Jacek Czaplewski
Wygwizdany hymn, anulowana bramka, strzał życia Albańczyka, po przerwie jeszcze jeden stracony gol. W niedzielny wieczór wszystkie plagi spadły na Polaków! Zobaczcie memy o meczu, który zepsuje poniedziałek wszystkim rodakom, a może nawet pokrzyżuje plany na czerwiec 2024 roku, gdy Niemcy zorganizują Euro... Bez nas?! Internet
Co wieczór to rozczarowanie. Ledwie przepchnęliśmy mecz z Wyspami Owczymi, a już wpadliśmy do albańskiego piekła... W Tiranie ośmieszono nasz hymn, anulowano bramkę, aż w końcu pozwoliliśmy na strzał życia, a po przerwie na drugiego gola. Internauci nie mają złudzeń - Euro 2024 nasi piłkarze obejrzą w telewizji! Zobaczcie najlepsze memy o meczu Albania - Polska.

MEMY o meczu Albania - Polska 2:0

Tym meczem Polska mogła wskoczyć na pozycję wicelidera i tym samym zbliżyć do awansu na Euro w Niemczech. Niestety, tak jak gospodarz imprezy nie sprostała zadaniu. Czy Fernando Santos straci więc pracę tak jak dzisiaj Hansi Flick?!

Albania prędko wpędziła nas do swojego "piekła". Fantastycznego gola na 1:0 strzelił Jasir Asani. To był strzał życia, przy którym Wojciechowi Szczęsnemu pozostało jedynie docenić klasę uderzającego.

Zobacz najlepsze MEMY o meczu Albania - Polska (kliknij w przycisk)

W wirtualnej tabeli sytuacja Polski jest naprawdę zła. Biało-Czerwoni, choć po losowaniu byli faworytem do awansu z pierwszego miejsca, dziś są przedostatni. Spoglądają z góry jedynie na Wyspy Owcze, które przecież pokonali po mękach... Albania ma cztery punkty więcej i lepszy bilans meczów bezpośrednich.

REPREZENTACJA w GOL24

Miało być pięknie, a wyszło jak zawsze. Polska do przerwy nawet nie zdobyła bramki z półzawodowymi Wyspami Owczymi. Internet płonie! Zobaczcie najlepsze memy o spotkaniu eliminacji Euro 2024 na PGE Narodowym.

Memy o meczu Polska - Wyspy Owcze. Spokojnie, zaraz się rozk...