Kabaret Czołówka Piekła podobał się najbardziej

  Kabaret Czołówka Piekła podobał się najbardziej

  Marek Zaradniak

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Ostatnią eliminację XIV festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu wygrał kabaret Czołówka Piekła
  1/4
  przejdź do galerii

  Ostatnią eliminację XIV festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu wygrał kabaret Czołówka Piekła ©Mikołaj Dobski

  Kabaret Czołówka Piekła wygrał ostatnią eliminację XIV festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu jaka odbyła się w Scenie na Piętrze.
  Kabaret Czołówka Piekła wygrał ostatnią, szóstą eliminację XIV festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu. Pokonał kabarety Wyjście Ewakuacyjne i Krzesełko. Nagroda jaką otrzymał na tegorocznej krakowskiej PACE dodała mu pewności siebie. Widać, że Czołówka Piekła zaczyna bawić się wraz z publicznością nawet wtedy, kiedy mikrofon " nie działa ", bo ktoś, coś zepsuł. W programie jaki zobaczyli widzowie przybyli do Sceny na Piętrze były znane numery z programu " Pęknięty bidon ", a także zupełnie nowe.
  Widzom najbardziej podobał się skecz oparty na znanym filmie z bardzo tchórzliwym psem w roli głównej - " Scooby-Doo " i parodia piosenki wykonanej przez Jana Pitułę o fokach w wannie. W przerwie kabaret Czesuaf zaprosił publiczność na bardzo smakowity truskawkowo - śmietanowy imieninowy tort. Była tradycyjna piosenka imieninowa wykonana przez kabaret i publiczność oraz kilka skeczy w prezencie od kabaretu Czesuaf. Zobaczyliśmy także m.in. improwizowaną rozmowę telefoniczną z Czesławem Mozilem podczas, której dowiedzieliśmy w jaki sposób Czesuafy skusiły Mozila do przyjazdu do Poznania na imieniny. Tymczasem Mozil pokazał amerykański stand - up z udziałem dwóch instrumentów Mówił o tym, co w Polsce jest tematem tabu. Opowieść emigranta, emigrantom o emigrantach. Takie smutne, prawdziwe ale i zabawne. Czasami zaśpiewane, wykrzyczane. Okazało się, że Polacy kochają najbardziej siebie. Publiczność reagowała spontanicznie bo Czesław był spontaniczny, serdeczny. Dostał imieninowe tulipany, a publiczność na koniec tradycyjne czekoladowe cukierki z alkoholem na dobry powrót do domu. Krzysztof Deszczyński zaprosił na sierpniowy finał w którym wystąpią zwycięzcy eliminacji, Grupa MoCarta, kabaret Hrabi z najnowszą premierą i Maria Peszek. Koncerty odbędą się w Scenie na Piętrze i w Teatrze Muzycznym.

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo