Przedszkole na Medal. Podczas uroczystej gali nagrodziliśmy zwycięzców [ZDJĘCIA, WIDEO]

Milena Kochanowska
W środę, 20 czerwca podczas uroczystej gali w Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Delicjusz uhonorowaliśmy zwycięzców naszego wielkiego plebiscytu „Przedszkole na Medal” nagrodami i dyplomami.
W środę, 20 czerwca podczas uroczystej gali w Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Delicjusz uhonorowaliśmy zwycięzców naszego wielkiego plebiscytu „Przedszkole na Medal” nagrodami i dyplomami. Paweł F. Matysiak
W środę, 20 czerwca podczas uroczystej gali w Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Delicjusz uhonorowaliśmy zwycięzców naszego wielkiego plebiscytu „Przedszkole na Medal” nagrodami i dyplomami.

We wszystkich powiatach wybraliśmy Przedszkole Roku, Nauczycielkę Przedszkola Roku oraz Najsympatyczniejszą Grupę Przedszkolną. Na wyróżnionych, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca w poszczególnych kategoriach czekały atrakcyjne nagrody.

Przez blisko dwa miesiące trwania akcji liderzy spośród maluchów i starszaków z wielkopolskich przedszkoli oraz najlepsze z najlepszych nauczycielek gościli też na łamach „Głosu”, naszych tygodników i na stronach naszego serwisu internetowego. Jednak każda zgłoszona do plebiscytu kandydatura, a było ich ponad 2300, była już swoistą nagrodą, bo w ten sposób nasi czytelnicy i internauci mogli wyrazić swoje uznanie i wdzięczność za serce, które pracownicy przedszkoli wkładają w swoją pracę.

- Bardzo się cieszymy, że tą akcją mogliśmy się przyczynić w jakimś stopniu do podziękowania tym wszystkim, którzy wprowadzają nasze dzieci na edukacyjną drogę, bo przecież od was właśnie ona się zaczyna - mówiła Katarzyna Sklepik z plebiscytowej Kapituły, która wraz z Michałem Kopińskim, menadżerem ds. Rozwoju Subregionów Polska Press Poznań wręczała wyróżnienia laureatom.

- Wygrana sprawiła nam ogromną radość, bo świadczy o zaufaniu jakim obdarzają nas rodzice i dziadkowie naszych maluchów - mówi Alina Witkowska, dyrektorka Przedszkola nr 28 w Poznaniu im. Małych Astronomów, które nie tylko zajęło pierwsze miejsce w Poznaniu, ale i zdobyło najwięcej głosów w całym plebiscycie wygrywając nagrodę dodatkową - odświeżacz powietrza.

- To wielka satysfakcja, że aż tyle osób postrzega naszą placówkę i pracę w sposób pozytywny - dodaje Dorota Wierońska, dyrektorka Przedszkola nr 32 z oddziałami integracyjnymi w Koninie.

- Bardzo podobał mi się spacer po Deli Parku, który poprzedził wręczenie nagród, ale najbardziej cieszę się z jednej z nagród - zaproszenia na koncert Andrea Bocelliego - przyznaje Ilona Maras z Publicznego Przedszkola nr 14, im. Wróbelka Elemelka w Pile.

Wszystkim laureatom gratulujemy!

Wideo