sportowy24
    Kalendarz imprez sportowych w Wielkopolsce (14-16 grudnia)

    Kalendarz imprez sportowych w Wielkopolsce (14-16 grudnia)

    Radosław Patroniak, Marek Lubawiński, Krzysztof Maciejewski

    Głos Wielkopolski

    Aktualizacja:

    Głos Wielkopolski

    Energetyczne dziewczyny do hali przy ul. Spychalskiego tym razem zapraszają swoich kibiców dwukrotnie - w sobotę o godz. 14 i w niedzielę o godz. 12

    Energetyczne dziewczyny do hali przy ul. Spychalskiego tym razem zapraszają swoich kibiców dwukrotnie - w sobotę o godz. 14 i w niedzielę o godz. 12 ©Fot. Waldemar Wylegalski

    Tym razem kibiców w weekend czekają głównie emocje w sportach halowych. Aż trzy mecze będą derbowe. Najważniejsze derby to te, które rozegrane zostaną w piątek w Pile, gdzie miejscowa Enea PTPS po 9 latach przerwy podejmie w LSK Energę MKS Kalisz. Poza tym do derbowych pojedynków dojdzie pod żeńskim koszem w Ostrowie (Ostrovia kontra Enea AZS) i w Poznaniu (MUKS kontra Enea AZS II). Dwa razy w akcji będzie można też zobaczyć energetyczne dziewczyny. Pierwszoligowa Enea Energetyk w sobotę podejmie Karpaty Krosno (godz. 14), a w niedzielę Szóstkę Mielec (godz. 12).
    Energetyczne dziewczyny do hali przy ul. Spychalskiego tym razem zapraszają swoich kibiców dwukrotnie - w sobotę o godz. 14 i w niedzielę o godz. 12

    Energetyczne dziewczyny do hali przy ul. Spychalskiego tym razem zapraszają swoich kibiców dwukrotnie - w sobotę o godz. 14 i w niedzielę o godz. 12 ©Fot. Waldemar Wylegalski

    PIŁKA NOŻNA
    Przedświąteczny halowy turniej kobiet o Puchar Miasta Międzychodu, sobota, godz. 10. Hala przy ul. Dworcowej w Międzychodzie.

    FUTSAL
    Futsal Leszno – UMKS Zgierz, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 15. Hala przy Alejach Jana Pawła II w Lesznie.

    SIATKÓWKA
    PTPS Piła – Energa MKS Kalisz, ekstraklasa siatkarek, piątek, godz. 17.30. Hala przy ul. Żeromskiego w Pile.
    Enea Energetyk Poznań – Glass Karpaty Krosno, I liga kobiet, sobota, godz. 14. Hala B POSiR przy ul. Jana Spychalskiego w Poznaniu.
    Enea Energetyk Poznań - Szóstka Mielec, niedziela, godz. 12, Hala B POSiR przy ul. Jana Spychalskiego w Poznaniu.
    UKS ZSMS Poznań – Spójnia Stargard, II liga kobiet, sobota, godz. 15. Hala SMS LO na Os. Tysiąclecia w Poznaniu.
    SKF Forex Polska Politechnika Poznańska – Golden Orzeł Malbork, II liga kobiet, sobota, godz. 20. Hala przy ul. Jana Pawła II w Poznaniu .
    APP Krispol Września – Olimpia Sulęcin, I liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Hala przy ul. Słowackiego we Wrześni.
    Noteć Czarnków – Stal Grudziądz, I liga mężczyzn, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Wronieckiej w Czarnkowie.
    VIII Memoriał Tomasza Zajączkowskiego i Wojciecha Małki, niedziela, godz. 10.45. Hala UAM przy ul. Zagajnikowej w Poznaniu.
    Turniej kwalifikacyjny „Enea Akademia Sportu” o awans do finału Enea Mini Cup, piątek, godz. 9, hale B i C POSiR przy ul. Spychalskiego w Poznaniu.

    PIŁKA RĘCZNA
    MKS PR Gniezno – KS AP Poznań, I liga kobiet, niedziela, godz. 17. Hala przy ul. Sportowej w Gnieźnie.
    UKS Pantery Dopiewo – KPR Kobierzyce II, II liga kobiet, sobota, godz. 17.30 Hala przy ul. Polnej w Dopiewie.
    UKS Lider Swarzędz – Śląsk Wrocław Handball Team, II liga mężczyzn, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Heweliusza w Zalasewie.

    KOSZYKÓWKA
    Ostrovia – Enea AZS Poznań , ekstraklasa koszykarek, sobota, godz. 17. Hala SP nr 11 przy ul. Batorego w Ostrowie Wielkopolskim.
    Tęcza Leszno – Karkonosze Jelenia Góra, I liga kobiet, sobota, godz. 14.45. Hala Trapez w Lesznie.
    MUKS Poznań – Enea AZS II Poznań, I liga kobiet, niedziela, godz. 17. Hala B POSiR przy ul. Jana Spychalskiego w Poznaniu.
    Jamalex Polonia 1912 Leszno – Polfarmex Kutno, I liga mężczyzn, sobota, godz. 18. Hala Trapez w Lesznie.
    Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne – Ogniwo Polbit Szczecin, II liga mężczyzn, sobota godz.16. Hala przy ul. Nowej w Tarnowie Podgórnym.
    Biofarm Basket II Suchy Las – Noteć Inowrocław, II liga mężczyzn, niedziela, godz. 14. Hala CityZen przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
    Rawia Rawag Rawicz – Intermarche II Zielona Góra, II liga mężczyzn, sobota, godz. 17.30. Hala przy ul. Przyjmy-Przyjemskiego w Rawiczu-Sierakowie.

    BRYDŻ
    Budimex Grand Prix Polski Par, piątek sobota, niedziela, godz. 10. Wityng w Mikorzynie koło Ślesina.

    ZAPASY
    Turniej dla dzieci „Zapasy z Gwiazdorem”, sobota, godz. 12. Hala KS Sobieski na osiedlu Jana III Sobieskiego i Marysieńki w Poznaniu.

    Chcesz skontaktować się z autorem informacji? r.patroniak@glos.com

    Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl