Piłka nożna amatorów: Udany początek OMI lifts

ŁOS
Z bardzo dobrej strony w II lidze piłkarskich rozgrywek amatorów Red Box pokazał się debiutant, ekipa OMI lifts.

Zespół dobrze prezentował się na sztucznej trawie, wygrywając nawet III ligę (grupa A). Teraz drużyna udowadnia, że gra na hali również nie jest jej obca.

Należy jednak podkreślić, że w ekipie popularnych "windziarzy" nastąpiła zmiana kadr. Inni zawodnicy grali na sztucznej trawie, a inni reprezentują OMI na parkiecie. Jedno jest pewne, że ekipa jest bardzo silna. Przekonały się o tym KPI Retail i Poznań Wschód-Reprezentant, bo gracze OFI lifts zagrali dwa mecze i oba w dobrym stylu wygrali.

Najpierw rozgromili KPI Retail aż 9:1, choć do przerwy nic nie wskazywało, że padnie tak wysoki wynik. KPI przegrywał tylko 1:2. Jednak po zmianie stron zawodnicy OMI pokazali, że świetnie się czują i potrafią grać na hali, stąd tak wysokie zwycięstwo.

W drugim spotkaniu przeciwko Poznań Wschód- Reprezentant, piłkarze OMI lifts od pierwszej minuty uzyskali przewagę i szybko objęli prowadzenie. Gdy skończyła się pierwsza część "windziarze prowadzili 8:2. Po zmianie stron mecz się wyrównał, a Poznań Wschód zagrał zdecydowanie lepiej. Mało tego, w drugiej odsłonie był o jedną bramkę lepszy. Spotkanie ostatecznie zakończyło się jednak wygraną OMI lifts 12:7.

Wszystkie spotkania ligowe odbywają się w hali sportowej w Suchym Lesie.