ŁKS Łódź - Warta Poznań 0:2. Brawa za skuteczność. Zobacz, jak oceniliśmy Zielonych

Warta Poznań pewnie pokonała w Łodzi ŁKS 2:0.Zobacz oceny zawodników Warty Poznań --->Adam Jastrzębowski
W pierwszym meczu 7. kolejki ekstraklasy Warta Poznań pokonała w Łodzi ŁKS. To była pierwsza wyjazdowa wygrana Zielonych w tym sezonie. Bramki dla Warty Poznań zdobyli Stefan Savić w 10 minucie oraz Kajetan Szmyt w 62 minucie z karnego. To był czwarty rzut karny pewnie wykorzystany przez młodzieżowego reprezentanta Polski.

Warta Poznań niczym doświadczony bokser wypunktowała w Łodzi beniaminka ekstraklasy ŁKS. Na obraz gry tego meczu miała duży wpływ bramka zdobyta już w 10 min. przez Stefana Savicia.

Zieloni cofnęli się pod własną bramkę i czekali na to, co zrobią gospodarze. Pozwalali ŁKS na wiele, ale na szczęście podopieczni trenera Kazimierza Moskala niezbyt sprawnie operowali piłką.

W drugiej połowie prowadzenie podwyższył Kajetan Szmyt, pewnie wykorzystując rzut karny po faulu na Miguelu Luisie. ŁKS ambitnie walczył, ale miał mocno rozregulowane celowniki. Trzeba jednak pochwalić defensywę Warty, za to jak reagowali w swoim polu karnym.

Pamiętamy już lepsze mecze Warty, ale nie ma sensu wybrzydzać na postawę naszych piłkarzy. Zdobyli bardzo ważne 3 punkty. To była pierwsza wyjazdowa wygrana podopiecznych Dawida Szulczka w tym sezonie.

Zobacz jak oceniliśmy piłkarzy Warty Poznań w meczu z ŁKS:

Dino Hotić zachwycił w dwóch pierwszych meczach w Lechu. Potem"zgasł. Wydane pieniądze przez Lecha miały się przełożyć na kolejne sukcesy. Dlaczego to nie zadziałało? Czytaj więcej w galerii --->

Lech Poznań wydał fortunę na nowych piłkarzy. Sprawdzamy, dl...

Jesteś świadkiem ciekawego wydarzenia? Skontaktuj się z nami! Wyślij informację, zdjęcia lub film na adres: [email protected]