Juliusz Letniowski trafił do lecha w przerwie zimowej poprzedbuegi sezonu z pierwszoligowej Bytovii Bytów. Przez rok zmagał się jednak z kontuzjami i debiut w barwach Kolejorza zaliczył dopiero minionej wiosny. W sumie zagrał w 6 meczach ostatniego sezonu, w których zanotował jedną asystę. Więcej grał w drugoligowych rezerwach - zaliczył 15 meczów (5 goli, 3 asysty).
Rywalizacja o miejsce w linii pomocy pierwszej drużyny jest spora, dlatego Lech zdecydował się wypożyczyć Letniowskiego na najbliższy sezon do Arki Gdynia, która właśnie spadła z Ekstraklasy.
- Wiemy, że w zawodniku drzemie ogromny potencjał. Liczymy, że dzięki regularnej grze na wypożyczeniu Juliusz mocniej się rozwinie, a po powrocie do Kolejorza znacznie przyczyni się do sukcesów zespołu i będzie mocnym punktem na pozycji "dziesiątki" - mówi Dariusz Żuraw, trener Lecha. - Arka będzie dobrym miejscem dla rozwoju zawodnika, a po tym sezonie spędzonym w pierwszej lidze liczymy, że wróci do nas, powalczy o wyjściowy skład i wtedy pokaże pełnię swoich umiejętności - dodaje.
Zobacz też:
Lech Poznań: Czy będą transfery młodych lechitów? Cena za Ja...
Najlepsze mecze Lecha Poznań w XXI wieku. Zobacz nasz ranking
Sprawdź też:
Zobacz rozmowę z prezesem Lecha Karolem Klimczakiem:
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?