Sport w TV: Lech Poznań gra z Wisłą Płock, finisz Formuły 1 w Abi Zabi, Ruka stolicą sportów zimowych

LUMAR, MAC
Lech Poznań zagra w sobotę z Wisłą Płock
Lech Poznań zagra w sobotę z Wisłą Płock Wojciech Wojtkielewicz
Kibice, którzy trochę czasu zdecydują się w weekend spędzić przed telewizorami, na pewno będą mieli w czym wybierać. Polecamy zwłaszcza Grand Prix Abu Zabi ostatnią rundę MŚ 2018 Formuły 1, mecze Ligi Mistrzów w piłce ręcznej mężczyzn, przede wszystkim z udziałem zespołów polskich oraz zawody Pucharu Świata z sportach zimowych.

Najwięcej będzie jednak oczywiście futbolu. Po przerwie związanej z meczami Ligi Narodów, wracają rozgrywki ligowe. Spotkanie Lotto Ekstraklasy Lech Poznań – Wisła Płock w sobotę od godziny 17.40 w Canal+ Sport (początek meczu o godzinie 18).
Poza meczami ligowymi z wydarzeń piłkarskich polecamy również rewanżowy mecz finałowy Copa Libertadores CA River Plate Buenos Aires – CA Boca Juniors Buenos Aires oraz mistrzostwa świata kobiet drużyn do lat 17 odbywające się w Urugwaju.

Nie wolno przegapić rywalizacji w finale tenisowego Pucharu Davisa, w którym Francja podejmować będzie w Lille Chorwację. Warto zobaczyć także międzynarodowy turniej piłki ręcznej kobiet w Alicante, stanowiący między innymi dla reprezentacji Polski sprawdzian formy przed mistrzostwami Europy, które od 29 listopada do 16 grudnia zostaną rozegrane we Francji.

PIŁKA NOŻNA
LOTTO Ekstraklasa: Korona Kielce – Górnik Zabrze, sobota, godz. 15.10, Canal+ Sport oraz nSport, Lech Poznań – Wisła Płock, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, Cracovia Kraków – Śląsk Wrocław, sobota, godz. 20.05, Canal+ Sport, Pogoń Szczecin – Miedź Legnica, niedziela, godz. 12.40, Canal+Sport, Zagłębie Lubin – Legia Warszawa, niedziela, godz. 15.10, Canal+ Sport, Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok, niedziela, godz. 17.30, Canal+.
Fortuna 1 liga: GKS Tychy – GKS Katowice, sobota, godz. 17.30, Polsat Sport Extra.

Liga angielska: West Ham United – Manchester City, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport 2, Tottenham Hotspur Londyn – Chelsea Londyn, sobota, godz. 18.25, Canal+ Sport 2, AFC Bournemouth – Arsenal Londyn, niedziela, godz. 14.25, Canal+, Wolverhampton Wanderers – Huddersfield Town FC, niedziela, godz. 16.55, Canal+ Sport 2.

Liga hiszpańska: Eibar – Real Madryt, sobota, godz, 12.55, Eleven Sports 2, Huesca – Levante, sobota, godz. 18.25, nSport, Atletico Madryt – FC Barcelona, sobota, godz. 20.40, Canal+ Sport 2, Athletic Bilbao – Getafe, niedziela, godz. 11.55, Eleven Sports 2, Sevilla – Real Valladolid, niedziela, godz. 16.10, Eleven Sports 3, Espanyol Barcelona – Girona, niedziela, godz. 18,25, nSport, Villarreal – Real Batis Sevilla, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports 2.

Liga niemiecka, 1. Bundesliga: 1.FSV Mainz – Borussia Dortmund, sobota, godz. 15.20, Canal+ Sport, Bayern Monachium – Fortuna Dusseldorf, sobota, godz. 15.25, Eleven Sports 1, VfL Wolfsburg – RB Lipsk, sobota, godz. 15.30, Eleven Sports 4, Schalke 04 Gelsenkirchen – 1.FC Nurnberg, sobota, godz. 18.30, Eleven Sports 3, SC Freiburg – Werder Brema, niedziela, godz. 15.30, Eleven Sports 4, Borussia Monchengladbach – Hannover 96, niedziela, godz. 17.50, Canal+Sport.

Liga niemiecka, 2.Bundesliga: SV Darmstadt 98 – 1.FC Koln, sobota, godz. 13, Eleven Sports 3, SSV Jahn Regensburg – FC Sankt Pauli Hamburg, niedziela, godz. 13.30, Eleven Sports 4.

Liga włoska: Udinese – AS Roma, sobota, godz. 14.55, Eleven Sports 2, Juventus Turyn – SPAL Ferrara, sobota, godz. 17.55, Eleven Sports 1, Inter Mediolan – Frosinone, sobota, godz. 20.25, Eleven Sports 1, Parma – Sassuolo, niedziela, godz. 12.25, Eleven Sports 3, Napoli – Chievo Verona, niedziela, godz. 14.55, Eleven Sports 2, Lazio Rzym – AC Milan, niedziela, godz. 17.55, Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4, Genoa – Sampdoria Genua, niedziela, godz.20.25, Eleven Sports 1.

Liga austriacka: TSV Prolactal Hartberg – FC Red Bull Salzburg, sobota, godz. 17, SportKlub.
liga czeska: Sparta Praga – FK Jablonec, niedziela, godz.16,55, Polsat Sport News.
Liga holenderska: NAC Breda – Ajax Amsterdam, sobota, godz. 18.30, Polsat Sport News, PSV Eindhoven – SC Heerenveen, sobota, godz. 20.45, Polsat Sport News, Feyenoord Rotterdam – FC Groningen, niedziela, godz. 14.30, Polsat Sport Extra.

Liga amerykańska, MLS: finał Konferencji Wschodniej Atlanta United – New York Red Bulls, niedziela, godz, 23.15, Eurosport 1; finał Konferencji Zachodniej Portland Timbers – Sporting Kansas City, poniedziałek, godz. 1.45, Eurosport 1.
Copa Libertadores, rewanżowy mecz finałowy CA River Plate Buenos Aires – CA Boca Juniors Buenos Aires, sobota, godz. 21, SportKlub.

MŚ kobiet drużyn do lat 17, ćwierćfinały: Hiszpania– Korea Północna, sobota, godz. 17.45, Eurosport 2, Japonia – Nowa Zelandia, niedziela, godz. 0.50, Eurosport 2, Ghana – Meksyk, niedziela, godz, 19.45, Eurosport 2, Niemcy – Kanada, niedziela, godz.22,45, Eurosport 2.
FORMUŁA1
Grand Prix Abuj Zabi, ostatnia 21. runda MŚ 2018, 3,sesja treningowa, sobota, godz. 10.55, Eleven Sports 1, sesja kwalifikacyjna, sobota, godz. 13.55, Eleven Sports 1, parada kierowców, niedziela, godz. 12.30, Eleven Sports 1, wyścig, niedziela, godz.14.05, Eleven Sports 1.

RALLYCROSS
Mistrzostwa Świata – wyścig w Cape Town. niedziela, godz. 13, Polsat Sport News.

KOSZYKÓWKA
Enea Basket Liga Kobiet: Energa Toruń – Arka Gdynia, niedziela, godz. 15, SportKlub.
Liga NBA: Oklahoma City Thunder – Denver Nuggets, niedziela, godz. 2, Canal+Sport, Los Angeles Lakers – Orlando Magic, niedziela, godz. 21.30, Canal+Sport 2.

Energa Basket Liga mężczyzn: Legia Warszawa – Anwil Włocławek, sobota, godz. 12.30, Polsat Sport, MKS Dąbrowa Górnicza – Polski Cukier Toruń, niedziela, godz. 12.30, Polsat Sport.

Liga hiszpańska: Barcelona Lassa – Real Madryt, niedziela, godz. 19.30, SportKlub.

Liga turecka: Bahcesehiir Koleji – Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol, sobota, godz. 11, SportKlub, Anadolu Efes Stambuł – Gaziantep Basketbol, niedziela, godz. 11, SportKlub..

PIŁKA RĘCZNA
Międzynarodowy turniej kobiet w Alicante: Polska – Brazylia, sobota, godz. 18.55, TVP Sport, Niemcy – Polska, niedziela, godz. 18.05, TVP Sport.

Liga Mistrzów: Orlen Wisła Płock – Abanca Ademar Leon, sobota, godz. 15.30, Canal+ oraz godz, 16, Eleven Sports 3; PGE Vive Kielce – Barcelona Lassa, sobota, godz. 17.40, Canal+ oraz godz. 17.55, Eleven Sports 2, Montpellier HB – IFK Kristianstad, niedziela, godz. 16.55, Eleven Sports 2.

PGNiG Superliga mężczyzn: NMC Górnik Zabrze – Gwardia Opole, niedziela, godz. 12.45, nSport.

SIATKÓWKA

Liga Siatkówki Kobiet: Developres SkyRes Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź, sobota, godz. 20, Polsat Sport Extra, BKS Profi Credit Bielsko-Biała – Volley Wrocław. niedziela, godz. 17.30, Polsat Sport.

Liga włoska kobiet: Il Bisconte Firezne – Igor Gorgonzola Novarra, sobota, godz. 20.25, nSport.

PLUS Liga mężczyzn: GKS Katowice – Stocznia Szczecin, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport, Aluron Virtu Warta Zawiercie – PGE Skra Bełchatów, sobota, godz. 17.30, Polsat Sport, Cuprum Lubin – Trefl Gdańsk, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport.

Liga włoska mężczyzn: Globo Banca Poplare del Frusinate Sora – Consar Racenna, niedziela, godz. 17, Polsat Sport Extra.

HOKEJ NA LODZIE
Liga NHL: Montreal Canadiens – Boston Bruins, niedziela, godz. 1, TVP Sport.
SKOKI NARCIARSKIE
Puchar Świata w Ruce: konkurs indywidualny, sobota, godz.16.30, TVP 1 i TVP, godz. 16.30, Eurosport 1, konkurs indywidualny, niedziela, godz. 16.55, TVP 1 i TVP Sport TVP, godz. 17, Eurosport 1.

BIEGI NARCIARSKIE
Puchar Świata w Ruce: sprint stylem klasycznym, kobiet i mężczyzn, sobota, godz. 12, Eurosport 1 oraz godz. 12.25, TVP Sport, 10 km, stylem klasycznym kobiet, niedziela, godz. 10.45, Eurosport 1 oraz godz.10. 55, TVP Sport, 15 km stylem klasycznym mężczyzn, niedziela, godz. 12.15, Eurosport 1.

KOMBINACJA NORWESKA
Puchar Świata w Ruce, konkurs skoków sobota, godz. 10.45, Eurosport 1, bieg na 10 km, sobota, godz. 14.45, Eurosport 1; Zawody PŚ w Ruce, konkurs skoków, niedziela, godz. 9.30, Eurosport 1, sztafeta 4x5 km, niedziela, godz. 14.45, Eurosport 1

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Puchar Świata w Killington: 1. przejazd slalomu giganta kobiet, sobota, godz. 15.30, Eurosport 1, 2. przejazd slalomu giganta kobiet, sobota, godz. 18.30, Eurosport 1; 1. przejazd slalomu kobiet, niedziela, godz. 15.45, Eurosport 1, 2. przejazd slalomu kobiet, niedziela, godz. 19, Eurosport 1.

Puchar Świata w Lake Louise: zjazd mężczyzn, sobota, godz. 20, Eurpsport 1,supergigant mężczyzn, niedziela, godz. 20, Eurosport 1.

CURLING
Mistrzostwa Europy w Tallinie, finał kobiet, sobota, godz. 9, Polsat Sport News oraz Eurosport 2, finał mężczyzn, sobota, godz. 14, Eurosport 2 oraz godz. 14.30, Polsat Sport Extra.

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Puchar Świata w Tomakomai,, 2. dzień, sobota, godz. 7.25, TVP Sport, 3. dzień, niedziela, godz. 6.30, TVP Sport

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
Zawody Trophee Eric Bompard, program dowolny solistek, sobota, godz. 20, Eurosport 2.

SANECZKARSTWO
Puchar Świata w Innsbrucku, sobota, godz. 12, sobota, godz. 13,15, sobota, godz. 17, Eurosport 2, niedziela, godz. 10.15, niedziela, godz. 11.30, niedziela, godz. 13.30, Eurosport 2.

TENIS
Francja – Chorwacja, finał Pucharu Davisa w Lille, gra podwójna, sobota, godz. 14.15, TVP Sport, gry pojedyncze, niedziela, godz. 13 oraz godz. 15.30, TVP Sport.

BOKS
Gala w Atlantic City, walka o pas mistrzowski federacji WBA World w wadze półciężkiej Dimitrij Biwol – Jean Pascal, niedziela, godz. 3, Polsat Sport.
Gala w Monaco, walka w wadze junior ciężkiej Dienis Lebiediew – Mike Wilson, sobota, godz. 22, Polsat Sport Extra

SPORTY WALKI
Gala UFC Fight Night z walką w wadze ciężkiej Rancis Ngannou – Curtis Blaydes, sobota, godz. 12.30, Polsat Sport Extra.

Gala Armia Fight Night 4 w Siedlcach, sobota, godz. 20, Polsat Sport, pierwsza w historii walka o tytuł mistrzowski Armia Fight Night w wadze 61. kg Patryk Surdyn – Yurii Bosyi, sobota, godz. 22, Polsat Sport.

BADMINTON
Turniej BWF World Tour w Lucknow, mecze półfinałowe, sobota, godz.9.30, Polsat Sport Extra, mecze finałowe, niedziela, godz. 9.30, Polsat Sport Extra.

GOLF
Hong Kong Open – 3. runda, sobota, godz. 5.30, Canal+Sport, Hong Kong Open – finał, niedziela, godz. 5, Canal+Sport.

RUGBY
Mecz towarzyski Francja – Fidżi, sobota, godz. 20.45, Eurosport 2.

POLECAMY:

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie