Konkurs: Doładuj PEKĘ, wygraj rower

  Konkurs: Doładuj PEKĘ, wygraj rower

  Marcin Idczak

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Jedna z nagrodzonych prac. Czekamy na kolejne.
  1/3
  przejdź do galerii

  Jedna z nagrodzonych prac. Czekamy na kolejne. ©Archiwum

  Do wygrania są rowery Merida oraz doładowania karty PEKA o wartości 120 zł brutto.
  Coraz więcej osób korzystających z biletomatów wygrywa w naszym konkursie. Można w nim zdobyć rowery Merida lub doładowania karty PEKA o wartości 120 złotych brutto.

  Unikatowa karta PEKA
  1050-lecie chrztu Polski jest wielkim wydarzeniem państwowym oraz religijnym, a Poznań stanie się centralnym miejscem obchodów tego jubileuszu. Z tej okazji Zarząd Transportu Miejskiego przygotował kartę PEKA na okaziciela w limitowanej edycji.
  Unikalną kartę - prezentującą pomnik pierwszych władców Polski znajdujący się w Złotej Kaplicy katedry poznańskiej - będzie można kupić już od poniedziałku. Karty PEKA na okaziciela zostały przygotowane przede wszystkim z myślą o turystach i pasażerach korzystających okazjonalnie z transportu publicznego. Teraz w ofercie ZTM pojawia się wyjątkowy produkt: efektowna karta PEKA na okaziciela w limitowanej edycji, upamiętniająca 1050-lecie Chrztu Polski. Został na niej zaprezentowany pomnik pierwszych władców Polski znajdujący się w Złotej Kaplicy katedry poznańskiej.

  Nowa karta może stanowić unikalną pamiątkę dla wszystkich uczestników obchodów i kolekcjonerów, ale także mieszkańców Poznania i aglomeracji. Co ważne, to pamiątka atrakcyjna wizualnie, a dodatkowo - niezwykle użyteczna, bowiem można z niej korzystać (jak z innych kart na okaziciela) podczas podróży autobusami i tramwajami na liniach organizowanych przez ZTM.

  Karta PEKA na okaziciela kosztuje 27 złotych, z czego 12 zł wynosi kaucja, a 15 zł to środki do wykorzystania na przejazdy opłacane z tPortmonetki. ZTM umożliwia również uzyskanie karty „1050. rocznica chrztu Polski” kolekcjonerom, którzy nie mają możliwości przyjazdu do Poznania. Aby zamówić kartę, wystarczy napisać na adres: ztm@ztm.poznan.pl, podać swoje dane (imię i nazwisko, adres, ewentualnie numer telefonu) oraz liczbę zamawianych kart. Po uiszczeniu należności karta (bądź karty) zostanie wysłana pod wskazany adres.

  Jak wygrać
  By wziąć udział w konkursie, wystarczy zakup w automacie biletowym, zakodowanie na karcie PEKA biletu lub doładowania tPortmonetki na kwotę minimum 50 zł. Następnie w ramach zadania konkursowego należy wymyślić hasło reklamowe lub zdjęcie albo filmik reklamowy z biletomatem w roli głównej. Kolejnym krokiem jest wysłanie zgłoszenia wraz z pracą konkursową poprzez aplikację na stronie konkursu: www.gloswielkopolski.pl/konkurs.

  W naszym konkursie „Rower za bilet” do wygrania są rowery renomowanej firmy Merida (w dwóch wersjach: damskiej i męskiej) oraz doładowania karty PEKA o wartości 120 złotych brutto. W konkursie można wziąć udział wielokrotnie, ale wygrać na jeden numer karty można tylko jeden raz. Na jeden numer karty można wysłać jedno zgłoszenie dziennie. Codziennie (w dni robocze) spośród nadesłanych prac są wybierane i nagradzane przez jury konkursowe dwie najlepsze (niezależnie od kategorii tekst, zdjęcie lub film). Fundatorem nagród jest Mennica Polska SA - operator automatów biletowych w Poznaniu.

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (5)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  odpo

  rodzic (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Jesteście zwolennikami kupowania tańszych rowerów w marketach czy tych trochę droższych w specjalistycznych sklepach rowerowych?


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  fromma

  fromma (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  zależy z jakiego marketu i jakiego sklepu bo po obu stronach można się czasem naciąć

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Dobry rower

  Bikeman (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Zawsze wybieralem sklep (w sumie przerobilem z rodzina 8 rowerow) w moaliwie niedalekiej odległosci od domu. Niezaleznie od osprzetu rower trzeba albo serwisowac albo naprawiac, a tego sobie w...rozwiń całość

  Zawsze wybieralem sklep (w sumie przerobilem z rodzina 8 rowerow) w moaliwie niedalekiej odległosci od domu. Niezaleznie od osprzetu rower trzeba albo serwisowac albo naprawiac, a tego sobie w markecie nie wyobrazam zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  a

  trefl (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  no dobra, a na czym polega w takim razie gwarancja i serwis rowerów w media expertach?


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  tytuł

  figofago2 (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Gwarancje realizujesz w markecie, a jeśli chodzi o serwis to podejrzewam, że są wyznaczone jakieś placówki partnerskie, które naprawiają rowery. W marketach raczej takich opcji nie ma

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo