Półfinał Polska - Francja. Wynik 2:3. Koniec marzeń o finale Ligi Światowej

KAEF
Półfinał Polska - Francja. Wynik 2:3. Koniec marzeń o finale Ligi Światowej Sylwia Dąbrowa
To był dramatyczny półfinał Polska - Francja. Wynik 2:3, co niestety oznacza dla biało-czerwonych koniec marzeń o finale Ligi Światowej. W niedzielę powalczymy z drużyną USA o trzecie miejsce.

Półfinał Polska - Francja. Wynik 2:3

Foto Olimpik/x-news

To była naprawdę dramatyczny mecz. Polska przegrała dwa pierwsze sety (oba do 23). Dwa kolejne należały jednak do nas. Trzeci wygraliśmy do 19, czwarty do 22.

Wszystko wyjaśniło się w ostatnim, piątym secie. To on zdecydował o wyniku meczu Polska - Francja. Biało-czerwoni ulegli rywalom 15:17.

Mecz Polska - Francja za nami. Wynik 2:3 pozbawia polaków szansy na finał

Mecz Polska - Francja to już przeszłość. Teraz musimy myśleć o niedzielnym spotkaniu. Zagramy z USA o trzecie miejsce Ligi Światowej. W finale zmierzą się Serbia i Francja.