Lech Poznań rozgromił 5:0 rumuńskiego drugoligowca

LEM
Rudniew zdobył dwie bramki
Rudniew zdobył dwie bramki Marek Zakrzewski
Aż pięć goli wbił wczoraj Kolejorz grającej w drugiej lidze rumuńskiej FC Politechnice Timisoara. To był pierwszy mecz turnieju Marbella Cup. Zwycięstwo oznacza, że nasi piłkarze zagrają w o miejsca 1-4. Główną nagroda jest 12 tysięcy euro.

Wszystkie bramki padły po przerwie, ale już w pierwszej połowie poznaniacy mieli ogromną przewagę i powinni przynajmniej dwa razy trafić do siatki, ale byli nieskuteczni. Worek z bramkami otworzył Rudniew, po kuriozalnym zagraniu bramkarza, który tak niefortunnie wybijał piłkę, że trafił nią w swojego obrońcę. Zmierzająca do siatki piłkę , ale dopadł jeszcze Łotysz i dopełnił formalności. Potem w ciągu 23 minut lechici zdobyli jeszcze cztery gole.