4 z 4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
DANI RAMIREZ (GRAŁ DO 45. MINUTY)	 4...

Lech Poznań miał po przerwie meczu z Jagiellonią Białystok (3:0) powody do hucznego świętowania jubileuszu. Oceniamy piłkarzy Macieja Skorży

NAPASTNICY I ZMIENNICY

DANI RAMIREZ (GRAŁ DO 45. MINUTY) 4
Hiszpan jest daleki od optymalnej formy. Dostał szansę od trenera Macieja Skorży, ale kompletnie jej nie wykorzystał. Za rzadko był przy piłce, przez co nie miał znaczącego wpływu na ofensywę Lecha.

MIKAEL SHAK 7
W pierwszej połowie dochodził do sytuacji strzeleckich, ale brakowało mu skuteczności albo wyczucia przy unikaniu pozycji spalonej. Na początku drugiej połowy tak się ustawił i tak huknął z woleja, że Lech od tego momentu mógł już rozpocząć huczne świętowanie jubileuszu. Jego trafienie to był kluczowy moment spotkania.

Grali także
JOAO AMARAL (grał od 45. minuty) 8:
Nie może rozpoczynać meczu na ławce, bo bez niego Lech jest jak bez iskry zapłonowej. Bramka na 2:0 to pokaz wzorcowego przemieszczania się w polu karnym.

DAWID KOWNACKI (grał od 70. minuty) 7: Zaliczył wejście smoka i „zamknął” mecz bramką na 3:0.

TOMASZ KĘDZIORA (grał od 70. minuty) 6: Lech będzie miał z niego pociechę.

FILIP MARCHWIŃSKI I PEDRO TIBA (grali od 76. minuty): Za krótko do oceny.