Lech zagra z Górnikiem w ostatniej kolejce!

Materiał informacyjny pzbuk.pl
Ostatnia kolejka Ekstraklasy to znakomita wiadomość dla fanów Lecha Poznań, którzy w końcu zakończą koszmar, jakim stał się sezon 2020/2021 dla kibiców tego zespołu. Kolejorz rozegrał jedną z najgorszych kampanii w XXI wieku, dlatego też nic dziwnego, że powrót na stadiony nie jest wyczekiwanym momentem, akurat w Poznaniu. Prawdopodobnie po raz kolejny fani dadzą o sobie znać pod kątem niezadowolenia, którego nie mogli wyrazić w ostatnich miesiącach. Czy na boisku Lech pokona Górnika Zabrze?

Lech faworytem

Bukmacher, a konkretnie jego analitycy nie mają wątpliwości, że Lech Poznań będzie faworytem ostatniego meczu ligowego. Kolejorz zmierzy się w nim z Górnikiem Zabrze, a oba zespoły do tej pory uzbierały na kontach po 36 punktów. Lech nie ma już szansy na awans na wyższą pozycję, ponieważ do Warty tracą cztery oczka. Mistrzostwo Poznania tym razem powędrowało w stronę Zielonych, co jest ogromnym zaskoczeniem dla analityków legalnego bukmachera, którzy przed sezonem wskazywali na Lecha, jako głównego rywala Legii w walce o tytuł.

Kolejorz w ostatniej kolejce wygrał z Wisłą, jednak był to zaledwie drugi triumf pod wodzą Macieja Skorży.

Wracając do meczu, Górnik przełamał się w ostatniej kolejce podczas domowej rywalizacji z Jagiellonią, jednak piłkarze Kolejorza z pewnością nie odpuszczą w najbliższy weekend, ponieważ będą mieli wsparcie, a bardziej można powiedzieć – obecność swoich kibiców, którzy przeżyli już wystarczająco upokorzeń w obecnej kampanii.

Kogo z piłkarzy Lecha Poznań można pochwalić za obecną kampanię?

Górnik Zabrze

Dla Marcina Brosza będzie to prawdopodobnie ostatni akcent w roli trenera Górnika Zabrze, więc z pewnością będzie chciał pożegnać się w odpowiednim stylu. Górnik w przeszłości nie radził sobie najgorzej na obiekcie w Poznaniu, dlatego też można powiedzieć, że przyjedzie po trzy punkty. Tylko zwycięstwo zapewni tej drużynie przeskoczenie Kolejorza w ligowej tabeli.

Zabrzanie mają na swoim koncie pięć kolejnych meczów wyjazdowych z Lechem Poznań z przynajmniej jednym trafieniem na koncie, a dodatkowo wygrali aż 2 z 3 poprzednich starć na obiekcie przy Bułgarskiej. Nie są to liczby, które dobrze wróżą drużynie z Poznania.

Bukmacher PZBuk oferują wiele ciekawych możliwości, a jedną z nich jest typ na BTTS, czyli bramkę obu drużyn, która przy sytuacji obu drużyn wygląda na solidną opcję.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Dodaj ogłoszenie