Stal Mielec - Warta Poznań 0:1. Miguel Luis bohaterem. Zobacz jak oceniliśmy Zielonych

Warta Poznań w Mielcu sięgnęła po trzy punkty
Warta Poznań w Mielcu sięgnęła po trzy punkty Adam Jastrzebowski
Warta Poznań po czterech meczach bez zwycięstwa, zdobyła niezwykle ważne trzy punkty w Mielcu. Strzelcem zwycięskiego gola był w 75 min Miguel Luis. Kto jeszcze mógł się podobać w szeregach Zielonych?

Warta Poznań odniosła cenne zwycięstwo w Mielcu. Podopieczni Dawida Szulczka po trzech porażkach i remisie mogli się więc wreszcie cieszyć z trzech punktów

Co tu dużo mówić - pierwsza połowa była nudna. Nieco lepsze sytuacje miała Warta Poznań, ale pod bramką gospodarzy Zieloni byli nieskuteczni.

W Warcie debiutował pozyskany w ubiegłym tygodniu Marton Eppel. Węgier grał ambitnie, ale nie jest to napastnik, który będzie czarował techniką, tylko do walki w powietrzu i zgrywanie wysokich piłek do partnerów.

W drugiej połowie trwała twarda walka. Ozdobą meczu był strzał Miguela Luisa w 75 minucie, który dał wygraną Zielonym.