (powiat gnieźnieński), „Chodzieżanin” (powiat chodzieski), „Dzień Szamotulski” (powiat szamotulski), „Tygodnik Wągrowiecki” (powiat wągrowiecki), „Tygodnik Pilski” (powiaty: pilski, złotowski i trzcianecko-czarnkowski), „Dzień Wolsztyński” (powiat wolsztyński), „Dzień Nowotomysko-Grodziski” (powiat grodziski i nowotomyski), „Gazeta Pleszewska” (powiat pleszewski), „Informacje Krotoszyńskie” (powiat krotoszyński), „Tydzień Obornicki” (powiat obornicki) i „Tydzień Międzychodzko – Sierakowski” (powiat międzychodzki) oraz na serwisach internetowych: wrzesnia.naszemiasto.pl (powiat wrzesiński), konin.naszemiasto.pl (powiat koniński), leszno.naszemiasto.pl (powiat leszczyński), kościan.naszemiasto.pl (powiat kościański) i jarocin.naszemiasto.pl (powiat jarociński).

Najlepsi z najlepszych, czyli laureaci wszystkich lokalnych plebiscytów zostaną automatycznie nominowani do plebiscytu wojewódzkiego, który rozpocznie się w czwartek 31 października i potrwa do soboty 16 października. Kto wie, może właśnie ulubiony dentysta Twojego dziecka zostanie najlepszym – zdaniem czytelników – lekarzem w Wielkopolsce?

Jak oddawać głosy na swoich faworytów?

Swoje uznanie dla pracy i zaangażowania nominowanych osób i instytucji, można wyrazić poprzez wysłanie SMSa na nr 72355 o treści, która znajdziecie Państwo w Głosie Wielkopolskim lub w serwisie specjalnych na stronie www.gloswielkopolski.pl/Eskulap. Również na stronie internetowej można znaleźć aktualne wyniki głosowania. Każdy czytelnik i internauta może oddać dowolna ilość głosów, jeśli uważa że na takie poparcie zasłużył jego kandydat! Koszt w ten sposób oddanego głosu to 2,46 zł z VAT. Głosowanie potrwa do północy 29 października.

Listy nominowanych osób szukaj też w jutrzejszym numerze Magazynu Rodzinnego!

WIDZIAŁEŚ COŚ CIEKAWEGO? ZNASZ INTERESUJĄCĄ HISTORIĘ? MASZ ORYGINALNE ZDJĘCIA?
NAPISZ DO NAS NA ADRES [email protected]!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski