Sport w TV: Lech gra z Wisłą Płock, skoki i biegi narciarskie, finisz Formuły 1

LUMAR, MAC
Lech Poznań gra w niedzielę z Wisłą Płock
Lech Poznań gra w niedzielę z Wisłą Płock Grzegorz Dembiński
Tym razem weekend będzie dość bogaty w ważne wydarzenia sportowe. Jak zawsze bardzo dużo będzie przede wszystkim futbolu.

Tradycyjnie na ekranach telewizorów zobaczyć będzie można wszystkie spotkania LOTTO Ekstraklasy (mecz Lecha Poznań z Wisłą Płock, w niedzielę od 15.10 w Canal+) oraz wiele meczów angielskiej, niemieckiej, francuskiej, hiszpańskiej i włoskiej.

Poza futbolem, kibicom, którzy trochę czasu zdecydują się spędzić przed telewizorami polecamy zamykający sezon w Formule 1 wyścig o Grand Prix Abu Zabi oraz zawody Pucharu Świata w sportach zimowych, szczególnie w skokach narciarskich w fińskiej Ruce i w narciarstwie alpejskim w Killington (kobiety) oraz Lake Louise (mężczyźni), ale także w kombinacji norweskiej, biegach narciarskich, biathlonie czy saneczkarstwie.

Z pewnością warto zobaczyć również relacje z meczu PGNiG Superligi piłki ręcznej mężczyzn Sandra Spa Pogoń Szczecin – Energa MKS Kalisz w niedzielę od godziny 12.45 w Canal+Sport. Polecamy także relacje z meczów Ligi Mistrzów w piłce ręcznej, zwłaszcza tych z udziałem zespołów polskich oraz spotkań eliminacyjnych MŚ w koszykówce mężczyzn, zwłaszcza meczu Litwa – Polska.

PIŁKA NOŻNA
Lotto Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Piast Gliwice, sobota, godz. 15.10, Canal+ Sport oraz nSport, Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, Korona Kielce– Legia Warszawa, sobota, godz. 20.10, Canal+ Sport, Lech Poznań – Wisła Płock niedziela, godz. 15.10, Canal+, Śląsk Wrocław – KGHM Zagłębie Lubin, niedziela, godz. 17.35, Canal+.

Nice I liga: Stal Mielec – GKS Tychy, sobota, godz. 17.30, Polsat Sport.

Liga angielska: Tottenham – West Bromwich, sobota, godz. 15.55. Canal+ Sport 2, Liverpool – Chelsea, sobota, godz. 18.25, Canal+ Sport 2, Southampton – Everton, niedziela, godz. 14.25, Canal+ Sport 2, Huddersfield – Manchester City, niedziela, godz. 16.55, Canal+ Sport 2.

Liga niemiecka: Borussia Dortmund – Schalke 04 Gelsenkirchen, sobota, godz. 15.20, Eleven Sports 2, Borussia Monchengladbach – Bayern Monachium, sobota, godz. 18.20, Canal+, Hamburger SV – Hoffenheim, niedziela, godz. 15.30, Canal+ Sport, 1.FC Koln – Hertha Berlin, niedziela, godz. 17.50, Eleven Sports 1.

Liga francuska: AS Monaco – Paris Saint Germain, niedziela, godz. 20.55, Eleven Sports 2.

Liga hiszpańska: Alaves – Eibar, sobota, godz. 12.55, Eleven Sports 2, Real Madryt – Malaga, sobota, godz. 16.10, Eleven Sports 1, Levante – Atletico Madryt, sobota, godz. 20.40, Eleven Sports 1, Deportivo La Coruna – Athletic Bilbao, niedziela, godz. 11.55, Eleven Sports 2, Villarreal – Sevilla, niedziela, godz. 18.25, E,even Sports 3, Valencia – FC Barcelona, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports 1.
Liga włoska: Bologna – Sampdoria, sobota, godz, 14,55, Eleven Sports 3, Chievo – SPAL, sobota, godz.17.55, Eleven Sports 2, Cagliari – Inter, sobota, godz. 20.40, Eleven Sporta 2, Udinese – Napoli, niedziela, godz. 14.55, Eleven Sports 2, Genoa – Roma, niedziela, godz. 14.55, Eleven Sports 3, Lazio Rzym – Fiorentina, niedziela, godz. 17.55, Eleven Sports 2, Juventus – Crotone, niedziela, godz. 20.30, Eleven Sports 3.

Liga austriacka: SK Puntigamer Sturm Graz – LASK Linz, sobota, godz. 16, SportKlub, FC Flyeralarm Admira – SV Mattersburg. sobota, godz. 18.30, SportKlub, RZ Pellets WAC – Austria Wiedeń, niedziela, godz. 14, SportKlub, Rapid Wiedeń – Redbull Salzburg, niedziela, godz. 16.30, SportKlub

Liga czeska: Sigma Ołomuniec – Sparta Praga, niedziela, godz. 18, Polsat Sport Extra.

Liga holenderska: FC Groningen – Feyenoord Rotterdam, sobota, godz. 20.40, Polsat Sport, Ajax Amsterdam – Roda JC Kerkrade, niedziela, godz. 12.25, Polsat Sport News, SBV Exelcior Rotterdam – PSV Eindhoven, niedziela, godz. 14.25, Polsat Sport Extra.

Liga ukraińska: Stal Kamieńskie – Dynamo Kijów, niedziela, godz. 18.25, Polsat Sport Extra.

KOSZYKÓWKA
Eliminacje MŚ 2019 mężczyźni: Litwa – Polska, niedziela, godz. 18.20, TVP Sport, 2 połowa meczu Hiszpania – Słowenia, niedziela, godz. 20.25, TVP Sport.

Liga NBA: Golden State Warriors – New Orleans Pelicans sobota/niedziela, godz. 2.30, Canal+Sport, Minnesota Timberwolves – Phoenix Suns, niedziela, godz. 21.30, Canal+Sport 2.

SIATKÓWKA
PlusLiga mężczyźni: Cerrad Czarni Radom – Indykpol AZS Olsztyn, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport, Onico Warszawa – Jastrzębski Węgiel, niedziela, godz. 14.45,Polsat Sport, Cuprum Lubin – Trefl Gdańsk, niedziela, godz. 20, Polsat Sport.

PIŁKA RĘCZNA
Liga Mistrzów: HDC Nantes – Orlen Wisła Płock, sobota, godz. 17.25, Sport oraz Eleven Sports 3, Gorenje Velenje – Kadetten Schaffhausen, sobota, godz. 19.25, nSport, RK Celje Pivovarna Lasko – SG Flensburg-Handewitt, niedziela, godz. 16.55, nSport, PGE Vive Kielce – Paris Saint Germain Handball, niedziela, godz. 18.30, Canal+Sport.

PGNiG Superliga mężczyźni: Sandra Spa Pogoń Szczecin – Energa MKS Kalisz, niedziela, godz. 12.45, Canal+Sport.
FORMUŁA 1
Grand Prix A
bu Zabi, kwalifikacje, sobota, godz. 13.50, Eleven Sports 1, wyścig, niedziela, godz. 13.55, Eleven Sports 1.

SKOKI NARCIARSKIE
Puchar Świata w Ruce, konkurs drużynowy, sobota, godz. 15.55, TVP 1 oraz godz. 16, Eurosport 1, konkurs indywidualny, niedziela, godz. 14.20, TVP1 oraz godz,15, Eurosport 1.

KOMBINACJA NORWESKA
1.zawody Pucharu Świata w Ruce, konkurs skoków, sobota, godz.9.30, Eurosport 1, bieg na 10 km, sobota, godz. 14, Eurosport 1. 2. zawodu Pucharu Świata w Ruce, konkurs skoków, niedziela, godz. 10.45, Eurosport 1, bieg na 10 km, niedziela, godz. 13.30, Eurosport 1

BIEGI NARCIARSKIE
Puchar Świata w Ruce, bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet, sobota, godz. 10.40, TVP 2 oraz 10.45, Eurosport 1, bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn, sobota, godz.12.30, Eurosport 1, bieg na dochodzenie kobiet, niedziela, godz. 9.25, TVP 2 oraz godz. 9.30, Eurosport 1, bieg na dochodzenie mężczyzn, niedziela, godz.11.45, Eurosport 1.

Ski Clasiscs, Pro Team Tempo – Pontresina: prolog mężczyzn, niedziela, godz. 9.55, TVP Sport, prolog kobiet, niedziela, godz. 11.55, TVP Sport

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Puchar Świata w Killington, 2. przejazd giganta kobiet, sobota, godz. 18.45, Eurosport 1, 2. przejazd slalomu kobiet, niedziela, godz. 18.50, Eurosport 1.

Puchar Świata w Lake Louise, zjazd mężczyzn, sobota, godz. 20.10, Eurosport 1, supergigant mężczyzn, niedziela, godz. 20, Eurosport 1.

BIATHLON
Puchar Świata w Ostersund, pojedyncza sztafeta mieszana, niedziela, godz. 14, Eurosport 1 oraz godz. 14.05, Polsat Sport Extra, sztafeta mieszana, niedziela, godz. 17, Polsat Sport oraz Eurosport 1.

SANECZKARSTWO
Zawody Pucharu Świata wWittenbergu, sobota, godz. 11.30, Eurosport 1 oraz niedziela, godz. 11.30, Eurosport 2.

WYŚCIGI SAMOCHODOWE
Seria GP 3, Grand Prix Abu Zabi, 1. wyścig, sobota, godz. 9.20, Polsat Sport Extra, 2.wyścig, niedziela, godz. 9.55, Polsat Sport Extra.

Formuła 2. Grand Prix Abu Zabi, 1. wyścig, sobota, godz. 15.35, Polsat Sport Extra, 2. wyścig, niedziela, godz. 11.05, Polsat Sport Extra.
HOKEJ NA LODZIE
Liga NHL Florida Panthers – Chicago Blackhawks, sobota/niedziela, godz. 1.05, TVP Sport

CURLING
Mistrzostwa Europy w St. Gallen, mecz finałowy kobiet. sobota, godz.10, TVP Sport oraz Eurosport 2, mecz finałowy mężczyzn, sobota, godz.16.30, TVP Sport.

BOKS
Gala w Portsmouth, w tym walki o mistrzowskie pasy federacji WBC, waga lekkopółśrednia: Paul Kamanga – Christopher Sebire; waga półśrednia: Michael McKinson – Colin Lynes, sobota, godz. 21, TVP Sport.

Gala w Nowym Jorku, w tym walka o wakujący pas mistrzowski WBO World, waga półciężka Siergiej Kowaliow – Wiaczesław Szabrański, sobota/niedziela, godz.4, Polsat Sport.

TENIS
Finał Pucharu Davisa Francja – Belgia, mecz gry podwójnej sobota, godz.14, TVP Sport. Mecze gry pojedynczej, niedziela, godz. 13.30 oraz niedziela, godz. 16, TVP Sport.

RUGBY
Mecz towarzyski Francja – Japonia, sobota, godz. 20.30, Eurosport 2.

STRZELECTWO
Zawody Polish Open w Białymstoku, sobota, godz. 19.05, TVP Sport.

KOLARSTWO TOROWE
Revolution Series w Londynie, sobota, godz.18, Eurosport 2

SNOOKER
Turniej Nothern Ireland Open w Belfaście, 1. mecz półfinałowy, sobota, godz. 14, Eurosport 2, 2. mecz półfinałowy, sobota, godz. 21.45, Eurosport 1, mecz finałowy, niedziela, godz.14, Eurosport 2, niedziela, godz. 20, Eurosport 2, niedziela, godz. 21.30, Eurosport 1.

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
Skate America, program dowolny solistek, niedziela, godz.22, Eurosport 2.

GOLF
European Tour, Hongkong Open , 3. runda, sobota, godz.5.30, Canal+Sport 2, finał, niedziela, godz. 5.30, Canal+Sport2.

SPORTY WALKI
Gala Cage Warriors 89 w Antwerpii, sobota, godz. 22, Eleven Sports 3.

Top sportowy 24 - Zobacz:

Źródło: vivi24

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie