Kandydaci do Sejmu i Senatu – lista na Wybory Parlamentarne 13.10.2019, Sejm okręg nr 19 i Senat okręg nr 43

Diana Tobor
Diana Tobor
Zaktualizowano 
Sprawdź, na kogo możesz głosować w wyborach parlamentarnych 13.10.2019. Poznaj bliżej wszystkich kandydatów do Sejmu z okręgu nr 19 oraz wszystkich kandydatów do Senatu z okręgu nr 43. Sprawdź, kim są kandydaci, na których możesz głosować w wyborach parlamentarnych. Poznaj zawód, jaki wykonują i sprawdź, z której listy i z której pozycji startują. Taka wiedza pozwoli Ci lepiej przygotować się do udziału w wyborach parlamentarnych 2019. Czy miejsce Twojego zamieszkania to część obszaru miasta na prawach powiatu Warszawa: Mokotów, Ursynów, Wawer, Wilanów? Masz już swoich kandydatów do Sejmu i Senatu?

Nie zostawiaj tak ważnego wyboru innym. Sam zdecyduj 13 października, kto ma Cię reprezentować.

Lista w wyborach do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 19.

Lista kandydatów w wyborach do Sejmu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 19.
Granice tego okręgu to część województwa mazowieckiego obejmująca obszar miasta na prawach powiatu

  • Warszawa.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Bartoszewski Władysław Teofil, Chajęty, historyk
  2. Ojer Anna Małgorzata, Warszawa, ekonomista
  3. Staniszkis Joanna Maria, Warszawa, nauczyciel matematyki
  4. Stelmańska Izabela, Warszawa, dyrektor departamentu
  5. Helwing Stanisław Piotr, Konstancin-Jeziorna, manager
  6. Wąsowicz Michał Janusz, Warszawa, radca prawny
  7. Rakiel-Czarnecka Walentyna, Warszawa, menedżer artystyczny
  8. Flis-Kuczyńska Halina, Warszawa, dziennikarz
  9. Zawłocki Juliusz Jakub, Warszawa, geograf
  10. Sawicki Emil Krzysztof, Rybie, student
  11. Strąk Michał Stanisław, Warszawa, dyrektor wykonawczy
  12. Bogiel Teresa Maria, Warszawa, prezes
  13. Masłowski Wiktor Zbigniew, Warszawa, lekarz
  14. Łukasiewicz Adam Krzysztof, Warszawa, politolog
  15. Wasilewska Lucyna Gertruda, Warszawa, prezes
  16. Płowicz Marcin Tomasz, Warszawa, pedagog
  17. Bielski Karol Tomasz, Warszawa, dyrektor wykonawczy
  18. Dyduch Janusz, Warszawa, nauczyciel akademicki - nauki techniczne
  19. Garstka Tatiana Joanna, Warszawa, prezes
  20. Łazarski Roman, Warszawa, prawnik
  21. Panas Anna Józefa, Warszawa, wyższy urzędnik samorządowy
  22. Wyszyńska Teresa Maria, Warszawa, inżynier zootechniki
  23. Grudowska Agata Zofia, Warszawa, ekonomista
  24. Rutkowska Mirosława, Warszawa, wyższy urzędnik samorządowy
  25. Marecki Marek Antoni, Warszawa, lekarz
  26. Mazurek Aleksander Paweł, Warszawa, farmaceuta
  27. Owczarski Piotr Krzysztof, Warszawa, dziennikarz
  28. Kozubek Elżbieta Barbara, Warszawa, nauczyciel akademicki - nauki techniczne
  29. Misiejko Karolina, Warszawa, prawnik
  30. Pastewka Małgorzata Halina, Warszawa, architekt
  31. Nowosielski Kamil Ernest, Warszawa, naczelnik kierownik wydziału
  32. Wieczorek Katarzyna Agata, Sanniki, dyrektor departamentu
  33. Gołota Bożenna Jolanta, Warszawa, pozostali operatorzy urządzeń energetycznych
  34. Czaplicki Zbigniew, Warszawa, dziennikarz
  35. Wróblewski Andrzej Wojciech, Warszawa, technik mechanik
  36. Mazurek Jerzy, Warszawa, historyk
  37. Choińska Alicja Elżbieta, Warszawa, reżyser teatralny
  38. Szymanek Piotr Ludomir, Warszawa, radca prawny
  39. Tyszczuk Sebastian Adrian, Warszawa, archeolog

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Kaczyński Jarosław Aleksander, Warszawa, prawnik
  2. Kamiński Mariusz, Warszawa, historyk
  3. Gosiewska Małgorzata Maria, Warszawa, poseł na Sejm RP
  4. Naimski Piotr Aleksander, Warszawa, biochemik
  5. Krajewski Jarosław Karol, Warszawa, politolog
  6. Lisiecki Paweł Jacek, Warszawa, historyk
  7. Gryglas Zbigniew, Warszawa, parlamentarzysta
  8. Tomaszewska Ewa, Warszawa, fizyk
  9. Kaleta Sebastian Jerzy, Warszawa, radca prawny
  10. Wypych Małgorzata Maria, Warszawa, adwokat
  11. Melak Andrzej Józef, Warszawa, parlamentarzysta
  12. Semeniuk Olga Ewa, Warszawa, specjalista administracji piblicznej
  13. Górski Patryk, Warszawa, dyrektor generalny
  14. Borowski Adam Zbigniew, Warszawa, redaktor wydawniczy
  15. Frąckowiak Filip Jakub, Warszawa, politolog
  16. Chojnowski Wojciech Maciej, Warszawa, urzędnik państwowy
  17. Terlecka Mirosława Hanna, Warszawa, nauczyciel nauczania początkowego
  18. Gozdek Piotr Paweł, Warszawa, socjolog
  19. Peret Ewa, Warszawa, dyrektor finansowy
  20. Górski Krzysztof Robert, Warszawa, dyrektor współpracy międzynarodowej
  21. Bosak Krzysztof Tomasz, Warszawa, asystent prawny
  22. Kolasińska Bożena, Warszawa, nauczyciel języka obcego
  23. Cackowski Marek Jan, Warszawa, inżynier-mechanik
  24. Polak Katarzyna Maria, Warszawa, specjalista ds. reklamy i marketingu
  25. Kacprowicz Sławomir Stanisław, Warszawa, inżynier budownictwa
  26. Smalcerz Ewa Maria, Warszawa, technik fizjoterapii
  27. Mioduszewska Teresa, Warszawa, kelner
  28. Kulesza Stefan, Warszawa, prawnik
  29. Czartoryska-Plutecka Izabela Joanna, Warszawa, wyższy urzędnik państwowy
  30. Terlecki Paweł Andrzej, Warszawa, prawnik
  31. Wysocki Krzysztof, Warszawa, historyk
  32. Kęzik Anna, Warszawa, ekonomista
  33. Gajewska Irena, Warszawa, politolog
  34. Szymański Paweł, Warszawa, leśnik
  35. Paluszek Aneta, Warszawa, prawnik
  36. Jakubowska Agnieszka Jadwiga, Warszawa, pracownik obsługi biurowej
  37. Molicki Maciej, Warszawa, logistyk
  38. Księżak Paweł Krzysztof, Opole, specjalista ds. reklamy i marketingu
  39. Rejowski Grzegorz Paweł, Warszawa, student
  40. Zabłocki Wojciech Jakub, Warszawa, przedstawiciel władzy samorządowej

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. Zandberg Adrian Tadeusz, Warszawa, programista
  2. Żukowska Anna Maria, Warszawa, prawnik
  3. Tarczyńska Anna Małgorzata, Sadowa, radczyni prawna
  4. Biejat Magdalena Agnieszka, Warszawa, socjolożka
  5. Liedel Krzysztof, Warszawa, wykładowca akademicki
  6. Pelc Filip Tadeusz, Warszawa, dziennikarz
  7. Przyłuska Bożena Marta, Warszawa, przedsiębiorczyni
  8. Brózda Hanna Janina, Warszawa, pedagog
  9. Duda Katarzyna Beata, Kietrz, zawodowa działaczka związku zawodowego
  10. Stępień Mateusz Zbigniew, Warszawa, specjalista administracji publicznej
  11. Liszka Sebastian Roman, Warszawa, analityk biznesowy
  12. Postnikoff Danuta Beata, Warszawa, reżyser filmów dokumentalnych
  13. Wicha Joanna Beata, Warszawa, pielęgniarka
  14. Kubiak Jacek Zbigniew, Pruszków, naukowiec
  15. Goździkowski Mateusz Wojciech, Warszawa, prawnik
  16. Kuczyńska Urszula Teresa, Warszawa, tłumaczka
  17. Mycka Łukasz Kamil, Warszawa, zawodowy pracownik związku zawodowego
  18. Kelles-Krauz Joanna Maria, Warszawa, dziennikarz
  19. Ożdżeński Wojciech, Warszawa, instruktor sportu
  20. Rozenek Dariusz Krzysztof, Warszawa, politolog
  21. Bronowicka Joanna Wanda, Opole, socjolog
  22. Dunin-Borkowski Maciej Włodzimierz, Warszawa, technik ekonomista
  23. Domańska Inga Maria, Warszawa, architektka
  24. Rytel Jerzy Marian, Warszawa, ekonomista
  25. Wróblewski Andrzej Wiktor, Warszawa, inżynier mechanik
  26. Pajęcka Anna Paulina, Warszawa, kulturoznawczyni
  27. Jagodzińska Anna Klara, Warszawa, asystentka księgowości
  28. Mieniewski Daniel, Warszawa, menedżer
  29. Lutostańska Agnieszka, Warszawa, ekonomistka
  30. Gąsiorowska Małgorzata Anna, Warszawa, dziennikarka
  31. Żurawski Cezary, Warszawa, technik mechanik
  32. Sadowska Anna Paulina, Warszawa, pedagożka
  33. Mierzwiński Krzysztof Stanisław, Warszawa, audytor
  34. Kowalska-Ziętara Katarzyna Anna, Warszawa, grafik komputerowy
  35. Godlewska Joanna Maria, Warszawa, koordynatorka projektów
  36. Szustakiewicz Karol Andrzej, Warszawa, informatyk
  37. Janiczak Grzegorz Jan, Warszawa, przedsiębiorca
  38. Utowka Patryk Piotr, Warszawa, nauczyciel
  39. Sayed Marta Zofia, Warszawa, przedsiębiorca
  40. Gadzinowski Piotr, Warszawa, publicysta

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. Korwin-Mikke Janusz Ryszard, Otwock, publicysta
  2. Pejo Bartłomiej Artur, Świdnik, przedstawiciel władzy samorządowej
  3. Skutecki Paweł Juliusz, Bydgoszcz, dziennikarz
  4. Modelska-Creech Mirosława Zofia, Warszawa, nauczyciel akademicki
  5. Magiera Wiesław Marian, Kraków, dziennikarz
  6. Kowaliński Aleksander Filip, Warszawa, politolog
  7. Nitecka Ewa Alicja, Warszawa, nauczycielka
  8. Borowski Jan, Konstancin - Jeziorna, przedsiębiorca lotniczy
  9. Krzekotowska Krystyna Anna, Warszawa, prawnik
  10. Jurkiewicz Gabriela Zofia, Warszawa, student
  11. Wawer Alina Barbara, Łomianki Dolne, opiekunka dziecięca
  12. Tumanowicz Sławomir, Warszawa, matematyk
  13. Kumór Andrzej Paweł, Kraków, dziennikarz
  14. Kranas Justyna Stefania, Warszawa, pracownik administracyjny
  15. Żelazny Krystian Zbigniew, Siewierz, prawnik
  16. Ross Sebastian, Kojowice, przedsiębiorca
  17. Ziętek-Wielomska Magdalena, Warszawa, prawnik
  18. Urbanek Antoni Konrad, Warszawa, prawnik
  19. Ziółkowski Wojciech Bartosz, Warszawa, student
  20. Bodakowski Jan Antoni, Warszawa, politolog
  21. Kowalski Jarosław Grzegorz, Warszawa, przedstawiciel handlowy
  22. Jarząbek Łukasz Zbigniew, Warszawa, prawnik
  23. Kowalska Agnieszka, Warszawa, przedstawiciel handlowy
  24. Kessling Izabela, Piaseczno, księgowa
  25. Babiak Andrzej, Warszawa, instalator systemów alarmowych
  26. Florysiak Jacek Piotr, Warszawa, przedsiębiorca
  27. Sterkowski Piotr Roman, Warszawa, przedsiębiorca
  28. Dmowski Rafał Przemysław, Warszawa, przedsiębiorca
  29. Pokojska Angelika Justyna, Warszawa, przedstawiciel handlowy
  30. Utecht Martyna, Sieradz, student
  31. Kreller-Stanisławek Urszula Irena, Warszawa, sekretarka
  32. Nieznańska Paulina, Marki, kierownik sklepu
  33. Kłos Rafał Patryk, Warszawa, student
  34. Kuśmierczyk Marcin Józef, Warszawa, przedstawiciel handlowy
  35. Kasprzak Rajmund Krzysztof, Warszawa, kierownik projektu
  36. Kasjaniuk Adam, Wyszków, doradca finansowy
  37. Rumiński Jakub Maciej, Warszawa, kierownik projektu
  38. Rosowski Włodzimierz Witold, Komorów, filmowiec
  39. Ziółkowska Katarzyna Maria, Warszawa, student
  40. Krogulski Mariusz Lesław, Warszawa, żołnierz

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. Kidawa-Błońska Małgorzata Maria, Warszawa, producent filmowy
  2. Lubnauer Katarzyna Anna, Łódź, nauczyciel akademicki
  3. Rosati Dariusz Kajetan, Warszawa, ekonomista
  4. Fabisiak Joanna, Warszawa, nauczyciel akademicki
  5. Szostakowski Jarosław Sergiusz, Warszawa, nauczyciel akademicki
  6. Piekarska Katarzyna Maria, Warszawa, radca prawny
  7. Szczerba Michał Roch, Warszawa, poseł na Sejm RP
  8. Potapowicz Sławomir, Warszawa, politolog
  9. Zielińska Urszula Sara, Warszawa, kierownik do spraw marketingu
  10. Kosecki Roman Jacek, Konstancin-Jeziorna, trener sportu
  11. Potoroczyn Paweł Rafał, Warszawa, pisarz
  12. Dąbrowska Alicja, Warszawa, lekarz
  13. Jachira Klaudia Krystyna, Wrocław, aktor
  14. Skolimowski Krzysztof Piotr, Warszawa, urzędnik samorządowy
  15. Łoboda Dorota Ewa, Warszawa, przedstawiciel władzy samorządowej
  16. Manarczyk Bożena Maria, Warszawa, doradca podatkowy
  17. Borkowski Wojciech Józef, Warszawa, lekarz
  18. Krajewska Sylwia, Warszawa, ekonomista
  19. Kacprzyk Dawid, Warszawa, student
  20. Miśkiewicz Jolanta, Warszawa, dziennikarka
  21. Luft Krzysztof Stanisław, Warszawa, dziennikarz
  22. Łobacz Bogusław Kazimierz, Warszawa, technik mechanik samochodowy
  23. Skrzecz Jerzy Norbert, Warszawa, specjalista do spraw marketingu i handlu
  24. Turska Marta Katarzyna, Warszawa, menedżer
  25. Piotrowski Arkadiusz, Warszawa, ekonomista
  26. Wyrwał Agnieszka Monika, Warszawa, projektant mody
  27. Rudziak Anna, Warszawa, menadżer ds. sprzedaży
  28. Samczyk Anna Elżbieta, Warszawa, audytor
  29. Lach Lilianna Irena, Warszawa, pedagog
  30. Łącka Ilona Joanna, Warszawa, inżynier inżynierii środowiska
  31. Rogulski Igor, Warszawa, psycholog
  32. Leśniak Edyta Róża, Warszawa, inżynier technologii żywności
  33. Wasyluk Aleksander, Białystok, informatyk
  34. Chmiel Patrycja Maria, Warszawa, doktor nauk społecznych
  35. Ross Tadeusz Edward, Warszawa, aktor
  36. Wojda Paweł Konrad, Warszawa, programista aplikacji
  37. Stelmaszyk Anna Małgorzata, Warszawa, ekonomista
  38. Keryk Myroslava, Warszawa, socjolożka
  39. Krasoń Łukasz, Warszawa, mówca motywacyjny
  40. Gajewska Aleksandra Małgorzata, Warszawa, przedsiębiorca

Dowiedz się więcej

Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 43.

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 43.
Granice tego okręgu to część obszaru miasta na prawach powiatu Warszawa

  • Mokotów,
  • Ursynów,
  • Wawer,
  • Wilanów.

Borys-Damięcka Barbara

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: reżyser telewizyjny i teatralny

Jaruzelska Monika Anna

KOMITET WYBORCZY POLSKA LEWICA

  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: wykładowca akademicki

Jaworski Lech Włodzimierz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Partia: Porozumienie Jarosława Gowina
  • Zawód: prawnik

polecane: Wyniki wyborów parlamentarnych 2019

Wideo

Materiał oryginalny: Kandydaci do Sejmu i Senatu – lista na Wybory Parlamentarne 13.10.2019, Sejm okręg nr 19 i Senat okręg nr 43 - Polska Times

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3