KQ
Lech Poznań - FK Sarajewo LIVE: Gdzie na żywo w TV i ONLINE STREAMING [WYNIK, RELACJA, TRANSMISJA] Maciej Urbanowski
Lech Poznań - FK Sarajewo live, wynik: Gdzie oglądać na żywo w TV i ONLINE mecz Lech Poznań - FK Sarajewo? Lech Poznań zagra w rewanżowym meczu II rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów z FK Sarajewo. Kolejorz zwyciężył w pierwszym pojedynku w Sarajewie 2:0. Teraz pora na rewanż na stadionie przy Bułgarskiej w Poznaniu!

Lech Poznań - FK Sarajewo LIVE: Gdzie relacja na żywo w telewizji?

Mecz rewanżowy II rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów Lech Poznań - FK Sarajewo będzie można zobaczyć w TVP1 w środę, 22 lipca o godz. 20.45.

Relację z meczu rewanżowego Lech Poznań - FK Sarajewo można śledzić online, minuta po minucie na stronie www.ekstraklasa.net.

Śledź wynik meczu Lech Poznań - FK Sarajewo także na naszej stronie:

Wiceprezes Lecha: W III rundzie czeka bardzo trudny rywal. Liczymy na wsparcie kibiców

Jeżeli Lech Poznań wyeliminuje FK Sarajewo i awansuje do III rundy eliminacji Ligi Mistrzów, jego przeciwnikiem będzie FC Basel. - Trafiliśmy na najtrudniejszego rywala. Bazylea to bardzo doświadczony zespół, ale nie stoimy na straconej pozycji. Liczę na duże wsparcie naszych kibiców - powiedział na konferencji prasowej wiceprezes Lecha Poznań Piotr Rutkowski.