Wyłączenia prądu w wielkopolskim. Gdzie 1.10 są planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie?

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Gdzie będą planowane wyłączenia prądu? Dowiesz się tych informacji z naszego artykułu
Gdzie będą planowane wyłączenia prądu? Dowiesz się tych informacji z naszego artykułu istockphoto.com/onlyyouqj
Udostępnij:
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w wielkopolskim 1.10? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu 1.10 w wielkopolskim. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w wielkopolskim. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat poznański

gm. Tarnowo podgórne miejscowości Lusówko ul. Albatrosa nr 1, działki nr 376/7, 376/8, 376/13.
1.10 od godz. 8:00 do 10:00


Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Tarnowo Podgórne, ul. Nowa od nr 41 do nr 45 nieparzyste, 31, ul. Zachodnia 2, 3, ul. Piaskowa 12, 14, 18 i od nr 23 do 33, działki nr 27/3, 27/5, 60/2, 80/29, 81/13, 80/10, 80/12, 80/14,
3.10 od godz. 8:00 do 17:00


Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Tarnowo Podgórne, ul. Nowa od nr 41 do nr 45 nieparzyste, 31, ul. Zachodnia 2, 3, ul. Piaskowa 12, 14, 18 i od nr 23 do 33, działki nr 27/3, 27/5, 60/2, 80/29, 81/13, 80/10, 80/12, 80/14,
4.10 od godz. 8:00 do 17:00


Rabowice: ul. Swanka.
4.10 od godz. 8:00 do 11:00


Kiekrz: ul. Altanowa od 1 do 11 nieparzyste, ul. Willowa od 2 do 10 parzyste, ul. Jutrzenka 21, 24, ul. Krótka, ul. Wczasowa od 1 do 12, ul. Poznańska 4, 6, 6A, 7.
4.10 od godz. 8:00 do 9:00


Kruszewnia: ul. Spółdzielcza od 1 do 27 nieparzyste, dz. 35/1, dz. 35/3, ul. Widokowa, ul. Średzka 2A, ul. Świerkowa 48, dz. 72/2, dz. 52/14.
4.10 od godz. 8:00 do 15:00


Gowarzewo: ul. Średzka dz. 7/2.
4.10 od godz. 8:00 do 15:00


Gruszczyn: ul. Karmelowa.
4.10 od godz. 8:00 do 12:00


Wojnowo Rezydencja Wojnowo, dz. 331/1
4.10 od godz. 8:00 do 13:00


Komorniki: ul. Fabianowska 140, 140A-F, 142, 142A-F, 144, 144A-C.
4.10 od godz. 8:30 do 12:30


Janikowo: ul. Balonowa 5, 7, ul. Pilotów 34-40, ul. Ustronna 5, 11, 13, ul. Gnieźnieńska 79, 83.
4.10 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Buk miejscowości Buk ul. Dobieżyńska nr 43, 45, 45/1, 45/2, 45/3, 53, 54, Stacja paliw, Gorzelnia, Stacja Tera, Myjnia Samochodowa, Marko.
4.10 od godz. 10:00 do 13:00


Kiekrz: ul. Altanowa od 1 do 11 nieparzyste, ul. Willowa od 2 do 10 parzyste, ul. Jutrzenka 21, 24, ul. Krótka, ul. Wczasowa od 1 do 12, ul. Poznańska 4, 6, 6A, 7.
4.10 od godz. 17:30 do 18:30


Zielonka 1, 2, 3, dz. 92, dz. 427/9, dz. 427/4, dz. 427/5, ul. Huta pusta 1, 2, Stacja telefoniczna
5.10 od godz. 8:00 do 14:00


Zalasewo: ul. Piesza 6, 8.
5.10 od godz. 8:00 do 15:00


Garby: ul. Oliwkowa.
5.10 od godz. 8:00 do 11:00


Luboń: ul. Chabrowa od 1 do 19, ul. Azaliowa 2, ul. Polna 26, ul. Makowa, ul. Sporna, ul. Warzywna, ul. Wierzbowa od 3 do 9 nieparzyste, od 2 do 10 parzyste.
5.10 od godz. 8:30 do 15:00


Góra 11, 13, 14, 15, 16, 20, 30, 33, 50, 59, 60, 68, 70, 71, dz. 60, dz. 10/3, dz. 65, dz. 66/3, dz. 79/7, dz. 13/35, dz. 13/36, dz. 79/15, dz. 79/16, dz. 79/18, dz. 79/20, dz. 79/21, dz. 13/2, dz. 13/1, dz. 13/3, dz. 13/4, dz. 13/5, dz. 13/8, dz. 13/9
5.10 od godz. 8:30 do 9:00


Góra 11, 13, 14, 15, 16, 20, 30, 33, 50, 59, 60, 68, 70, 71, dz. 60, dz. 10/3, dz. 65, dz. 66/3, dz. 79/7, dz. 13/35, dz. 13/36, dz. 79/15, dz. 79/16, dz. 79/18, dz. 79/20, dz. 79/21, dz. 13/2, dz. 13/1, dz. 13/3, dz. 13/4, dz. 13/5, dz. 13/8, dz. 13/9
5.10 od godz. 14:00 do 14:30


Góra 50, dz. 13/2, dz. 13/1, dz. 13/3
5.10 od godz. 8:30 do 14:30


Gmina Buk, miejscowość Dobieżyn, ul. Bukowska 48, 33, 11, 29, 9, 26, 24, 24a, 22, 20a , 20, 18, 16B, 16AA, 16A, 16,14, 12, 10, 8a, 3, 3a, 3D, 5, 7, ul. Wichrowa cała,
6.10 od godz. 8:00 do 11:00


Zielonka 1, 6, 9, dz. 416, dz. 274, dz. 26/5
6.10 od godz. 8:00 do 14:00


Siekierki Małe: ul. Jasińska 19, 21.
6.10 od godz. 8:00 do 11:00


Jasin: ul. Rabowicka 19, 21, 23, 39, od 28 do 70 parzyste, ul. Kaczeńcowa, ul. Bliska 52, 66, dz. 12/1, dz. 304/10, dz. 304/9, przepompownia ścieków.
6.10 od godz. 8:00 do 11:00


Komorniki: ul. Zbożowa o 1 do 11 nieparzyste, ul. Kościelna 52, 54, ul. Topolowa 14, 16, ul. Pańska 1 do 10 parzyste, przepompownia ścieków, ul Chabrowa 1 do 5 nieparzyste.
6.10 od godz. 8:30 do 12:30


Luboń: ul. Wierzbowa 7, 2 do 10 parzyste.
6.10 od godz. 8:30 do 14:30


Chyby: ul. Migdałowa 5, 7, ul. Hebanowa 5, 6.
6.10 od godz. 8:30 do 14:30


Gmina Buk, miejscowość Wysoczka, działki nr 305, 306, 307, 309,
6.10 od godz. 11:30 do 14:30


Garby: ul. Palmowa od 1 do 15 nieparzyste, od 4 do 16 parzyste, ul. Zakole 9, 11, ul. Strumykowa 1, ul. Łozinowa od 3 do 25, 4, 4A-C, ul. Michałówka 43, 45, 47, 69, dz. 170.
7.10 od godz. 8:00 do 11:00


Garby: ul. Podleśna od 1 do 9, 9A-D, ul. Opłotki 1, od 3 do 9 nieparzyste, ul. Tulecka 14, ul. Akacjowa 2, dz. 129/11.
7.10 od godz. 8:00 do 11:00


Luboń: ul. Kołłątaja od 3 do 13 nieparzyste.
7.10 od godz. 8:30 do 13:30


Siekierki Wielkie ul. Łąkowa 3, 43, Skałowo 23
7.10 od godz. 9:00 do 14:00


miejscowość Tuczno Trzecie bud. 9, 13A, 13C, dz.13/28.
7.10 od godz. 9:00 do 14:00


Gmina Dopiewo, miejscowość Dopiewiec, ul. Róży Wiatrów cała, ul. Zielonej Łąki 6, 4, 2, działki nr 911, 912, 917, 918, 919, 920, 929,
9.10 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Buk, miejscowość Niepruszewo, ul. Kasztanowa 2A, 2B, 6 dz. 297/87, 297/113, 297/108, 297/105, 297/105
10.10 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Lusowo, ul. Zakrzewska 36, 38, 40 działki nr. 480/18, 480/24,
10.10 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Tarnowo Podgórne ul. Szumin nr 32, działki nr 792/3, 976, 1251/3, 1251/8. ul. Sowia działka nr 1251/8 Obiekt Handlowo Biurowy.
10.10 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Dopiewo miejscowości Dąbrowa ul. Leśna nr 47, 49, działki nr 357/14, 361/9, 471/20, 471/21, 452/2. ul. Solna cała,
10.10 od godz. 10:00 do 16:00


Gmina Buk, miejscowość Niepruszewo, ul. Ogrodowa cała, Działkowa cała, Starowiejska od nr 38A do nr 48, działki nr 299/27, 299/28, 162/6, 162/1, 306/3
11.10 od godz. 8:00 do 13:00


Gmina Dopiewo, miejscowość Zakrzewo, ul. Olsztynowa 10, działki nr 173/8, 173/7, 173/14
11.10 od godz. 8:30 do 11:30


  1. Gmina Stęszew, miejscowość Srocko 2, 3, 4, 5, 6, działka nr 38/3,
    12.10 od godz. 8:30 do 13:00

  1. Gmina Stęszew, miejscowość Będlewo/Wronczyn, MOP Zaparcin,
    12.10 od godz. 8:30 do 13:00

Czmoniec ul. Irysowa,
13.10 od godz. 8:30 do 13:30


Przeźmierowo: ul. Akacjowa od 45 do 51 nieparzyste, ul. Olszynowa od 28 do 34 parzyste, ul. Brzozowa od 9 do 29 nieparzyste, od 26 do 38 parzyste.
14.10 od godz. 8:30 do 9:30


Wysogotowo: ul. Olszynowa 49.
14.10 od godz. 8:30 do 9:30


Gmina Dopiewo, miejscowość Dopiewo, ul. Księdza Alfonsa Majcherka od nr 82 do nr 58 parzyste, z wyjątkiem 70, nieparzyste od 67 do 57, ul. Szlachecka cała, ul. Zacisze cała, działki nr 74/2, 85/13, 74/1, 895, 894, 891, 893, 898, 85/8, 85/5, 85/2, 210/1
14.10 od godz. 9:00 do 12:00


Borkowice ul. Krańcowa, ul. Wierzbowa, ul. Odległa, Dryżyna ul. Krótka, ul. Spokojna, ul. Piaskowa, ul. Widokowa, ul. Wierzbowa, ul. Wspólna,
18.10 od godz. 9:00 do 15:00


Chyby: ul. Parkowa od 1 do 6, 8, 8A, 9, 11, 12, 13, ul. Lipowa od 4 do 12 parzyste.
20.10 od godz. 8:30 do 11:30


Kruszewnia: ul. Husarska 1A-E, 3A-F, 5A-F, 7A-F, 9A-F, ul. Białowieska dz. 49/9, ul. Hetmańska.
24.10 od godz. 8:00 do 11:00


powiat leszczyński

gm. Włoszakowice: Jezierzyce Kościelne ul. Boczna działki nr 120/12 i 13, 120/15 i 16, 120/24.
1.10 od godz. 8:30 do 14:30


gm. Lipno: Gronówko Os. Leśna Podkowa nr 7, 9, 10, 12, 14, 18, działki nr 117/49 do 60.
1.10 od godz. 8:30 do 12:30


gm. Lipno: Górka Duchowna nr 12, 14, 14A, 15, nr 17A do 17I, nr 26, nr 28 do 46A, działki nr 76/5, 76/7, 86, 96, 190/8, hydrofornia.
4.10 od godz. 8:00 do 16:00


Gowarzewo ul. Trzecka 11, ul. Kleszczewska 25,
4.10 od godz. 8:30 do 13:30


Gowarzewo ul. Malinowa,
4.10 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Lipno: Górka Duchowna nr 12, 14, 14A, 15, nr 17A do 17I, nr 26, nr 28 do 46A, działki nr 76/5, 76/7, 86, 96, 190/8, hydrofornia, RSP (działka 190/11).
5.10 od godz. 8:00 do 16:00


Wijewo ul. Spokojna działki nr 775/3 do 775/13 nieparzyste, 776/1.
5.10 od godz. 10:00 do 15:00


gm. Lipno: Smyczyna nr 8 do 16E, 17A GOMA, działki nr 37/1, 367/1, 380/6, 380/9, 383/21, 383/26, 459, 1402/4.
5.10 od godz. 12:00 do 15:00


gm. Lipno: Mórkowo nr 9, 15 do 17B, 18A.
6.10 od godz. 8:30 do 13:30


Lipno: ul. Leśna nr 2, 4, działki nr 400/30, 400/60 do 400/64; ul. Sosnowa, ul. Świerkowa - całe ulice.
7.10 od godz. 8:00 do 11:00


powiat rawicki

Rawicz ul. Kamienista nr 3 PPHU ANNBOX.
3.10 od godz. 7:30 do 14:30


gm. Rawicz: Dębno Polskie ul. Zakątek nr 7, 13, działki nr 884/3, 884/8.
3.10 od godz. 8:30 do 15:30


Rawicz: ul. Ogrodnicza nr 12 do 34 parzyste; ul. Skromna, Spacerowa, Wspólna - całe ulice; ul. Środkowa nr 1 do 5, 7; ul. XXX-Lecia nr 11 do 45 nieparzyste, nr 14 do 54 parzyste. gm. Rawicz: Sierakowo nr Ogrodnicza nr 5 do 15B nieparzyste; ul. Dożynkowa nr 1.
4.10 od godz. 7:30 do 12:30


powiat wolsztyński

gm. Przemęt: Starkowo działki nr 170/5 i 6, 170/8 i 9, 170/12 do 21, 170/25, 170/29 i 30.
3.10 od godz. 7:30 do 14:30


gm. Przemęt: Mochy ul. Konwaliowa działki nr 1253/5, 1392/7; ul. Lawendowa działki nr 1616/2 do 5.
3.10 od godz. 9:30 do 14:30


powiat międzychodzki

gm. Kwilcz miejscowości Miłostowo od nr 60 do nr 63, działki nr 22, 184.
3.10 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Kwilcz, miejscowość Kwilcz, działki 96/6, 96/7, 96/8,
7.10 od godz. 9:00 do 15:00


powiat obornicki

Ryczywół ul. Chodzieska market DINO.
3.10 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Międzylesie działki 248/33, 248/36, 248/37, 248/38, 248/39, 248/56.
7.10 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Nienawiszcz działki 169/13, 169/21, 169/23, 169/28, 269/22.
7.10 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Oborniki miejscowość Bąblinek 1, 1/2, 2, 2/2, 3, 4, 4/1, 4a, Kiszewo 1, 2, 3, 4, 4a, działka 411
7.10 od godz. 9:00 do 14:00


miejscowość Nienawiszcz działki 150/16, 150/17, 150/22, 150/64, 150/70, 150/80, 150/85.
10.10 od godz. 8:00 do 14:00


1.Gmina Oborniki, miejscowość Bąbliniec od nr 3 do nr 21, działki nr 81/1, 97, 81/2, 27/1, 98/1,
18.10 od godz. 8:00 do 9:00


2.Gmina Oborniki, miejscowość Bąbliniec od nr 11 do nr 21 oraz działki nr 81/1, 97, 81/2, 27/1, 98/1,
18.10 od godz. 9:00 do 16:00


1.Gmina Oborniki, miejscowość Bąbliniec od nr 3 do nr 21, działki nr 81/1, 97, 81/2, 27/1, 98/1,
18.10 od godz. 16:00 do 17:00


Gmina Oborniki, miejscowość Bąbliniec od nr 21 do nr 11 oraz działki nr 81/1, 97, 81/2, 27/1, 98/1,
19.10 od godz. 8:00 do 17:00


Gmina Oborniki, miejscowość Rożnowo, ul. Leśna cała, ul. Wjazdowa 5, 7, 9, 10, ul. Parkowa 9, 10, ul. Obornicka 3, 5, 4, 7, 11(dino), 13, 15, 17, 19, 21, 23, działki nr 75/1, 566/1,
24.10 od godz. 8:00 do 9:00


Gmina Oborniki, miejscowość Rożnowo, ul. Leśna od 13 do 1 nieparzyste, od 8A do 2, ul. Wjazdowa 5, 7, 9, 10, ul. Obornicka 3, 4, 5, 11(dino), 13, 15, 17, 19, 21, 23, ul. Parkowa 9, 10, działki nr 75/1, 566/1,
24.10 od godz. 8:00 do 17:00


Gmina Oborniki, miejscowość Rożnowo, ul. Leśna cała, ul. Wjazdowa 5, 7, 9, 10, ul. Parkowa 9, 10, ul. Obornicka 3, 5, 4, 7, 11(dino), 13, 15, 17, 19, 21, 23, działki nr 75/1, 566/1,
24.10 od godz. 16:00 do 17:00


Gmina Oborniki, miejscowość Rożnowo, ul. Leśna od 13 do 1 nieparzyste, od 8A do 2, ul. Wjazdowa 5, 7, 9, 10, ul. Obornicka 3, 4, 5, 11(dino), 13, 15, 17, 19, 21, 23, ul. Parkowa 9, 10, działki nr 75/1, 566/1,
25.10 od godz. 8:00 do 17:00


powiat pilski

Miasteczko Krajeńskie ul. Dąbrowskiego 16, 18, 19, 20, 21, 25, 25A, działki 99/1, 99/5, ul. Konopnickiej 1, 2, 3, 4, 7, 8, działki 93, 95/4, 97, ul. Szkolna 7.
3.10 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Wysoka pl. XXX-lecia PRL 2, 4, 7, 10, 11, 11A, 13, 14, ul. Kwiatowa 1, 3, 5, 6, 8, 9, 12, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2.
4.10 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Szydłowo, miejscowość Dobrzyca działki 455, 458.
4.10 od godz. 16:00 do 19:00


Piła ul. Zbrojna 1, 1B, 1C, 2, działka 162.
10.10 od godz. 8:00 do 15:00


Piła ul. Płotka 2, 3.
12.10 od godz. 10:00 do 16:00


powiat wrzesiński

Czeszewo ul. Łąkowa, ul. Słoneczna 33c, 35, 35a, 39, 48 - 68 (parzyste), dz. 114/8,
3.10 od godz. 8:30 do 13:30


Września ul. Pilska plac budowy, ul. Objazdowa 3,
3.10 od godz. 9:00 do 13:00


Sokołowo ul. Bitwy pod Sokołowem ropociąg,
5.10 od godz. 8:00 do 13:00


Chlebowo 2, 12, 49, 15, 9, 48, 8, 13, 3, 14, 9, 16, 10, 7, 4, 3, 1,
5.10 od godz. 8:30 do 13:30


Września ul. Daszyńskiego, ul. Dworcowa 1, ul. Kolejowa 9, 4A, 10, 15, 2, 1, ul. Przemysłowa 1,
6.10 od godz. 8:00 do 8:30


Września ul. Daszyńskiego, ul. Dworcowa 1, ul. Kolejowa 9, 4A, 10, 15, 2, 1, ul. Przemysłowa 1,
6.10 od godz. 10:30 do 11:00


Czeszewo ul. Łąkowa, ul. Słoneczna 33c, 35, 35a, 39, 48 - 68 (parzyste), dz. 114/8,
7.10 od godz. 8:30 do 13:30


Nekla ul. Nowa, ul. Boczna, ul. Krótka, ul. Mała 4,
10.10 od godz. 9:00 do 13:00


Kokoszki 7, 35, 33, 16, 37, 16, 17, 11, 14, 31, 15, 39, Stępocin 9, 10, 10D, 11, STACJA OCHRONY KATODOWEJ,
12.10 od godz. 8:30 do 13:30


powiat szamotulski

Gmina Obrzycko, miejscowość Gaj Mały od nr 1 do nr 16, działki nr 158, 331/2
3.10 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Obrzycko miejscowości Gaj Mały nr 20, 27, 28, 28a, od nr 30 do nr 47, działki nr 112/7, 122/2, 123/2, 290, 295/3, 296/4, 297, 319/3, 320/3, 320/4, 320/7, 323, 371/1, 437/4, 437/5, Szkoła Podstawowa i Zespół Szkół.
3.10 od godz. 9:00 do 15:00


Wronki ul. Piaskowa 32, 35A, 37, 39, działki 444, 453/15, 453/16, 526/1.
4.10 od godz. 9:00 do 13:00


miejscowość Chojno Błota Małe 6 i 7.
4.10 od godz. 9:00 do 14:00


Lubowo 2, dz. 38.
4.10 od godz. 14:00 do 19:00


Stare Miasto nr 20A, dz. nr 41/1.
5.10 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Mokrz działka 244 PKP nastawnia kolejowa.
5.10 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Szamotuły, miejscowość Szamotuły, ul. Sukiennicza 14, Rynek 32
6.10 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Szamotuły, miejscowość Szamotuły, ul. Sukiennicza 1, 6, od nr6/1 do nr 6/6, 6A, 6/10, 6/11, 6/12, 6/15, od nr 6/21 do nr 6/26, 8, 8/1, 9, 10, 10A, 10/1, 10/2, 10/3, 12, 12A, 27, Rynek 23, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 25, 25/1, 26, od nr 26/1 do nr 26/8, 27, 27/4, 27/5, 27/6 27/2 28, 28/2, 28/3, 28/4, 28/5, 29, 29/2, 29/3, 30, od nr 30/1 do nr 30/6, 31, 31/1, 31/2, ul. Poznańska 4, 4/1, 6, 8, 8/1, 8/2,
6.10 od godz. 8:00 do 9:00


Gmina Szamotuły, miejscowość Szamotuły, ul. Sukiennicza 1, 6, od nr6/1 do nr 6/6, 6A, 6/10, 6/11, 6/12, 6/15, od nr 6/21 do nr 6/26, 8, 8/1, 9, 10, 10A, 10/1, 10/2, 10/3, 12, 12A, 27, Rynek 23, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 25, 25/1, 26, od nr 26/1 do nr 26/8, 27, 27/4, 27/5, 27/6 27/2 28, 28/2, 28/3, 28/4, 28/5, 29, 29/2, 29/3, 30, od nr 30/1 do nr 30/6, 31, 31/1, 31/2, ul. Poznańska 4, 4/1, 6, 8, 8/1, 8/2,
6.10 od godz. 13:00 do 14:00


Borek działka 215/14.
6.10 od godz. 13:00 do 17:00


gm. Szamotuły miejscowości Szamotuły ul. Bolesława Chrobrego nr 31, 31b, 33, 33a, 35, 37, 37a, 39, 56, 58, 58a, 60, 60a, działka nr 3836/2, 3844/1, Piekarnia, Piekarnictwo Cukiernictwo Roman Pabich, Chłodnia. ul. Mieszka Pierwszego. ul. Jana Trzeciego Sobieskiego nr 1, działki nr 3755/4, 3755/20. ul. Władysława Warneńczyka nr 7, działka nr 3755/4. ul. Zygmunta Starego nr 6, 8. ul. Lipowa nr 72, działki nr 3865, 3866/1, Myjnia Samochodowa. miejscowości Piaskowo od nr 10 do nr 14, od nr 39 do nr 42, działka nr 226/1, Auto Komis Pionier 2. miejscowości Kępa od nr 6 do nr 7f, Stacja Kontroli Pojazdów. ul. Lipowa nr 63, 67, 73, 77, 77/2, działki nr 40/23, 40/27, 40/29.
8.10 od godz. 9:00 do 10:30


gm. Szamotuły miejscowości Szamotuły ul. Bolesława Chrobrego nr 31, 31b, 33, 33a, 35, 37, 37a, 39, 56, 58, 58a, 60, 60a, działka nr 3836/2, 3844/1, Piekarnia, Piekarnictwo Cukiernictwo Roman Pabich, Chłodnia. ul. Mieszka Pierwszego. ul. Jana Trzeciego Sobieskiego nr 1, działki nr 3755/4, 3755/20. ul. Władysława Warneńczyka nr 7, działka nr 3755/4. ul. Zygmunta Starego nr 6, 8. ul. Lipowa nr 72, działki nr 3865, 3866/1, Myjnia Samochodowa. miejscowości Piaskowo od nr 10 do nr 14, od nr 39 do nr 42, działka nr 226/1, Auto Komis Pionier 2. miejscowości Kępa od nr 6 do nr 7f, Stacja Kontroli Pojazdów. ul. Lipowa nr 63, 67, 73, 77, 77/2, działki nr 40/23, 40/27, 40/29.
8.10 od godz. 17:00 do 19:00


gm. Duszniki miejscowości Duszniki ul. Łąkowa nr 1, 3, 6, 8, działki nr 739/1, 739/2. ul. Nowotomyska nr 7, 9, 11.
10.10 od godz. 9:00 do 12:00


Chojno dz. nr 597/2-6.
11.10 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Pniewy, miejscowość Lubocześnica 1, 2, 2A, działka nr 137/1
11.10 od godz. 8:00 do 16:00


Gmina Kaźmierz, miejscowość Kaźmierz, ul. Morelowa cała, Brzoskwiniowa cała, Jabłoniowa od nr 1 do nr 47, Dworcowa od nr 34 do nr 22 parzyste, Środkowa cała, Poprzeczna cała, Szeregowa cała, Okrężna 11, 9, 6, 5, 3, Piaskowa cała,
11.10 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Kaźmierz, miejscowość Kaźmierz, ul. Leśna 24, 22, 20, 16, 14, 12, 11, 9, 7, 6, 5, 4, 2, ul. Łąkowa 3, 3a, 4, 5, 7, 7a, 7b, 8, 10, działki nr 471/6, 471/7, 474/6, 375/6, 471/16, 993/1, 475/6, Stolarnia
11.10 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Duszniki, miejscowość Duszniki, ul. Bukowska 7, 9, 11, 11A, 13, 15, 17, 19
11.10 od godz. 9:00 do 15:00


Wronki ul. Nowa 4, 4A, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, działka 2110, ul. Sadowa działka 2163/2.
11.10 od godz. 10:00 do 14:00


Gmina Szamotuły, miejscowość Szamotuły, ul Graniczna 29, 27, 25, 19, 17a, 17, 11, 9, 7, 3, ul. Tymiankowa cała, ul. Szczuczyńska 125 oraz działki nr. 4277, 4281/1
12.10 od godz. 8:30 do 14:30


Gmina Duszniki, miejscowość Duszniki, ul Niewierska 16, 17, 19, 21,
12.10 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Pniewy, miejscowość Rudka 25, działki nr 24/47, 24/56,
12.10 od godz. 9:00 do 12:00


Wronki ul. Waniliowa 2.
12.10 od godz. 10:00 do 14:00


Wronki ul. Działkowa 27, 29, dz. 34/1, dz. 34/2.
12.10 od godz. 10:00 do 14:00


  1. Gmina Duszniki, miejscowość Grzebienisko, ul. Topolowa 18, 16, 6, 4, 2, 1, 1a, ul. Łąkowa 1, działka nr 2. Gmina Duszniki, miejscowość Grzebienisko ul. Szamotulska 10, 8, 7, 6a, 6b, 5, 3, 1, ul. Cicha 8
    14.10 od godz. 8:30 do 14:30

Gmina Duszniki, miejscowość Grzebienisko, ul. Gajowa 1, 1A, 1B, 2, 3, 5, ul. leśna 3, 7, 15, ul. Miodowa 1A, 1B, 4, 6, 8, 8A, 8B, 8E, 15, 19, ul. Pszczela cała, działki nr 230/4, 200/1, 200/4, 166/3, 142/8, 155/5, 14/3,
17.10 od godz. 9:00 do 16:00


powiat nowotomyski

gm. Nowy Tomyśl miejscowości Jastrzębsko Stare nr 28, 28a, 28b, 28c, działka nr 225/6. miejscowości Grubsko nr 36, 37, 37a, działka nr 52/3, 52/4.
3.10 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Nowy Tomyśl, ul 3 Stycznia nr 72
3.10 od godz. 10:00 do 12:00


Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Przyłęk od nr 20 do nr 29, 31, 80A, 94, 94a, 95a, 96, 97, 98A, 99, 100, 113, 122, 123, 126, 126A, 129, 125, 125A, 127, 130, 131, 132, 132A, 133, 133a, 134, działki nr 450/95A, 463/2, 408/11, 408/6, 461/2, 406/2, od nr 579/13 do nr 579/16, 413, 450-przepompownia, stacja paliw BP, stacja paliw Circle K, Smażalnia ryb "Nad Stawem",
3.10 od godz. 14:00 do 15:00


Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Bukowiec, ul. Błonie 2, 4, 6, ul. Kościelna nieparzyste od 39 do 71, parzyste od 26 do 62, ul. świętego Marcina 50, 52 sklep Marland
6.10 od godz. 13:00 do 14:00


Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Nowy Tomyśl, ul. Ogrodowa 4 oraz od nr 1 do nr 27 nieparzyste,
10.10 od godz. 10:00 do 13:00


Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Boruja Nowa, od działki nr 242/5 do działki nr 242/10,
12.10 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Boruja Kościelna, ul. Letnia 25E, działki nr 425/10, 425/11, 678/7,
12.10 od godz. 12:30 do 14:00


Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Nowy Tomyśl, al. Kolejowa 18,33a, 35, al. Dworcowa 33, ul Celna 2 Dworzec PKP, budynek PKP, działka nr 244/12, REDOS, TOP-TOMYŚL Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska,
12.10 od godz. 16:00 do 17:00


Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Glinno, ul. 3 stycznia 189A, od nr 79 do nr 53 nieparzyste, od nr 70 do 44 parzyste, restauracja Zacisze, działki nr 11/2, 64/2, 230/4, 230/1,
13.10 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Sękowo, działka nr 82/14
13.10 od godz. 8:30 do 10:30


Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Glinno, ul. 3 stycznia 189A, od nr 79 do nr 53 nieparzyste, od nr 70 do 44 parzyste, restauracja Zacisze, działki nr 11/2, 64/2, 230/4, 230/1,
13.10 od godz. 12:00 do 14:00


powiat czarnkowsko-trzcianecki

miejscowość Trzcianka ul. Domańskiego 24, 26, 28, 42 42A, ul. Witosa 37, miejscowość Straduń od 42 do 50, działki 379/4, 379/5, 388/7, 392/6, 393/7, 393/11, 397/8, 417/4.
3.10 od godz. 9:30 do 12:00


miejscowość Połajewo ul. Gajowa 1, firma Danline, ul. Szamotulska numery od 2 do 25, ul. Winiary 2, ul. Leśna 18, 18A, 20, Masarnia.
5.10 od godz. 8:00 do 14:00


Trzcianka ul. Za jeziorem 14E, 14F, 14H.
5.10 od godz. 8:00 do 13:30


Straduń 6.
6.10 od godz. 8:00 do 13:30


Trzcianka ul. Sikorskiego 75A, 75B.
6.10 od godz. 15:30 do 20:00


miejscowość Ludomicko ul. Gajówka 2.
11.10 od godz. 8:00 do 12:00


miejscowość Ludomicko-Gajówka 1.
11.10 od godz. 8:00 do 12:00


Trzcianka ul. Jana Sobieskiego 29, działki 287/15, 287/16, ul. Marii Skłodowskiej-Curie działka 285/22.
11.10 od godz. 16:00 do 20:00


miejscowość Boruszyn Koło łowieckie, działka 7157.
12.10 od godz. 8:00 do 12:00


miejscowość Boruszyn szkółka leśna działka 7402.
12.10 od godz. 8:00 do 13:00


miejscowość Zacisze numery 1, 2, 3.
12.10 od godz. 9:30 do 15:30


miejscowość Śmieszkowo ul. Spokojna 1 do 9, ul. Szkolna 1 do 10, działki 292/4, 293, 298/4, 309/4.
13.10 od godz. 7:00 do 12:00


miejscowość Śmieszkowo ul. Słoneczna 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10 ,12, ul. Spokojna 8, 11, 13, działki 296/4, 300/3, 300/7, ul. Szkolna 11, 12, 16, 18, działka 294.
13.10 od godz. 12:00 do 15:00


powiat gostyński

gm. Poniec: Zawada nr 6 do 10, nr 12A do 15, działki nr 231/2, 231/3, 265/1.
4.10 od godz. 7:30 do 13:30


gm. Gostyń: Siemowo nr 2, 3, 101, 102 szkoła, działki nr 382/56 sklep, 384, kościół.
4.10 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Poniec: Janiszewo nr 34 leśniczówka; Miechcin - cała miejscowość.
4.10 od godz. 8:30 do 12:30


Gostyń: ul. Nad Kanią nr 78, 79 (przyłącze po stronie 0.4 kV), 80, 87, 90, 91, 93, 93A, 97, 100, 100A, 101, 102, 103B, 103C, 105, 106, 107, 107A, 107B, 107C, 109, 109A, działki nr 428/1, nr 430/1 do 430/4, 430/9, 430/17, 447, 448, 450, 454/1, 457/1, 457/3, 460/1, 2591, 2603/4, 2604/1 przepompownia, ogródki działkowe. Bogusławski nr 20 do 25, działkia nr 57/25, 72, 91/1, 91/3, 91/4.
5.10 od godz. 8:30 do 11:30


gm. Krobia: Żychlewo nr 1 do 8, nr 38 do 61, nr 74 do 76, 81C, działki nr 33/1, 315/5, 426, 473/1 Ślusarstwo Leciej, 473/2, 497/2, OSP, TORAL.
6.10 od godz. 8:30 do 13:30


Gostyń: ul. Bolesława Chrobrego - cała ulica; ul. Emilii Plater nr 10, 10A; ul. Leszczyńska nr 15 (działka nr 26/1); ul. Łokietka nr 29, przepompownia ścieków; ul. Polna nr 41A do 43A, działki nr 1738/33, 2607/10, 2607/16, 2608, 2613/5, BABY-RAJ, GR KRUPA, SCH PĘPOWO, SZKŁO-TERM, TORAL; ul. Spokojna nr 12A, nr 14A; ul. Zacisze nr 7A do 37, działka nr 1921/26. gm. Gostyń: Brzezie nr 10 do 10B, nr 12 do 38, nr 39 do 85 nieparzyste, nr 277 - zasilanie od strony działki nr 227/5, działki nr 47/9, 151, 157/9, 157/13, 157/16, 157/18, 179/4, FUH Krigier, mechanika Wojciechowski, serwis Perfekt, sklep Jarożek.
7.10 od godz. 7:30 do 13:30


powiat chodzieski

miejscowość Rataje ul. Kwiatowa działka 88/10.
4.10 od godz. 8:00 do 12:30


Budzyń ul. Sosnowa 4, 6, 10, ul. Przylesie 3, 4, 5, 6, 8, 11, działka 557/5.
6.10 od godz. 7:00 do 14:00


Budzyń ul. Jagodowa 22, 24, działka 1541/48, os. Piaski działka 1541/35.
6.10 od godz. 8:00 do 14:00


Rudki 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Mirowo 16.
6.10 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Wyszynki 7, 8.
10.10 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Wyszynki 7, 8.
11.10 od godz. 8:00 do 14:00


powiat kościański

Kościan: ul. Gen. Chłapowskiego / Pogodna działki nr 329/4, 331/6, 332/4.
4.10 od godz. 8:30 do 15:30


gm. Kościan: Nowy Dębiec ul. Jesionowa działki nr 60/224, 60/226.
5.10 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Kościan Bonikowo: ul. Słoneczna - cała; ul. Spółdzielcza nr 1A do 17 nieparzyste, nr 20 do 28 parzyste.
6.10 od godz. 6:30 do 15:30


gm. Kościan: Kiełczewo ul. Wisławy Szymborskiej - cała ulica.
7.10 od godz. 8:30 do 14:00


Jasień 19, 19A, 18, Piotrkowice PRZEPOMPOWNIA ŚCIEKÓW PRZEP., OBIEKT RADIONAWIGACYJNY,
7.10 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Kościan: Witkówki nr 8 do 23, działki nr 5/1, 108, 128, 132, 149/4.
7.10 od godz. 9:30 do 16:00


Pecna ul. Powstańców Wlkp., ul. Ogrodowa, ul. Główna 49-66,
11.10 od godz. 9:00 do 12:00


powiat gnieźnieński

Niechanowo ul. Długa, ul. Krótka, ul. Łąkowa, ul. Pogodna 10, 11, dz. 131/1, dz. 111/1, ul. Polna 1A, 1B, dz. 177/2
4.10 od godz. 8:30 do 13:30


miejscowość Dobrzyca działki 455, 458.
4.10 od godz. 16:00 do 19:00


Osiniec dz. 113/16, dz. 113/17, dz. 113/21, dz. 113/22, dz. 190/20, dz. 190/21, Szczytniki Duchowne dz. 190/20, dz. 190/21
5.10 od godz. 9:00 do 13:00


Miejscowość Dolaszewo nr 1, 2, 3, 4, 4A, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29A, 31, 39B, 41, 50 działki nr 157, 184/12.
7.10 od godz. 8:00 do 13:00


Gniezno ul. Kolejowa 8 (Auto Naprawa)
7.10 od godz. 9:00 do 12:00


Gniezno ul. Paczkowskiego 11 (Przedszkole), 13 (Szkoła), 16 (Dom Dziecka), 20 (Sklepy)
8.10 od godz. 8:00 do 15:00


Skiereszewo os. Bajkowe 20 - 28, 43 - 51, dz. 41/27, dz. 41/28, dz. 41/12, dz. 41/14
10.10 od godz. 8:00 do 8:30


Skiereszewo os. Bajkowe 20 - 28, 43 - 51, dz. 41/27, dz. 41/28, dz. 41/12, dz. 41/14
10.10 od godz. 14:00 do 14:30


Skiereszewo os. Bajkowe 20 - 28
10.10 od godz. 8:00 do 14:30


Gniezno ul. Orcholska 90a, 90b, 90c
11.10 od godz. 9:00 do 14:00


Baranowo: ul. Pogodna od 6 do 12 parzyste, od 11 do 19 nieparzyste, ul. Radosna, ul. Słoneczna 63, 65, 71, ul. Wczasowa 1, ul. Wiosenna od 52 do 68 parzyste, od 59 do 95 nieparzyste, ul. Klonowa 17, 21.
13.10 od godz. 8:30 do 14:30


powiat średzki

Jeziory Małe ul. Okrężna 3-8, ul. Piaskowa 8,
4.10 od godz. 10:30 do 12:30


Jeziory Małe ul. Kórnicka,
4.10 od godz. 12:30 do 14:30


Chwałkowo 9, 10, Pętkowo 14, Strzeszki 6D, 12D, 6, PII,
10.10 od godz. 8:30 do 12:30


Kijewo 22, 26, 28, 28A, 28d, 29, 2A, 2B, 2C, 30, 30A, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36I, 37, 38, 54,
11.10 od godz. 9:00 do 10:00


Brodowo ul. Reymonta 2, ul. Walentego 10, 6, 17, 12,
17.10 od godz. 9:00 do 14:00


powiat wągrowiecki

Wągrowiec ul. Bydgoska 13, 30, 30A, 32, 34, ul. Kolejowa 1.
5.10 od godz. 7:00 do 8:30


Damasławek plac Wiosny Ludów 1 do 12, ul. Jana Matejki 5A, 6, działki 317/36, 696/1, 696/2, ul. Wspólna 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, OSP, ul. Pałucka, ul. Piastowska 1, 2, 3, 4, 6, 8, ul. Piotrkowicka 7, 7A, 9, 9A, 11, 13, 16, 18, ul. Polna, ul. Kcyńska 44, 44A, 46, 48, 50, działki 84, 322/2, ul. Grunwaldzka 19, 19A, 21.
5.10 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Rgielsko numery 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 14A, 14B, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 26, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, działki 88, 238/2, 238/4, 395/2, 398, Świetlica.
7.10 od godz. 7:00 do 15:00


Gołaszewo dz. 114/4, dz. 114/5, dz. 114/6, dz. 111/5
10.10 od godz. 8:00 do 15:00


miejscowość Grabowo 11 do 19.
13.10 od godz. 8:00 do 14:00


powiat grodziski

Gmina Kamieniec, miejscowość Kotusz od nr 13 do nr 60, działki 469, 463, 439, 272/1,239/2, Remiza OSP Kotusz,
6.10 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Rakoniewice miejscowości Rakoniewice Wieś działki nr 321/23, 321/25.
7.10 od godz. 10:00 do 15:00


gm. Granowo miejscowości Granowo ul. Poznańska nr 23b, 37, 68, 70, 78, 82, działki nr 564/1, Waga przy drodze krajowej DK32, Wysypisko śmieci, Market Rolniczy, Stacja Paliw Avia, Dino.
11.10 od godz. 8:00 do 13:00


  1. Gmina Grodzisk, miejscowość Grodzisk, ul. Bukowska 43 2. Gmina Grodzisk, miejscowość Grodzisk, ul Bukowska 49, 49A, 47, 45,
    11.10 od godz. 9:00 do 13:00

powiat kolski

Borowo 2, 3, 4, 6a, 6b, 7, ul. Akacjowa, Młodzikówko 9, 10, Sulęcinek ul. Azaliowa, ul. Borowska,
6.10 od godz. 9:00 do 12:00


Zakrzewo ul. Kujańska 12, 13, 14, 15, 17, Drożyska Wielkie 70, 71, działka numer 159.
11.10 od godz. 7:00 do 13:00


Gmina Suchy Las, miejscowość Suchy Las, ul. Borówkowa 65, 61, 59, 57a, ul. Szkółkarska 105, 102, 101, 95, ul. Wiśniowa 1, ul. Zachodnia 1,
14.10 od godz. 9:00 do 11:00


powiat złotowski

gm. Wąsosz: Borowna nr 37, działki nr 218, 220.
7.10 od godz. 7:30 do 10:30


Okonek ul. Kolejowa nr 75, 79, 82, 83, 85, dz. nr 858, dz. nr 267/9, dz. nr 267/13.
11.10 od godz. 8:00 do 12:00


Miejscowość: Nowa Święta 30, 31, 32, 33, 34, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65.
12.10 od godz. 7:00 do 13:00


Węgorzewo Elektrownia Wodna, Węgorzewo 37A, 37B, Domyśl 2.
12.10 od godz. 8:00 do 12:00


powiat kępiński

Miejscowość Buka 1, 2, 3, 4, Batorowo 4, 5, 6, Gmina Debrzno, Miejscowość Drozdowo 11, 12.
13.10 od godz. 7:00 do 13:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

miejsce #13

DUKA

ARTDECO KIELISZEK 7,6 x7,0x22,0CM

29,99 zł19,90 zł-34%
Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Nielegalna aneksja terytoriów Ukrainy - video flesz

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Głos Wielkopolski
Dodaj ogłoszenie