LINEA otwiera drzwi do swoich domów

  LINEA otwiera drzwi do swoich domów

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  LINEA otwiera drzwi do swoich domów
  1/6
  przejdź do galerii
  Samodzielna budowa domu bywa bardzo kłopotliwa. Dlatego w ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się domy lub mieszkania w szeregowcu posiadające własny ogródek zakupione od dewelopera. Już w najbliższy weekend (4-5 czerwca) Linea zaprasza na „drzwi otwarte” do Dąbrówki, w trakcie których szczegółowo będzie można zapoznać się ze wszystkimi inwestycjami firmy oraz poznać korzyści płynące z zakupu gotowych nieruchomości. Na klientów czekają też atrakcyjne rabaty.

  Wybierając mieszkanie lub dom z oferty deweloperskiej ustalamy konkretną cenę i nie musimy się martwić nieprzewidzianymi wydatkami. Dodatkowo nie marnujemy czasu na dojazdy na budowę, pilnowanie fachowców, zakup materiałów budowlanych, organizowanie pozwoleń. Możemy też przyjrzeć się inwestycji z bliska. Już w ten weekend od godziny 10:00 do 16:00, w biurze sprzedaży na terenie inwestycji „Leśna Polana” w Dopiewcu przy ul. Promenada 5 będzie można uzyskać szczegółowe informacje o ofercie i specjalnych promocjach. Dodatkowo skorzystać będzie można z doradztwa kredytowego na miejscu.

  - W naszej ofercie posiadamy zarówno domy wolnostojące, szeregowe, jak i dwupoziomowe mieszkania z indywidualnym wejściem przypominające dom, z przynależnymi ogródkami oraz miejscami postojowymi. Zbudowaliśmy również wiele kilometrów dróg wewnętrznych oraz budynków użyteczności publicznej tworząc osiedla przyjazne dla ich mieszkańców. – mówi Adam Wędrychowicz, ze spółki Linea. – Wszystkich zainteresowanych posiadaniem własnej nieruchomości z ogrodem zapraszamy w ten weekend na „drzwi otwarte”, w trakcie których zaprezentujemy nasze inwestycje oraz pomożemy rozwiać różne wątpliwości związane z zakupem domu. Dla zainteresowanych przygotowaliśmy również indywidualne konsultacje kredytowe
  – dodaje Wędrychowicz.

  Specjalnie dla klientów deweloper Linea przygotował też dwie propozycje wykończenia nieruchomości „pod klucz”, zróżnicowane ze względu cenę i standard użytych materiałów. Co niezwykle istotne koszty takiego wykończenia można przy podpisaniu umowy deweloperskiej wliczyć w wartość nieruchomości tym samym uzyskując kredyt pozwalający sfinansować wykończenie. Renoma dewelopera daje nam pewność, że nasz wymarzony dom będzie nas kosztował jedynie wyznaczoną cenę, bez nerwów i stresów.

  więcej na www.linea.com.pl

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej