Oldboye Lecha Poznań znów rozgromili rywali w piłkarskim Pucharze Polski

LUMAR
Oldboye Lecha Poznań dwa pierwsze spotkania w piłkarskim Pucharze Polski strefy poznańskiej Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej wygrali 6:2. We wtorek na boisku przy Bułgarskiej w trzeciej rundzie byłe gwiazdy Kolejorza zmierzyły się z A-klasowym zespołem Złoci Złotkowo.

"Doświadczeni" gracze Lecha pokazali, że nie zapomnieli na czym polega futbol, wygrywając aż 11:2 (6:1). Przewaga lechitów nie podlegała dyskusji. Worek z golami otworzył już w szóstej minucie Waldemar Przysiuda, który potem zdobył jeszcze dwie bramki, wszystkie w pierwszej połowie..Po dwa trafienia dołożyli Sławomir Najtkowski, Paweł Kaczorowski, Krzysztof Piskuła i Jacek Dembiński.

Dla Złotych strzelali Krzysztof Małecki i Piotr Krygier, który w ostatnich sekundach ustali końcowy rezultat..

Pozostałe mecze trzeciej rundy we wtorek o 16.30. Szczególnie ciekawi jesteśmy, jak poradzi sobie ekipa Kolegium Sędziów WZPN w konfrontacji z występującym w klasie B zespołem KS Gaj Wielki. Mecz odbędzie się na stadionie w Luboniu.

Pucharowe spotkania w środę również w OZPN Piła oraz OZPN Kalisz (II runda, już z udziałem zespołów klas okręgowych).