Powstanie Wielkopolskie
  konkurs

  20 tysięcy złotych na wyciągnięcie ręki

  Rozwiń
  NASZE DOBRE WIELKOPOLSKIE Karma dla psów i kotów

  NASZE DOBRE WIELKOPOLSKIE Karma dla psów i kotów

  RED

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  NASZE DOBRE WIELKOPOLSKIE Karma dla psów i kotów
  1/6
  przejdź do galerii
  W sercu Wielkopolski działają nowoczesne zakłady polskiego producenta karmy dla psów i kotów firmy PUPIL Foods. Na przestrzeni 20 lat, konkurując z wielkimi globalnymi koncernami, ta polska, rodzinna firma ugruntowała na rynku własną, dziś już niepodważalną, silną pozycję.
  Główną dewizą firmy jest produkcja takiej karmy, która zapewnia utrzymanie zwierzęcia w zdrowiu i dobrej kondycji przez jak najdłuższy okres jego życia. PUPIL Foods oferuje karmy dające zdrowie, energię i siłę, odpowiadające wszystkim biologicznym potrzebom organizmów psów i kotów. Produkty wszystkich marek, w tym także linia TEO, objęte są gwarancją składu. Oznacza to, że nigdy nie stosujemy surowców zastępczych. Nie dodajemy chemicznych konserwantów, sztucznych barwników, środków smakowych czy zapachowych.

  Surowce wykorzystywane do produkcji karmy (świeże mięso, owoce, warzywa) pozyskiwane są wyłącznie od sprawdzonych przez lata, lokalnych dostawców, prowadzących uprawy i hodowle w gospodarstwach położonych w czystym środowisku, oddalonych od centrów przemysłowych.

  Firma PUPIL Foods przykłada ogromną wagę do profesjonalnego , rzetelnego opracowania receptury każdej karmy. Efektem pracy doświadczonych technologów, własnego laboratorium i ścisłej współpracy z naukowcami Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i SGGW w Warszawie jest podniesienie do najwyższych europejskich standardów profesjonalnego przygotowania receptur wprowadzanych na rynek produktów, zarówno karm klasy premium i superpremium, jak i ekonomicznych (TEO).

  Dziś firma posiada 4 zakłady. Wybudowana 3 lata temu nowoczesna fabryka karmy suchej oraz właśnie rozbudowana i kompletnie zmodernizowana fabryka karmy mokrej są wyposażone w najnowocześniejsze linie produkcyjne umożliwiające zastosowanie innowacyjnych technologii pozwalających podnosić jakość produktów (automatyczny system mikrodozowania, umożliwiający z aptekarską precyzją odmierzać przepisane dawki składników czy wytwarzanie mokrej karmy techniką gotowania na parze. W trosce o środowisko zakłady wyposażono w nowoczesny system oczyszczania ścieków, filtry, odpylacze cyklonowe i tłumiki hałasu.

  Firma eksportuje swoje produkty do 23 krajów Europy, Azji i Afryki, w tym np. Turcji, Egiptu, Japonii.

  Na rynku polskim popularność produktów PUPIL Foods stale wzrasta, zdobywają nagrody i wyróżnienia, między innymi , kilkukrotnie już, nagrodę Kupców Polskich, szczególnie cenioną przez pracowników firmy.

  Podstawą funkcjonowania i stałego rozwoju firmy jest oddana, pracowita załoga, kochająca zwierzęta i doskonale znająca potrzeby domowych pupili.

  PUPIL Foods Sp. z o.o. Producent karmy dla psów i kotów
  3 Maja 16, 63-460 Nowe Skalmierzyce
  Telefon: 62 762 13 67
  www.pupilfoods.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Kulinarne podróże po Wielkopolsce

  Kulinarne podróże po Wielkopolsce

  Podziękuj bohaterom ze swojego regionu i wybierz patrona pociągu.

  Podziękuj bohaterom ze swojego regionu i wybierz patrona pociągu.