Lech Poznań - Nenad Bjelica: Graliśmy sercem, a nie głową

Karol Mackowiak
Trener Bjelica nie sprawia wrażenia osoby, która panuje nad wszystkim, co się dzieje w Lechu Grzegorz Dembinski
- Cztery sytuacje Górnika, cztery bramki dla przeciwnika. Idziemy dalej, walczymy dalej. Nie wstydzę się mojej drużyny - nie jestem zadowolony z wyniku, ale szczególnie gra w pierwszej połowie była na wysokim poziomie. Tym razem jednak inna drużyna była skuteczniejsza - mówił Nenad Bjelica, trener Lecha Poznań po porażce z Górnikiem Zabrze (2:4).

Marcin Brosz (trener Górnika Zabrze):Cieszymy się niezmiernie z wyniku tego meczu, dostarczył nam dużo radości. Wszyscy wiedzieliśmy, że jesteśmy w stanie na tak trudnym terenie powalczyć jak równy z równym. Graliśmy tak, jak sobie zaplanowaliśmy. Lech miał przewagę, stwarzał sobie swoje sytuacje, ale my byliśmy konsekwentni i skuteczni. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu meczu, ale przede wszystkim z wyniku.

Nenad Bjelica (trener Lecha Poznań)Gratulacje dla Górnika za zwycięstwo. Myślę, że to był mecz, w którym w pierwszej połowie zagraliśmy najlepiej w tym roku. Graliśmy piłką, stwarzaliśmy sobie szanse, ale na przerwę schodziliśmy przy wyniku 0:2. W drugiej części spotkania graliśmy bardziej sercem, a nie głową, co wykorzystał rywal. Cztery sytuacje Górnika, cztery bramki dla przeciwnika. Idziemy dalej, walczymy dalej. Nie wstydzę się mojej drużyny - nie jestem zadowolony z wyniku, ale szczególnie gra w pierwszej połowie była na wysokim poziomie. Dziś jednak inna drużyna była skuteczniejsza.

Niemal 30 tysięcy widzów obejrzało na żywo sobotni mecz Lecha Poznań z Górnikiem Zabrze (2:4). Byliście na meczu? Znajdźcie się na zdjęciach!Przejdź do kolejnego zdjęcia ------>

Kibice na meczu Lech Poznań - Górnik Zabrze. Byliście? Znajd...