MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Tak żyje Janina z "Sanatorium miłości" po opuszczeniu programu. Mamy jej prywatne zdjęcia! [15.06.2024 r.]

OPRAC.:
Dariusz Nawrocki
Dariusz Nawrocki
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
Janina, uczestniczka szóstej edycji popularnego programu "Sanatorium miłości", zgłosiła się do show, by walczyć z samotnością i znaleźć mężczyznę, który wniesie radość do jej życia. Widzowie mieli nadzieję, że z Tadeuszem z Krzyżanowic stworzą parę po zakończeniu programu, ale rzeczywistość okazała się inna. Mimo że nie znaleźli wspólnej drogi, Janina nie ukrywa swojego szczęścia, co widać na jej prywatnych zdjęciach.

Spis treści

Życie Janiny przed "Sanatorium miłości"

Janina, mieszkająca w Warszawie, jest z wykształcenia technologiem żywienia, chociaż jej zawodowa kariera była znacznie bardziej zróżnicowana. Pracowała w Sanepidzie, Państwowej Inspekcji Pracy, a także w bankach. Szczególnie ciepło wspomina swoją pracę w dziekanacie uczelni, gdzie codzienny kontakt ze studentami dawał jej wiele radości.

Obecnie Janina cieszy się emeryturą, ale jej dni są pełne aktywności. Tańczy, jeździ na rowerze i na rolkach i uprawia nordic walking. Janina jest również osobą głęboko religijną, regularnie uczestniczącą w zajęciach wspólnoty. Wielką radość sprawiła jej urodzinowa wycieczka do Izraela od synów oraz wizyta w Watykanie, które miały dla niej ogromne znaczenie.

Powody rozwodu i nowe życie Janiny

Janina wcześnie wyszła za mąż, w dużej mierze z powodu trudnej sytuacji finansowej w domu rodzinnym. Choć miała wątpliwości, ostatecznie babcia przekonała ją do małżeństwa, argumentując: "nie pije, nie bije, więc co chcesz". Jednak to małżeństwo stało się dla niej źródłem wielu rozczarowań.

Przez wiele lat była finansowo zależna od męża, co uniemożliwiało jej zakończenie związku. Dopiero gdy podjęła pracę, odzyskała pewność siebie i zdecydowała się na rozwód. Janina wspomina, że najgorsza samotność to ta, którą czuła w małżeństwie, mimo bycia w nim prawie 30 lat.

Janina w "Sanatorium miłości" - szansa na nowy początek

Po zakończeniu kariery zawodowej, Janina miała wiele wolnego czasu, który starała się wypełniać różnymi aktywnościami, aby poradzić sobie z samotnością. Najbardziej doskwierały jej samotne weekendy. Do Krynicy-Zdroju przyjechała z nadzieją na znalezienie ciepłego, empatycznego mężczyzny, który zaakceptuje jej codzienne obowiązki, w tym opiekę nad matką. Mimo że z Tadeuszem z Krzyżanowic świetnie się dogadywali, ich związek nie przetrwał po zakończeniu programu.

Janina nie żałuje jednak swojego udziału w "Sanatorium miłości". Pobyt w programie był dla niej nie tylko okazją do relaksu, ale także do poznania wyjątkowych ludzi i przeżycia niezapomnianych chwil. Janina aktywnie zachęca innych do wzięcia udziału w kolejnej edycji programu "Sanatorium miłości", podkreślając korzyści płynące z takiego doświadczenia.

Aktywne życie Janiny po programie "Sanatorium miłości"

Po zakończeniu programu "Sanatorium miłości" Janina nadal żyje aktywnie. Dużo ćwiczy, co pozytywnie wpływa na jej kondycję fizyczną i samopoczucie. Regularne ćwiczenia pomagają jej niwelować stres, poprawiają nastrój i ogólną jakość życia. Janina jest także w stałym kontakcie z innymi uczestnikami szóstej edycji "Sanatorium Miłości", takimi jak Maria i Stanisław, co dodatkowo wzbogaca jej życie społeczne.

Przemiana Janiny w "Sanatorium miłości"

Janina podkreśla, że udział w programie był dla niej swego rodzaju terapią wstrząsową, która pomogła jej uporać się z przeszłością, pokonać lęki i spojrzeć w głąb siebie. Dzięki temu doświadczeniu Janina poczuła się silniejsza i bardziej pewna siebie, co teraz przynosi owoce w jej codziennym życiu.

Zapraszamy do galerii zdjęć, aby zobaczyć, jak Janina żyje po zakończeniu programu "Sanatorium miłości".

Janina z "Sanatorium miłości" jest przykładem osoby, która mimo życiowych trudności, nie traci nadziei na lepsze jutro. Jej aktywność, religijność i determinacja w dążeniu do szczęścia są inspiracją dla wielu widzów. Janina pokazuje, że warto podejmować nowe wyzwania i nigdy się nie poddawać, nawet gdy życie stawia przed nami kolejne przeszkody.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski