W Amazon rozpoczęła się rekrutacja absolwentów szkół...

  W Amazon rozpoczęła się rekrutacja absolwentów szkół wyższych

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Polska

  W Amazon rozpoczęła się rekrutacja absolwentów szkół wyższych
  1/7
  przejdź do galerii
  Amerykański koncern technologiczny Amazon rozpoczął proces rekrutacyjny na stanowiska menadżerskie skierowany do najlepszych absolwentów studiów doktoranckich, magisterskich oraz licencjackich. Studenci mają szansę na pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm na świecie.

  Zmieniają świat na lepszy


  Proces rekrutacji obejmie w sumie 60 stanowisk kierowniczych w centrach logistyki e-commerce we Wrocławiu i Poznaniu dla absolwentów studiów licencjackich oraz magisterskich. Dodatkowo firma zatrudni w ramach elitarnego programu Pathways dziesięcioro najlepszych absolwentów studiów doktorskich i MBA. - Jesteśmy jedną z największych firm w branży e-commerce, nastawioną na innowacje technologiczne i skoncentrowaną na kliencie. Osoby, które pragną wpływać na klientów i reagują, gdy coś nie działa, a jednocześnie dobrze czują się w dynamicznym otoczeniu, odnajdą się w Amazon jak ryba w wodzie – podkreśla Georgina Yellowlees, Menedżer ds. Pozyskiwania Talentów w Amazon.  Praca na atrakcyjnych warunkach


  Doświadczeniami w prestiżowym koncernie chętnie dzielą się absolwenci, którzy dołączyli do Amazon i wzięli udział w kampanii reklamowej, która ma promować rekrutację najlepszych absolwentów. Maksymiliana Miętkiewicz, Area Manager, absolwentka kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na Uniwersytecie Wrocławskim opowiada, że kiedy trafiła do Amazon nie miała żadnego doświadczenia w zarządzaniu ludźmi. - Teraz wiem, że codziennie zdobywam to doświadczenie i uczę się czegoś nowego – mówi Miętkiewicz. W superlatywach o swojej pracy wypowiada się także Hubert Czaiński, Area Manager, absolwent kierunku Górnictwo na Politechnice Wrocławskiej. - Lubię pracę w Amazon ponieważ wiem, że jestem częścią najszybciej rozwijającej się firmy na świecie. Zapewnia mi ona bardzo duże możliwości rozwoju. Mam nadzieje, że zostanę tutaj jak najdłużej. Widzę siebie w przyszłości na coraz wyższych stanowiskach – podkreśla.  Wszyscy zatrudnieni absolwenci zarówno w Poznaniu czy Wrocławiu otrzymają bardzo konkurencyjną pensję, premie na start, akcje firmy, a także atrakcyjny pakiet benefitów. Wszystkie stanowiska będą stałe, a firma zapewnia także rozbudowany proces wdrożenia pracownika oraz liczne szkoleniami. – Absolwenci będą mogli współpracować i uczyć się od najbardziej doświadczonych menadżerów Amazon z całego świata, którzy pomogą im w zdobyciu umiejętności niezbędnych do osiągania sukcesów – zapewniają przedstawiciele Amazon.

  Wszystkie otwarte oferty pracy znajdują się na stronie www.amazon.jobs/therightplace

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo