Poznaniak radzi jak zarobić milion euro

  Poznaniak radzi jak zarobić milion euro

  Przemysław Zawrotny

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Pierwszego miliona wcale nie trzeba ukraść - jak twierdził pewien polski prominentny polityk. Wystarczy mieć prosty, ale genialny pomysł. O tym od kilku miesięcy przekonuje internautów 31-letni poznaniak Michał Napierała, autor serialu sieciowego "Milioneuro.tv" (www.milioneuro.tv).
  - Nie przedstawiam gotowych pomysłów jak zarobić milion euro, mój serial ma inspirować ludzi do myślenia. Jestem świadom tego, że nie wszystkie przedstawione przeze mnie pomysły mają równie wysoki poziom merytoryczny, niektóre są dość abstrakcyjne, inne zostały docenione przez specjalistów od biznesu - mówi M. Napierała.

  Idea "Milioneuro.tv" polega na tym, że co tydzień pojawia się krótki półtoraminutowy film obrazujący inny pomysł na złoty interes.
  Propozycje Michała Napierały bywają całkowicie poważne - sprzedaż kasztanów firmom farmaceutycznym czy promocja ciekawej literatury przez rozdawanie połówek książek za darmo. Inne pomysły mogą wydawać się niewiarygodne, jak montowanie alkomatów w barach albo otwarcie linii audiotele pozwalającej werbalnie wyżyć się sfrustrowanemu klientowi na rozmówcy.

  Autor zaznacza, że nie patentuje pomysłów przedstawionych w serialu i widzowie mogą je dowolnie wykorzystywać, jeśli tylko chcą.

  W realizacji projektu Napierale pomogła niesamowita wyobraźnia oraz wieloletnie zamiłowanie do filmu i doświadczenie zdobyte w tej materii. Twórca przyznaje, że jest filmowym samoukiem: - Moje filmy nie są w pełni profesjonalne, jest tam nutka amatorszczyzny. Ale to akurat może być atutem serialu, bo dodaje mu szczerości. Mam też nadzieję, że dzięki temu w filmach widać mój dystans do podejmowanego tematu.

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo