MISTRZOWIE MOTORYZACJI 2020 Głosowanie zakończone. Poznaj zwycięzców finału ogólnopolskiego.

Akcja specjalna MISTRZOWIE MOTORYZACJI
Kto zostanie zwycięzcą ogólnopolskiego wielkiego finału plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji 2020? Kto zdobędzie tytuł Mechanik Roku 2020, Instruktor Jazdy Roku 2020, Warsztat Roku 2020, Szkoła Jazdy Roku i Komis Samochodowy Roku? Która Fura Roku trafi na łamy magazynu Moto Salon? Wyniki głosowania poznamy już 22 grudnia, a laureaci odbiorą nagrody podczas uroczystej gali w trakcie POZNAŃ MOTOR SHOW 2021 - największych i najważniejszych targów motoryzacyjnych w Polsce.

Plebiscyt MISTRZOWIE MOTORYZACJI 2020 trwa od połowy października. Najpierw laureaci zostali wybrani osobno w powiatach i regionach. Później awansowali do wojewódzkiego etapu. Teraz zwycięzcy z województw w każdej kategorii rywalizują w ostatnim etapie - ogólnopolskim finale.
Finałowe głosowanie rozpoczęło się w środę, 16 grudnia i zakończy się we wtorek, 22 grudnia o godz. 21.00.

Wybierz kategorię
SPRAWDŹ WYNIKI
w ogólnopolskim finale
Mechanik Roku
Warsztat Samochodowy Roku
Instruktor Jazdy Roku
Szkoła Jazdy Roku
Komis Samochodowy Roku
Ale Fura! Roku
Główne nagrody

Zwycięzcy ogólnopolskiego finału plebiscytu zdobędą tytuły Mechanik Roku Polski 2020, Instruktor Jazdy Roku Polski 2020, Warsztat Roku Polski 2020, Szkoła Jazdy Roku Polski 2020, Komis Samochodowy Roku Polski 2020 oraz Fura Roku Polski 2020.

Mechanik i instruktor jazdy, którzy w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Mechanika Roku Polski 2020 lub Instruktora Jazdy Roku Polski 2020
 • dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu na targach POZNAŃ MOTOR SHOW 2021
 • prezentację w magazynie "Moto Salon"
 • dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 2000 złotych

Właściciele warsztatu samochodowego i szkoły jazdy, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Warsztatu Samochodowego Roku Polski 2020 lub Szkoły Jazdy Roku Polski 2020
 • dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu na targach Poznań Motor Show 2021
 • prezentację w magazynie motoryzacyjnym "Moto Salon"
 • dodatkowe nagrody w postaci voucherów na reklamę na łamach naszej gazety lub na stronach naszego serwisu internetowego albo na stronach serwisu www.naszemiasto.pl o wartości 3000 złotych

Właściciel komisu samochodowego, który w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Komisu Samochodowego Roku Polski 2020
 • dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu na targach Poznań Motor Show 2021
 • dodatkową nagrodę w postaci voucheru na reklamę na łamach naszej gazety lub na stronach naszego serwisu internetowego albo na stronach serwisu www.naszemiasto.pl o wartości 3000 złotych

Właściciel samochodu, który w ogólnopolskim finale konkursu ALE FURA! zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • prezentację samochodu (rozmowa z właścicielem i zdjęcia) w jednym z kolejnych wydań ogólnopolskiego magazynu motoryzacyjnego "Moto Salon"
 • dwuosobowy voucher na weekendowy pobyt w luksusowym hotelu ze SPA
 • dodatkową nagrodę finansową w wysokości 1000 złotych
Wielka gala
na POZNAŃ MOTOR SHOW

Uroczyste zakończenie plebiscytu odbędzie się podczas POZNAŃ MOTOR SHOW 2021 - największych i najważniejszych targów motoryzacyjnych w Polsce i w Europie Środkowej. Co roku jest to obowiązkowe wydarzenie w kalendarzu każdego miłośnika motoryzacji. Podczas imprezy, która w przyszłym roku będzie trwać od 8 do 11 kwietnia, na odwiedzających czekać będą premierowe pokazy nowych modeli samochodów i motocykli oraz mnóstwo innych atrakcji.

Podczas uroczystej gali, na głównej targowej scenie, nagrody odbiorą laureaci plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji - zwycięzcy z każdego województwa w każdej kategorii, a w najważniejszym momencie uroczystości zostaną także wręczone główne nagrody dla zwycięzców ogólnopolskiego finału akcji.

MOTO SALON
patronem akcji

Tegoroczną edycję plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji objął patronatem ogólnopolski magazyn motoryzacyjny "Moto Salon". Na stronach dwumiesięcznika można znaleźć aktualności ze świata motoryzacji, prezentacje samochodów, praktyczne porady dla kierowców i wiele ciekawostek i raportów.

W ramach patronatu, na łamach jednego z kolejnych wydań magazynu, zostaną zaprezentowani zwycięzcy ogólnopolskiego finału plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji. Zostanie tam także opisany samochód, który zdobędzie najwięcej głosów w akcji ALE FURA! Właściciel auta będzie mógł opowiedzieć o swojej maszynie i o motoryzacyjnej pasji.

KLIKNIJ na okładkę i zobacz ostatni numer MOTO SALONU

_____________
Informacji udziela
Filip Konieczny
tel. 502 499 735
(w godz. 8-16, pn-pt)

Regulamin plebiscytu