Jacek Czaplewski
Internauci nie mieli litości dla reprezentantów Polski za fatalną pierwszą połowę z Mołdawią, po której przegrywaliśmy 0:1, a finalnie zremisowaliśmy mecz "o wszystko" 1:1. Zobaczcie najlepsze memy o niedzielnym blamażu na PGE Narodowym w Warszawie. Internet
To jest jednak wielka sztuka, żeby na własne życzenie w jednym roku tyle się razy dać plamę. Reprezentacja Polski przed przerwą straciła bramkę z Mołdawią, przez co była bliska powtórzenia wpadki z czerwca. Skończyło się rozczarowującym remisem, przez który najpewniej stracimy szanse na bezpośredni awans na Euro. Zobaczcie najlepsze memy internautów o grze Biało-Czerwonych, zanim odżyły nadzieje, czyli kiedy to Karol Świderski doprowadził do wyrównania.

Najlepsze memy o meczu Polska - Mołdawia 1:1

Wróciły demony! Polacy na mecz o (prawie) wszystko wyszli bez pomysłu i z bardzo nerwowym nastawieniem. Skutek był do przewidzenia. Mołdawianie jeszcze przed przerwą udokumentowali swoją przewagę! Po rzucie rożnym trafili do siatki. Znowu zrobił to nasz kat z Kiszyniowa, przez którego w czerwcu przegraliśmy 2:3 mimo prowadzenia 2:0.

Internauci zdążyli się poznęcać nad piłkarzami, zanim Świderski przed upływem godziny doprowadził do wyrównania. Mocne słowa padły pod adresem zwłaszcza pudłującego Arkadiusza Milika, który potem przecież miał udział przy bramce na 1:1, kiedy efektownie przepuścił piłkę.

Zobacz MEMY o meczu Polska - Mołdawia

Ten mecz układał się w przykry, niestety dobrze znany nam scenariusz. Selekcjoner Michał Probierz miał w pewnym momencie prawo zacytować legendarne słowa wypowiedziane nieopodal PGE Narodowego, czyli na Legii: - "Pozostaje p*** whisky".

- Koniec mistrzostw, do widzenia! - orzekł na gorąco ze słynnego mema Jacek Gmoch. Polacy długo grali nieskutecznie w ataku i słabo w obronie, więc zasłużyli sobie na kolejne "żniwa" w sieci... Ten remis jest bowiem jak porażka, co zresztą powtórzył w wywiadzie Paweł Wszołek.

- My na to Euro nie zasługujemy - podsumował studio w TVP Sport Marcin Żewłakow.