Nauczyciel na Medal 2018. Wręczyliśmy nagrody [ZDJĘCIA]

MIKO
Uroczysta gala odbyła się w Sali Sesyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu. Zdobywczynie pierwszych miejsc w kategoriach wojewódzkich.
Uroczysta gala odbyła się w Sali Sesyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu. Zdobywczynie pierwszych miejsc w kategoriach wojewódzkich. Łukasz Gdak
Udostępnij:
Zdobywcom zaszczytnych tytułów wręczyliśmy pamiątkowe medale, statuetki, dyplomy oraz wspaniałe nagrody podczas uroczystej gali, która odbyła się w Sali Sesyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu.

Na zwycięzców trzech kategorii czekały m.in.: vouchery na studia podyplomowe, pobyty weekendowe w Sandra SPA, vouchery na indywidualne konwersacje językowe i pakiety książek wydawnictwa Media Rodzina do szkolnych bibliotek. Dyrektorom szkół przyjaznym uczniom wręczyliśmy m.in. statuetki i tablice z tytułami do powieszenia na gmachu szkoły.

Laureaci odebrali wyróżnienia z rąk Zbigniewa Hoffmanna - wojewody wielkopolskiego, który objął honorowy patronat nad plebiscytem, Adama Pawłowskiego - redaktora naczelnego "Głosu Wielkopolskiego" oraz Andrzeja Bolewskiego - prorektora Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji

– Ta akcja to znakomite przedsięwzięcie – mówił Zbigniew Hoffmann. – Każdy nauczyciel jest na medal, ale państwo w tym plebiscycie dostaliście legitymację od głosujących, że jesteście najlepsi z najlepszych.

– To bardzo ważne wyróżnienie – podkreśliła Elżbieta Leszczyńska, wielkopolski kurator oświaty. – Otrzymaliście je państwo nie tylko za przekazywanie wiedzy, ale przede wszystkim za osobowość, przyjazne relacje z uczniami i poświęcany im czas.

– Choć nauczyciele odwrotnie niż wszyscy, muszą uczyć się dla szkoły, nie dla życia i być w tym mistrzami, poprzez ten plebiscyt staramy się pokazać także inne oblicze tej pracy, sympatię uczniów i rodziców, jaką państwa obdarzają – dodał Adam Pawłowski gratulując laureatom i życząc im dalszych sukcesów.

Zobacz: Wręczenie nagród w plebiscycie Nauczyciel na Medal

Wideo