Finał Pucharu Polski 2015 Lech - Legia [RELACJA NA ŻYWO ONLINE, WYNIK, ZDJĘCIA]

KQ
Finał Pucharu Polski 2015 Lech - Legia [RELACJA NA ŻYWO ONLINE, WYNIK]
Finał Pucharu Polski 2015 Lech - Legia [RELACJA NA ŻYWO ONLINE, WYNIK] Grzegorz Dembiński
Finał Pucharu Polski 2015 Lech - Legia na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wynik 1:2. Lech Poznań przegrał z Legią Warszawa. Zobacz relację z meczu finałowego Pucharu Polski 2015 na naszej stronie oraz oglądaj zdjęcia z meczu i oprawy!

ZOBACZ KONIECZNIE: Oprawa Lecha Poznań - finał Pucharu Polski 2015 Lech - Legia [ZDJĘCIA]

W 20. minucie meczu gola samobójczego dla Lecha Poznań strzelił Tomasz Jodłowiec. W 30. minucie odrobił stratę strzelając tym razem do prawidłowej bramki. Do przerwy 1:1.

W 56. minucie gola dla Legii strzelił Marek Saganowski. Legia prowadzi 2:1.

W 88. minucie Barry Douglas dostał drugą żółtą kartkę i zobaczył czerwony kartonik. Lech kończy w dziesiątkę.

Puchar Polski 2015: Finał - Legia Warszawa wygrała z Lechem Poznań 2:1!

FINAŁ PUCHARU POLSKI 2015: LECH - LEGIA NA BULGARSKA.PL

- Moim zdaniem sobotni mecz nie ma faworyta. Jest wiele argumentów przemawiających za Legią, ale tyle samo mogę znaleźć po naszej stronie. Mecz teoretycznie odbywa się na neutralnym terenie, będzie sporo kibiców Lecha, na pewno będziemy ich dobrze słyszeć. Szanse oceniam 50 na 50 - mówił przed meczem trener Maciej Skorża.

Zobacz: Puchar Polski 2015: Kibice Lecha Poznań już na Stadionie Narodowym! [ZDJĘCIA]