Widzew Łódź - Warta Poznań 0:1. Jedna kontra wystarczyła do zwycięstwa. Zobacz oceny Zielonych!

Niilo Maempaa też miał udział w wygranej Warty Poznań w Łodzi.Zobacz, jak oceniliśmy wszystkich warciarzy ---->Krzysztof Szymczak
Jedna kontra i gol Martona Eppela w 20 minucie dały Warcie Poznań cenne zwycięstwo w Łodzi. Bohaterem Zielonych był świetnie broniący Jędrzej Grobelny, któremu też sprzyjało szczęście. Warta zdobyła cenne punkty, a Łodź znów okazała się miastem, w którym poznaniakom świetnie się gra. Zobacz oceny Zielonych.

Osłabiona Warta Poznań (z żółtych kartek nie mogli zagrać Mateusz Kupczak, Maciej Żurawski oraz Dario Vizinger, a Dimitros Stavropoulos uległ kontuzji na rozgrzewce) po raz drugi w tym sezonie przywiozła z Łodzi trzy punkty

W 21 minucie Warta objęła prowadzenie. Kajetan Szmyt świetnie popędził lewą stroną, wpadł w pole karne i idealnie wyłożył piłkę do Martona Eppela, który wpakował piłkę do pustej bramki.

Mimo naporu Widzewa niemal przez cały mecz Zielonym udało się utrzymać prowadzenie. Trzeba podkreślić też świetną postawę bramkarza Jędrzeja Grobelnego. Bronił jak w transie i to on był bohaterem Zielonych w tym meczu. Zobacz, jak oceniliśmy wszystkich warciarzy:

Widzew przegrał z Wartą też w poprzednim sezonie. Mimo 25 strzałów na bramkę poznaniaków, gospodarzom zabrakło precyzji, by choć zremisować ten mecz.

Jesteś świadkiem ciekawego wydarzenia? Skontaktuj się z nami! Wyślij informację, zdjęcia lub film na adres: [email protected]