Konkurs: To już ostatnia szansa na wygranie roweru Merida

  Konkurs: To już ostatnia szansa na wygranie roweru Merida

  Marcin Idczak

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  By wygrać rower, trzeba między innymi skorzystać z biletomatu. To już ostatnia szansa na zdobycie nagród
  1/2
  przejdź do galerii

  By wygrać rower, trzeba między innymi skorzystać z biletomatu. To już ostatnia szansa na zdobycie nagród ©Piotr Tomaszewski

  Jeszcze do czwartku można wziąć udział w konkursie "Rower za bilet". Do wygrania są jednoślady marki Merida lub doładowania karty PEKA.
  To już ostatnie dni, w których można wygrać jeden z 50 rowerów Merida. Można także otrzymać doładowania karty PEKA o wartości 120 złotych brutto. By wziąć udział w konkursie, wystarczy zakup w automacie biletowym, zakodowanie na karcie PEKA biletu lub doładowania tPortmonetki na kwotę minimum 50 zł.

  Następnie w ramach zadania konkursowego należy wymyślić hasło reklamowe lub zdjęcie, albo filmik reklamowy z biletomatem w roli głównej. Kolejnym krokiem jest wysłanie zgłoszenia wraz z pracą konkursową poprzez aplikację na stronie: www.gloswielkopolski.pl/konkurs.

  Rowery i komunikacja miejska stają się coraz popularniejszymi środkami transportu w Poznaniu. 31 maja zakończyła się Europejska Rywalizacja Rowerowa (European Cycling Challenge). Nasze miasto wzięło udział w rywalizacji po raz pierwszy. Poznań pod względem liczby przejechanych kilometrów zajął 9. miejsce.

  W sumie rowerzyści ze stolicy Wielkopolski przejechali 119 543 km. Najlepsi w ciągu miesiąca pokonali ponad tysiąc kilometrów. W trakcie rywalizacji specjalne aplikacje zbierały informacje o trasach, którymi poruszają się rowerzyści. Pomogą one w opracowaniu Programu Rowerowego 2016-2025. Dzięki nim będzie wiadomo, którędy porusza się najwięcej cyklistów, gdzie trzeba stworzyć nowe trasy rowerowe. Władze Poznania chcą, by w ciągu najbliższych czterech lat udział rowerów jako środków komunikacji wzrósł z 4 do 10 procent.

  Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że wciąż wzrasta liczba sprzedawanych biletów komunikacji miejskiej. Można je nabywać między innymi w nowoczesnych biletomatach. W Poznaniu do dyspozycji pasażerów jest obecnie 70 stacjonarnych automatów biletowych - nowoczesnych, posiadających wysokokontrastowe kolorowe ekrany dotykowe, a jednocześnie prostych w obsłudze (konstrukcja automatów oraz użyte do jego produkcji materiały zostały dobrane pod kątem odporności na zniszczenia). Podkreślenia wymaga to, że urządzenia są niezwykle proste w obsłudze, proces zakupu biletu czy doładowania karty PEKA jest intuicyjny (w załączniku przekazujemy instrukcję obsługi), transakcje są bezpieczne, a poziom świadczonych usług wysoki. Istotne jest również to, że biletomaty są czynne całą dobę - dniami i nocami są dostępne dla klientów.

  Co zrobić, by wygrać rower

  W naszym konkursie „Rower za bilet” do wygrania są rowery renomowanej firmy Merida. Na jeden numer karty można wysłać jedno zgłoszenie dziennie. Codziennie (w dni robocze) spośród nadesłanych prac są wybierane i nagradzane przez jury konkursowe dwie najlepsze (niezależnie od kategorii tekst, zdjęcie lub film).

  Fundatorem nagród jest Mennica Polska SA - operator automatów.  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo