Poznański Budżet Obywatelski wystartuje później

  Poznański Budżet Obywatelski wystartuje później

  Bogna Kisiel

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Poznański Budżet Obywatelski wystartuje później

  Poznański Budżet Obywatelski wystartuje później ©Maciej Urbanowski

  Kampanię informacyjną Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2017 zaplanowano na lipiec. Głosowanie odbędzie się w listopadzie, dlatego zwycięskie projekty poznaniacy poznają dopiero w grudniu.
  Poznański Budżet Obywatelski wystartuje później

  Poznański Budżet Obywatelski wystartuje później ©Maciej Urbanowski

  W końcu wiadomo, jak będzie przebiegał Poznański Budżet Obywatelski 2017. Kampania informująca o zasadach, które będą obowiązywać, ruszy w lipcu.

  – Zbieranie projektów rozpocznie się 1 sierpnia i potrwa do 11 września – mówi Sylwia Stec, zastępca dyrektora Gabinetu Prezydenta. I dodaje, że będą one na bieżąco opiniowane przez merytoryczne wydziały, a następnie rady osiedla. W pierwszej kolejności każdy projekt trafi do Wydziału Gospodarki Nieruchomościami, by już na początku rozwiać wątpliwości, dotyczące własności gruntu, na którym dane zadanie ma być realizowane.

  Opiniowanie i ewentualne odwołania mają zakończyć się w październiku. – W listopadzie ogłosimy listę projektów. Głosowanie zaplanowaliśmy na dwa ostatnie tygodnie listopada – wyjaśnia S. Stec. – Ogłoszenie wyników nastąpi na początku grudnia.

  Mateusz Rozmiarek, radny PiS i szef komisji legislacyjnej zastanawia się, czy głosowania późną jesienią nie pokrzyżuje pogoda. – Zgodnie z sugestią rad osiedli uruchomimy 42 punkty w budynkach, znajdujących się na terenie osiedli – odpowiada S. Stec. – Będą one czynne w dwa weekendy. Kładziemy również nacisk na głosowanie internetowe.
  « 2

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Policjant Ryba

  zorro (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  a ile w łapę urzednikom upss kierowniczką z Wydziału Oświaty należt dać??? Abby wniosek przeszedł TYM dwómmm panią

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  uklady ukladiki nadal po erze Grobelizmu

  poznaniak (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

  Jak nie posmarujesz lub bombonierki nie przyniesiesz to np W Wydziale Oświaty .. negatywna opinia. I TWÓJ projekt szlakt teafił. A zatem w łapę daj lub pupcie liz , kawe przynieśc, ciastweczka,...rozwiń całość

  Jak nie posmarujesz lub bombonierki nie przyniesiesz to np W Wydziale Oświaty .. negatywna opinia. I TWÓJ projekt szlakt teafił. A zatem w łapę daj lub pupcie liz , kawe przynieśc, ciastweczka, słodkie słówka to panny HJiEM moze sie zastanowia...... Grobelny nieżle ich wyszkolił w opiniowaniu i akceptowaniu za......(....)zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo