Maciej Skorża po meczu Legia - Lech: W końcu udaje nam się wygrać

Tomasz Dębek (AIP)
Maciej Skorża po meczu Legia - Lech: W końcu udaje nam się wygrać Szymon Starnawski
Sobotni mecz Legia Warszawa - Lech Poznań zakończył się wynikiem 1:2. Co po meczu mówili trenerzy obydwu drużyn - Maciej Skorża i Henning Berg? Sprawdź!

Maciej Skorża, trener Lecha: W końcu udaje nam się wygrać i dowieźć prowadzenie do końca. Do tego po całkiem niezłym meczu. W pierwszej połowie mieliśmy optyczną przewagę, ale żadna z drużyn nie potrafiła wyklarować sytuacji bramkowych. Kluczowy był początek drugiej połowy. Od razu przeszliśmy do ataku i udało nam się strzelić dwa gole. Mam pretensje o to, że zbyt szybko oddaliśmy kontrolę Legii. Końcówka była bardzo nerwowa, mieliśmy trochę szczęścia, bo legioniści ostro na nas natarli. Ale udało nam się wygrać i wracamy do Poznania w zupełnie innych nastrojach niż po finale Pucharu Polski.

Henning Berg, trener Legii: Oczywiście jestem zawiedziony porażką. Nie zagraliśmy dziś na najwyższym poziomie. Ale mimo tego mieliśmy trzy razy więcej okazji strzeleckich od Lecha. Rywale wykorzystali dwie pierwsze, jakie mieli w całym meczu. Taka jest piłka. Akceptujemy ten wynik, teraz musimy wygrać sześć meczów, które pozostały nam do końca sezonu i liczyć na potknięcie Lecha. Sytuacja w tabeli jest wyrównana, skupiamy się na sobie i następnym meczu.