Poznań: Ulica Folwarczna jest już zamknięta przy zajezdni na...

  Poznań: Ulica Folwarczna jest już zamknięta przy zajezdni na Franowie

  GOK

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Poznań: Ulica Folwarczna jest już zamknięta przy zajezdni na Franowie
  1/2
  przejdź do galerii
  Ulica Folwarczna w rejonie zajezdni tramwajowej jest już nieprzejezdna - rozpoczęła się budowa przykanalików kanalizacji deszczowej, a utrudnień w ruchu trzeba się spodziewać jeszcze przez dwa miesiące.
  - Obecnie trwają zmierzające ku końcowi prace przy budowie kanalizacji deszczowej – zapewnia spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie.

  - Budowa przykanalików wiąże się z koniecznością wykonywania głębokich wykopów, które z kolei wymusiły zamknięcie całej szerokości ulicy na tym odcinku. Niezwłocznie po zakończeniu tych prac, rozpoczną się roboty drogowe.

  Kierowcy muszą w tej części ul. Folwarcznej korzystać z objazdu do os. Przemysława i na Franowo, przeprowadzonego ulicami Szwedzką, Szwajcarską i Dymka. Jednocześnie kierowcy chcący dotrzeć do swoich posesji w obrębie prac mają taką możliwość.

  Budowa i rozbudowa infrastruktury podziemnej - linii energetycznych, teletechnicznych, gazowych i wodociągowych oraz kanalizacji deszczowej dotyczy nie tylko ul. Folwarcznej, ale też rozbudowy ul. Szwajcarskiej, Stalowej, Kobylepole, Piwnej i Reknickiej.

  POLECAMY:


  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  WARTO WIEDZIEĆ

  PRZEPISY

  PORADY