Poznań: Targi Mieszkań i Domów rozpoczęte. Potrwają do...

  Poznań: Targi Mieszkań i Domów rozpoczęte. Potrwają do niedzieli. Oferty deweloperów i nie tylko

  MON

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  W sobotę i niedzielę w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich można zapoznać się z ofertą nieruchomości z Poznania i okolicy. Wiosenna edycja
  1/30
  przejdź do galerii

  W sobotę i niedzielę w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich można zapoznać się z ofertą nieruchomości z Poznania i okolicy. Wiosenna edycja Targów Mieszkań i Domów to nie lada gratka dla poszukujących wymarzonego mieszkania lub domu.

  ©Waldemar Wylegalski

  W sobotę i niedzielę w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich można zapoznać się z ofertą nieruchomości z Poznania i okolicy. Wiosenna edycja Targów Mieszkań i Domów to nie lada gratka dla poszukujących wymarzonego mieszkania lub domu.
  Deweloperska wiosna już się zaczęła. Na Targach Mieszkań i Domów odbywających się w sobotę i niedzielę (2 i 3 marca) w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich deweloperzy zaprezentują szereg nowości.

  - Kto weźmie udział w naszym wydarzeniu i będzie szukał nowości, z pewnością się nie zawiedzie - mówi Grzegorz Zieliński, dyrektor Targów Mieszkań i Domów z firmy Nowy Adres. Organizatorem wydarzenia jest spółka Nowy Adres, należąca do grupy MTP.

  Łącznie na targach Mieszkań i Domów zaprezentuje się blisko 140 wystawców.

  Wielu specjalnie na to wydarzenie przygotowało atrakcyjne oferty.
  Będzie w czym wybierać. Wśród wystawców znajdą się czołowi poznańscy deweloperzy, jak Agrobex, Agencja Inwestycyjna, Ataner, rozpoczynający kolejną inwestycję na poznańskim rynku Atal, EBF De-velopment, Echo Investment, Nickel Development, Proxin Ogrody UWI Inwestycje czy Monday Development.
  Swoje oferty zaprezentują też firmy doskonale znane pozna-niakom, choć budujące na mniejszą skalę: Skaland, Planet-Bud Development, Novum Plus, Lepiko, Konimpex, Grupa Partner, Greenbud, Enklawa-Winogrady, Budnex i inni.

  Na targach nie zabraknie również stoisk banków i doradców finansowych, gdzie będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową i zapoznać się z ofertami najatrakcyjniejszych kredytów hipotecznych. Udział zapowiedziały też liczne firmy oferujące artykuły wykończenia oraz wyposażenia wnętrz.

  Targi to również świetna okazja by zdobyć dodatkową wiedzę z zakresu nieruchomości. Wszystko dzięki bezpłatnym wykładom i seminariom, które podzielone zostały na dwa główne bloki tematyczne.

  Jeden dotyczy sfery finansowej, gdzie można będzie zapoznać się z przepisami prawno-finansowymi, których znajomość jest niezbędna przy zakupie mieszkania na kredyt.

  W drugim bloku poruszane zaś będą kwestie związane z najmem i zakupem o charakterze inwestycyjnym. Warto dodać, że wykłady poprowadzą uznani eksperci z Polskiego Związku Firm Deweloperskich, specjaliści od#inwestowania w nieruchomości czy architekci wnętrz.

  Targi będą otwarte dla zwiedzających w sobotę od godziny 10 do 16 i niedzielę od godziny 10 do 17. Bilety można kupić przez internet po 10 zł (na stronie mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/poznan) lub w kasach przy pawilonie nr 3 (po 15 zł lub rodzinny po 20 zł).  POLECAMY:
  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Proszę o pomoc,

  Andrzej (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 3

  -bardzo proszę o pomoc

  pomagam.pl/andrzejkulis

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Orange „zamiata” ofertą „chcesz-masz”

  Orange „zamiata” ofertą „chcesz-masz”