2 z 5
Jędrzej Grobelny 7...

Widzew Łódź - Warta Poznań 0:1. Jedna kontra wystarczyła do zwycięstwa. Zobacz oceny Zielonych!

BRAMKARZ i OBROŃCY

Jędrzej Grobelny 7
Bohater Warty! Na początku meczu trochę "elektryczny" miał problemy, by złapać piłkę, na szczęście bez konsekwencji, choć kilka razy zakotłowało się pod bramką Warty. Potem Widzewiacy bardzo go rozgrzali. Ale był na posterunku. Wybronił kilka niezłych uderzeń, z różnym wyczuciem grał na przedpolu, ale trzeba powiedzieć, że dopisywało mu szczęście. Pokazał świetny refleks w 63 minucie, kiedy obronił strzał Rondicia. Do końca skoncentrowany i pewny

Jakub Bartkowski 6
Graj bardzo ambitnie. Nie było dla niego straconych piłek, a że jest szybki i agresywny często wychodził z opałów obronną ręką. Dobry mecz

Bogdan Tiru 6
Mile zaskoczyła nas jego postawa. Kilka razy świetnie asekurował kolegów, naprawiał ich błędy i był mocnym punktem defensywy. Zasłużył na duże brawa

Wiktor Pleśnierowicz 6
W ostatniej chwili zastąpił Stavropoulusa, który na rozgrzewce poczuł się źle i poprosił o niewystawienie go do składu. W pierwszej połowie grał uważnie, dobrze radził sobie w powietrzu, miał też ważną interwencję, gdy okazję miał Sanchez. Spisuje się coraz lepiej. Także po zmianie stron miał wiele dobrych interwencji.

Dawid Szymonowicz 6
W 16 min. bardzo się pogubił. Nie trafił dobrze w piłkę i Sanchez popędził na bramkę Warty. Dobrze, że skórę uratował mu Tiru. Od tego momentu już skoncentrowany. Łatał dziury, walczył w powietrzu, dobrze dyrygował defensywą Warty.

Zobacz kolejne zdjęcie ---->

Koniec PŚ w Szeged. Drugie lokaty Stepuna i dwójki kanadyjkowej

Mecz Lech Poznań - Legia Warszawa w Poznaniu. Dojazd na stadion będzie łatwiejszy

Wczoraj kapitalny początek, a dziś 11-krotny mistrz świata. Zobacz gdzie i o której