Aula UAM: Kuba Badach zaśpiewa Andrzeja Zauchę

Marek Zaradniak
Dziś w Auli UAM Kuba Badach zaśpiewa z towarzyszeniem Poluzjantów i Orkiestry L'Autunno przeboje Andrzeja Zauchy.

Kuba Badach to jedna z najciekawszych postaci polskiego rynku muzycznego. Kompozytor, producent, wokalista, lider Poluzjantów i członek The Globetrotters. Szczególną popularność przyniosło mu jednak nagranie trzy lata temu płyty "Obecny. A Tribute To Andrzej Zaucha".

CZYTAJ TEŻ:
http://www.gloswielkopolski.pl/kultura/Kultura w Głosie Wielkopolskim

Podczas, gdy wielu wykonawców z lepszym lub gorszym skutkiem interpretuje Czesława Niemena, Kuba poszedł w innym kierunku i za to go cenię. W sobotę wykona piosenki Zauchy nie tylko wsparty Poluzjantami, ale i Orkiestrą Kameralną L'Autunno.

Aula UAM (ul. Wieniawskiego1),
sobota 10.03, godzina 20, bilety: 45-95 zł

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski
Dodaj ogłoszenie